Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Hvala Gelice! Javim se, naravno. Jedva čekam da prođe i da dođem kući 😂
    Nek i tebi prođe brzo i što manje bolno :) 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Vaki

    Gelice - ma super ako su lako dostupni. Bit će to o. k.


    Pa da, rekla da su većinom svi nisko gdje ubodu.  A i kaže da pokušavaju što više usisat sa jednim ubodom pa možda ne bude puno pikanja. Neću razmišljati više do utorka ujutro 😃

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Hvala Gelice! Javim se, naravno. Jedva čekam da prođe i da dođem kući 😂
    Nek i tebi prođe brzo i što manje bolno :)


    Hvala Sunshine25  :) Znam kako ti Je 😃
    Tebi će dr . Lana punktirat? Jer ja bi radje nju..ima laku ruku, kad mi ona gleda folikule ništa ne osjetim, a kad mi on onda osjetim bol u jajniku . Možda sam zabrijala i to uopće nema veze 😂

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Imaš pravo!! Baš sam o tome razmišljala..ona je baš nježnija na uzv. Da da, meni će ona biti, ali tak mi svejedno kad ću spavati 😴😴
    Ali vjerujem da je škvorc efikasan i da ćeš začas biti gotova

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Studeni89

    Cure
    molim Vas za pomoć. Da li možete preporučiti nekog doktora koji je voljan raditi s niskim amh?
    Do sada sam bila na jednoj stimulaciji klomifen plus letrozol i na punkciji sam imala dva folikula za koja se ispostavilo da su prazna i doktor me je odmah otpisao i uputio na donaciju. Na pitanje moga muza pa zar ne možemo još pokušati par puta sa stimulacijom opravdao se kako je po njemu neetički raditi s nekim ako misli da neće biti uspjeha :-(


    Studeni89, ja sam također bila u Cita kod dr. Poljaka i moj AMH je isto nizak, jos i muzu los spermio. 
    Na prvim konzultacijama me je doslovno napao, kao sta ja radim uopce tu i da mozemo pokusat al nista ne obecava. Prvi pokusaj je bio u 11.mj. sa Letrozolom i dobili smo jedan folikul, imala sam punkciju i bio je prazan. 
    Njegov komentar na moje suze je bio da li odustajem. Ja sam cvrsto rekla ne. A on na to da mozemo jos jednom pokusat i to je to i da me ne zeli zavlaciti. Znaci, covjek me je odmah otpisao. Nije predlagao uopce donaciju niti ista drugo, nego mi je samo rekao da odustanem. Inace imam 39 godina. 
    Iduci ciklus je ukljucio Letrozol i Klomifen i dobili smo 5 j.s. na sto je on bio iznenađen, 3 su se oplodile, sve tri vracene. 
    Jedna se je primila i evo Bogu dragom hvala 🙏 sad sam u 16 tjednu trudnoce. 

    [lilypie.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Drage moje, Sretan vam Dan zena 🌷🍷
    Sretno svim cekalicama punkcija, transfera, beta….. 😘
    Meni danas 11 dc, hrpa folikula a rastu sporo…..uz Rekovelle i Orgalutan dobila sad i Pergoveris, jel neka od vas to koristila, kakva je bila reakcija? 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    E i da ne zaboravim, zelim vam sretan dan zena! 
    Citam vas i dalje, i svima zelim puno puno srece i da vas sto prije dragi Bog nagradi za vas trud, jer ste stvarno to zasluzile i veliki ste borci! 😘❤

    [lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Gelice sretno…
    Ninna bas sam se pitala sta je s tobom 😊
    Ja sam ti bila na pergoverisu od 9 dc, slabo reagirala na Gonal. Imala puno folikula ali nejednakih. S pergoverisom su puno bolje rasli i napredovali. Od njega su me grudi počele boljeti (od gonala i orgalutrana nisu) tako da je to bila jedina nuspojava. Sta je rekao? Kad ce punkcija? 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Hej Blacky89 😘 punkcija trebala biti u pon, 14. dc, ali uveo mi sada pergoveris i kaze odgodit cemo ju na sri ili cet. Jucer imala Prp, danas na uzv-u 7-8 folikula na svakom jajniku od 8-13 mm. Kaze, iznenađujuce slabo reagiram na Rekovelle, valjda ce sad biti bolje. Al me taj Pergoveris bolio kad sam ustrcavala, tebe? Vidim da ti iscekivanje prolazi radno, sto je super 😉😉

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Studeni89

    Cure
    molim Vas za pomoć. Da li možete preporučiti nekog doktora koji je voljan raditi s niskim amh?
    Do sada sam bila na jednoj stimulaciji klomifen plus letrozol i na punkciji sam imala dva folikula za koja se ispostavilo da su prazna i doktor me je odmah otpisao i uputio na donaciju. Na pitanje moga muza pa zar ne možemo još pokušati par puta sa stimulacijom opravdao se kako je po njemu neetički raditi s nekim ako misli da neće biti uspjeha :-(

    Studeni89, ja sam također bila u Cita kod dr. Poljaka i moj AMH je isto nizak, jos i muzu los spermio.
    Na prvim konzultacijama me je doslovno napao, kao sta ja radim uopce tu i da mozemo pokusat al nista ne obecava. Prvi pokusaj je bio u 11.mj. sa Letrozolom i dobili smo jedan folikul, imala sam punkciju i bio je prazan.
    Njegov komentar na moje suze je bio da li odustajem. Ja sam cvrsto rekla ne. A on na to da mozemo jos jednom pokusat i to je to i da me ne zeli zavlaciti. Znaci, covjek me je odmah otpisao. Nije predlagao uopce donaciju niti ista drugo, nego mi je samo rekao da odustanem. Inace imam 39 godina.
    Iduci ciklus je ukljucio Letrozol i Klomifen i dobili smo 5 j.s. na sto je on bio iznenađen, 3 su se oplodile, sve tri vracene.
    Jedna se je primila i evo Bogu dragom hvala 🙏 sad sam u 16 tjednu trudnoce.


    Ajme koja priča! 😍 Hvala bogu da nisi odustala!! Fucking doktori kojima se neda kad je losija prognoza..I da ti nisi tako odlučan tip ( a mnoge nisu i vjeruju doktorima sve) sada ne bi bila u ovom divno stanju :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.