Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Magice čestitam!!! 💪💪💪
    Grizli i sve druge cure sretno!!! 🍀🍀🍀
    Ova masaža abdomena je top.. organi mi vibriraju.. Idem opet! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Magica nazire se nesto. Kad bi trebala dobiti? Drzim fige da ti beta bude lijep i da se pravilno podupla. 🤞
    MimicaRi super nek ti ne pukne sad jos i da punkcija dobro prodje i onda da se druzimo sa ovima koje su ugledale plusice ovih dana na nekok temi o bebama… 😉
    Hrabrice o konacno da su ti stigli lijekovi. I sretan rođendan 🌹🥂! Nek ti ove pikice koje su stigle za rodjendan donesu puuuno srece! Mozda ti injekcija samo izgleda veliko zbog pakiranja. 

    [tickerfactory.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Grizli

    Magica nazire se nesto. Kad bi trebala dobiti? Drzim fige da ti beta bude lijep i da se pravilno podupla. 🤞
    MimicaRi super nek ti ne pukne sad jos i da punkcija dobro prodje i onda da se druzimo sa ovima koje su ugledale plusice ovih dana na nekok temi o bebama… 😉
    Hrabrice o konacno da su ti stigli lijekovi. I sretan rođendan 🌹🥂! Nek ti ove pikice koje su stigle za rodjendan donesu puuuno srece! Mozda ti injekcija samo izgleda veliko zbog pakiranja.


    Trebala sam juce dobit i nista do sad.ovo je sad popodne pravito tako da znaci ima nesta.
    Kad bi se morala javit doktorica? Betu su mi rekli tek 21.3 ko ce cekat toliko. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hrabrice - ja krećem s pikicama od ponedjeljka. Već sam primala decapeptyl u FET-u i nije strašno. Samo me peklo ako ih nisam vadila iz frižidera prije bockanja. 
    Baš me vesele dobre vijesti. Krenuo je sretan vlak, ukrcajmo se… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Nasty

    Magice čestitam!!! 💪💪💪
    Grizli i sve druge cure sretno!!! 🍀🍀🍀
    Ova masaža abdomena je top.. organi mi vibriraju.. Idem opet!


    Hvala puno

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Magice - ni ja ne bih čekala toliko dugo. Kod nas se beta vadi 14. dan, a ja sam znala već 12 vadit betu tako da znam na čemu sam… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • petra31

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Cure
    Evo da se i ja javim
    Trebala sam jucer krenuti se pikati
    Ali nista od toga doktorica kaze da preskacemo ovaj ciklus jer se napuhalo zuto tijelo a drugi mi je dan ciklusa bio
    Bas sam tuzna😕😕
    Dal je netko bio u slicnoj situaciji i sto bi to moglo biti
    Hvala vam cure
    Sretno svima

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Vaki

    Magice - ni ja ne bih čekala toliko dugo. Kod nas se beta vadi 14. dan, a ja sam znala već 12 vadit betu tako da znam na čemu sam…


    Imas ti pravo javi u se ja doktorica u ponedjeljak pa da idem vadit betu. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Petra - joj, baš mi je žao. Znam kako je to kad brojiš dane do početka i onda se nešto izjalovi. 
    Ne znam što joj to znači… Hm? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Cure prekrasne vijesti..krecete u nove pobjede :) drzin fige na rukama i nogama. Samo naprijed u borbu ☺☺🤞
    Magica lijepi plusic..sad dalje drzimo figiceeeee 🤞🤞😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.