Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Evo mene! Anestezija je čudo 😂 izvadili 16 js, ali spermiogram još gori :(valjda će se nešto oploditi, majku mu

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Evo mene! Anestezija je čudo 😂 izvadili 16 js, ali spermiogram još gori :(valjda će se nešto oploditi, majku mu


    Super za tako velik broj. Drzim fige da se oplode! 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Sunshine pa odličan rezultat… ma hoce, oplodit ce se… tako je i kod nas bilo… od solidnog spermiograma, završili na ICSI koji nije bio planiran uopce. 
    E ovako žene moje… ja ne znam jesam ja luda (znam da jesam 🙉), jutros pomislila test (5dnt 2 blastice). Preksinoć su me sise prestale boljeti (skroz mi bilo cudno) i jutros se probudila ko vještica ujutro u 5. I lezim i lezim i nisam imala mira imala sam onih Kineza i pisnula jednog. Čist da vidim minus i da znam da sam mirna. Cekam 3 minute, nema druge crte, ostavim test i odem natrag u krevet. Kasnije je ustanem, on tamo stoji… pogledam… ono neka sjena! Proslo je vise od 10 min, al to do sada nikad nisam vidjela ni nakon 2 dana 😂 
    Sad luda cekam sutra 😆😆. Jel moguce da mi štoperica jos nije izašla? Boostere nisam dobivala. Jooooj koji me vrag tjerao da ga radim.🙉🙈

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Zanemarite tipfelere… mob ispravlja 😂

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Blacky kako si ti nestrpljiva.. 😁 sutra ponovi onda! Daj boze da i sutra budu dvije crtice.. Svima nam zelim plusice. 
    Ja sam primala boostere pa testovi ne dolazi u obzir. Kad ti vadis betu???

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mtk ajme kakk lijepo da je uspjelo. Zato treba slušati svoju intuiciju ponekad.
    Ja obavila folikulometriju. Jos nije puknuo al rekla dr. da samo sto nije. U ponedjeljak moram opet na uzv pa ce ki rec kad je fet. Valjda bude puknho do onda. Endo da je super zadebljan. Nije mj govorila dimenzije nicega al vidila sam uzv i sve izgleda veliko i debelo. Ja imam prilicno jake ovulacijske bolove pa se stvarno nadam da ce puknuti danas sutra. 

    [tickerfactory.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    14.03. Trebam vadit betu… ma ne bi ga ja radila da me cicke nisu prestale boljeti… pa ono čisto kad vidim da nema crte bit cu kao mirnija. Jedino me eggwhite ubija… znaci ni za vrijeme ovulacije, niti pod injekcijama ga nisam imala koliko ga sad imam… 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Blacky s dvije blastice je moguca sjena vec na 5dnt. Neka ti lijepo tamni.

    [lilypie.com]

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Blacky89

    14.03. Trebam vadit betu… ma ne bi ga ja radila da me cicke nisu prestale boljeti… pa ono čisto kad vidim da nema crte bit cu kao mirnija. Jedino me eggwhite ubija… znaci ni za vrijeme ovulacije, niti pod injekcijama ga nisam imala koliko ga sad imam…


    Ja sam dva dana prije. Koji ce ti to biti dan od transfera? Meni ce to bit 14 dnt.
    Tebi je isto prvi ivf jelda? 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Bas cu vidjeti sutra sta ce bit… Maja meni ce to biti 10dnt. Joj držim nam svima 🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.