Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Cure, pomozite...
    Danas cijeli dan dok sam se brisala papirom na njemu je ostajala crvena krv, no nisam bas krvarila. Na ulosku je bilo tek nekoliko kapljica. Krvarenje je pocelo tek veceras oko 20h. I sad ne znam racunam li danas kao 1dc ili sutra? 

    38+6

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Perla ni meni Dr. M nije nikako bio po volji bas sam se kod njega osjecala neinformirano i bio mi je ko kakav balavac sa onim zvakanjem zvakaca. A mislim da je i vazno da se osjecamo ugodno sa doktorom koji se bavi nasim slucajem. Danas bas sve neke novitete cujemo. Sretno Blacky! Kad ides u postupak

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Cure jel imao netko problema s peckanjem,svrbezom,gljivicama u ciklusu kad je imao postupak? Ja imam stalno s njima problema..stalno mi se vracaju..pa da znam kako reagirati.

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Black--na VV to računaju kao prvi dan, ali ako bude više od par kapljica. 
    Nemasekirancije - neka ženica je pisala da stalno pokupi gljivice od utrogestana pa onda koristi neke vaginalete na bazi bilja. Nisam zapamtila ime... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Grizli, cekam nalaze hormona 3dc i papa test. Ako uspiju biti gotovi do kraja prvog mj (tj. do dolaska menge) onda bih mogla u postupak, ali po mojoj računici nece bit gotovi do tada tako da se ja pripremam za veljaču. Sve sam nalaze priredila, bila na pregledu i sad samo cekam ta dva papirića 🙉

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Black meni je sestra rekla da krvarenje iza 18 sati računam tek sutradan kao 1.dc. A najbolje da nazoveš pa pitaš... vidiš da svugdje tumače drugačije.

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Nemasekirancije nisam imala s tim problema u postupcima, a kad sam inače imala laganu upalu, ništa nije to bolje riješilo od Acidosalus vaginaleta. Odvratno smrde, moraju se čuvat u frižideru, ali djeluju. Isto mi je djelovalo dobro i par kapi kantarionovog ulja na tampon, pa stavit preko noći i tako par noći, ali nije mudro koristiti kantarion u postupku radi lijekova i moguće interakcije, pa probaj s Acidosalusom.


    A cajevac? 
    A to mozda najbolje pitat i dr-icu gore sta bi se smijelo koristiti. 

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Dobro jutro zenskice. 
    Juce popodne sam imala neki smedi iscjedak neke dvije vece kapljice i onda nista vise i do sad nista. A doljni dio leda me rasturaju. Nikad mi to nije bilo. Uff 

  • Mala_martina1990

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Evo da se ja malo javim... imala inseminaciju 15.11 nazalost neuspješno... evo danas sam dobila vješticu nakon 6 dana kašnjenja...😕😕 Mene sad zanima ovako,u 12 mj istekla mi godina dana papa testa,i 6 mj od briseva,pa sas neznam dali uopce sutra da zovem VV za pregled i dogovor da daljnje postupke,ili da prvo ovo dvoje povadim pa onda da se narucim? Da ne odem džabe do Zagreba,pa me posalju kuci to vadit..

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Curke jutros dobila nikakvih naznaka nit stomak nit grudi nista nebih ni znala da nisam krv vidjela bas me nikako ne boli desava li se vama da dobijete a da vas apsolutno nista ne boli . Ja mislim da mi se to desilo svega dva tri puta. U mene su obicno bolne menge 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.