Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    HarryPotter  😮 oh koliko folikula imas! Sretno i da sve prodje savrseno!
    Nikitta draga klanjam ti se! To treba izdrzati sve sto si ti izdrzavala i zrtvovala! 
    Nova sreca super da ti se vit D popravlja! Nadam se da ce ti to puno pomoc. Jel to zelena flasica better you firma? To i na mom pise D lux. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    To sam baš i ja mislila napisati. Koliko može pomoći toliko te može i zeznuti; ako ti je sad recimo normalne razine, a ti to ne znaš, počneš koristiti sprej koji ima veću koncentraciju i eto ti problema. Meni je isto bio niži pa sam nakon 2 mjeseca prevalila gornju granicu. 
    Harry - odlično, bit će tu jaja kao u koke… Držim fige! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Uputnicu mozes dobiti od dr opce prakse za to. Najsigurnije je kad se izvadi ili raditi pauze duze izmedju primjene. I nagraditi ce te zivot jer zasluzujes to! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Harry bravoo i sretnoooo 😁🤞🤞🤞🤞🤞

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    HarryPotter😮 oh koliko folikula imas! Sretno i da sve prodje savrseno!
    Nikitta draga klanjam ti se! To treba izdrzati sve sto si ti izdrzavala i zrtvovala!
    Nova sreca super da ti se vit D popravlja! Nadam se da ce ti to puno pomoc. Jel to zelena flasica better you firma? To i na mom pise D lux.


    Je zelena je

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Argh, ok, onda ću izvadit, pretpostavljam da to moram privatno?


    Neetribas privatno ja sam priko uputnice vadila

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Dr. opće prakse je na godišnjem cijeli tjedan, u ambulantni svaki dan dežura neki mladi doktor ili doktorica, svaki dan drugi bude. Idem na previjanje u četvrtak, pa ću pokušat dobit. Ne znam šta da kažem, zašto bih to vadila…


    Meni je dao ginekolog sve vitamine i ostalo sto triba izvaditi sto je sve vezano za oplodnju samo moram privatno selen i jos jedan isto a ostalo sve sam radila priko uputnice.na uputnici je pisalo vezano za oplodnju.koja šifra je bila neznam

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Reci da ti treba za postupak, meni sve daje ginekolog. Dr. opće prakse veli da je to vezano uz trudnoću i da trebamo kod ginekologa. Isto je bilo i sa štitnjačom.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Meni je moja i opce prakse i gin odlicna tako da sam mogla s obje strane dobiti preko uputnice.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita ja ti zelim da ti iduci tjedan tamo kod te gin  u Petrovaj dobijes uputnicu al za vadjenje bete 😉! Malo si ja razmisljam mi stalno gledamo vit D kod sebe, a da li je kojoj od vas to muz vadio? Mislim ako imaju problema sa spermio logicno bi bilo da i oni to provjere i uzimaju terapiju. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.