Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Grizli sto se tiče probave, kod vas u postupku vjerojatno progesteron pravi probleme. No, skuzila sam da otkako sam pocela biti prenatale, moja probava je pocela zezati. A inače, nikad, nikad nemam problema s njom. 

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Perla u principu sve to omega, vitamine, minerale i ostalo mozes uzimati i tokom postupka to ne moze skoditi, a i doze nisu tako ogromne da se mozes predozirati. Embrio glue je dokazano najveci promasaj, dakle dokazali su da apsolutno nema nikakav utjecaj na uspjeh iznesene trudnoce. Nekoliko clanaka sam citala o tomw jer sam i ja svojevremeno razmisljala o njemu al ti radovi su me razuvjerili, jer da on ce priljepiti embrij uz endometrij no nista nece potaknut taj embrij da krene prodirat u endometrij ako on nece. A embrij koji zeli se implantirat prirodno se smjesti uz endometrij. Mislim ti mozes to kupiti i probat smo ti kazem sto sam nasla o tome. Ima dosta i publicistickih testova o tome, ako se sluzis engleskim prosurfaj malo naci ces puno toga. Jedini koji to zagovaraju su farmaceuti jer zaradjuju na tome.


    Tnx baš ću malo proguglati. U principu ima logike embriji koji ima potencijal implatira se sam  

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Beba bas to vjeruj mi bolje da ni neznas! Ja uvijek svima kazem kupuj voce i povrce koje je izgledom najruznije, al ne smije na sebi imat trulez. To je ujedno i najmanje tretirano (citaj:maltretirano). Poludim kad mi dodju prijateljice pa kazu kupit tamo voce i povrce ko nacrtano je… Fuj ne bi to kupila ni da mi plate. Nek tamo i ostane. Blacky mislim da ovaj put je tome uzrok elonva to je jedino od lijekova mi drukcije, ironicno prosle pute kad sam krneula sa progesteronom imala sam obrnutu situaciju. Bas cu probat zobene pahuljice jesti iako mi nisu bas fine. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Perla - na VV ti to uvijek koriste pa vidiš da nije koristilo, tako da čuvaj novce za nešto drugo. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita vitamin D u spreju se kupuje ne ide na recept. Ja ima Better You vitamin D 3000. Kupljen u ljekarni u Zg. Cudno da ti dr nije dala ništa za snizeni vit. D mislim da ti nije preporucila da uzimas. On je osnovni element za dijeljenje stanica svi u tijelu

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nikita vitamin D u spreju se kupuje ne ide na recept. Ja ima Better You vitamin D 3000. Kupljen u ljekarni u Zg. Cudno da ti dr nije dala ništa za snizeni vit. D mislim da ti nije preporucila da uzimas. On je osnovni element za dijeljenje stanica svi u tijelu


    Koja je razlika izmedju spreja i kapsula vit d? 

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Grizli, jel mogu ja uzimati vitamin D iako nisam išla na pretragu? Nije me nitko slao, a sad kad čitam, sve si mislim da uzmem i ja jer sam kupila mm-u.  
    I da se pohvalim, danas nam je stigao spermiogram, digla nam se pokretljivost sa 8 na 20% 😁 bar nešto :) 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Grizli, jel mogu ja uzimati vitamin D iako nisam išla na pretragu? Nije me nitko slao, a sad kad čitam, sve si mislim da uzmem i ja jer sam kupila mm-u.
    I da se pohvalim, danas nam je stigao spermiogram, digla nam se pokretljivost sa 8 na 20% 😁 bar nešto :)


    Nisam ga ni ja vadila, uzimam ga jer vidim da svi pišu da treba, valjda to ne šteti u nekim normalnim dozama. 

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Hvala Perla, onda i ja počinjem! 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Perla sprejevi obicno imaju vece doze i direktno ulaze u krvotok jer se sprica u usta, dok tableti treba da se razgradi. Bolje djeluje i brze se apsorbira.
    Sunshine odlicno za spermiogram da se toliko popravio! 👍 Za vitamin d ako recimo osoba ima vrijednost u granicama normale, trebala bi cca 3 mjeseca uzimat dozu od 3000-5000 ui svaki dan ovisno o dobi, dnevnim potrebama i sl i naravno ona koja je redovito vani na svijetlu (to vrijedi i za dane kad nema sunca ikao kad je sunce je veci ucinak). Naravno trudnice ga trebaju puuuno vise nego zene inace cak i do 4000 ui dnevno. Tek tada bi doslo do predoziranja. Tako da ako bis uzimala neku manju dozu nema straha, najsigurnije je naravno vaditi krv pa znat na cemu si, al ako uzimas vece doze pozeljno je raditi pauze izmedju primjene nakon mjesec dana uzimanja mjesec dana pauze. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.