Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    ivy  možemo na ti? 
    HRVATSKI ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU
    - IAT, markeri hepatitis A,B i C, HIV, Faktro V Leiden, Faktor II Protrombin, MTHFR, PAI-1, AT III, Protein C i S, LAC, TPHA, Fibrinogen ,APTV, PV
    Sestre na šalteru su bile šokirane količinom pretraga. REBRO
    -Antikardiolipinska antitijela( navodno se treba za to naručiti, ja došla bez naruđbe pa me gospođa na šalteru nakefala dobro ,ali sam joj pokazala mail gdje piše da možemo doći kad god, pa je ispalo kao da je bio negdje kratki spoj u komunikaciji) 
    -ANA, i NK stanice
    Za rebro obavezno zovi na telefon prije nego ideš. VINOGRADSKA
    - svi spolni hormoni 3-5 dc, AMH, Homocistein, ProlaktinSVET DUH
    - kariogram Uz sve to još treba: uzv dojke, kks, ogtt, bilirubin, AST, ALT, gGT, urea, kreatinin , NA, K, urinokultura sABG, TSH; ft3, ft4Suprug je morao spermiogram i mikribiološka analiza ejakulata i mikrodelecije y kromosoma( na rebro to rade) , i transfuzijske pretrage IAT, markeri hepatitisa A, B i C, HIV; TPHA
    Eto ti zabave. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    I da zaboravila sam napisati, idem na dijagnostičku histeroskopiju za dva tjedan u vinogradsku. 

  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Aneri85

    I da zaboravila sam napisati, idem na dijagnostičku histeroskopiju za dva tjedan u vinogradsku.

    Super hvala, mi smo dosta toga vec napravili ranije ali trebalo bi ponoviti neke stavri a imunologiju napraviti ....hvala svakako

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ja sam nas danas naručila kod Škvorca za 14.1., nadam se da ja neću imati negativnih iskustava 🙄
    Aneri, spermiogram je sasvim ok! Mom mm nijednom nisu mogli odrediti građu i vitalnost zbog premale koncentracije, tak da ćemo kod škvorca ponoviti spermio jer sam čula da preferira njihov nalaz. Od ovih pretraga što si navela smo i mi većinu odradili, pa se nadam da će nam otprve uspjeti (u potpisu: vječni optimist) 😁

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Cure zelim vam svu srecu. 
    Mi eto po redu pa da vidimo. Ici cemo i dalje kod njega pa cemo vidjeti. 

  • Di di

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Aneri85

    Cure zelim vam svu srecu.
    Mi eto po redu pa da vidimo. Ici cemo i dalje kod njega pa cemo vidjeti.

    Ajme Aneri koliko pretraga? Fakat puno...ne znam i ja bih trazila neke dodatne pretrage posto sam imala biojemijske i spontani.mislim nisam ja ni trazila ni pitala za to.mene nekako strah pitati, neznam kako ce reagirati sto ce mi reci..onda ja sutim i klimam glavu,samo me nervira kad kaze vama jako malo fali da vi zatrudnite,da a ne misli zasto mi ode plod..ne razumijem nekad stvarno..Aneri draga sretno..

    Di di

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Di di

    Aneri85

    Cure zelim vam svu srecu.
    Mi eto po redu pa da vidimo. Ici cemo i dalje kod njega pa cemo vidjeti.
    Ajme Aneri koliko pretraga? Fakat puno…ne znam i ja bih trazila neke dodatne pretrage posto sam imala biojemijske i spontani.mislim nisam ja ni trazila ni pitala za to.mene nekako strah pitati, neznam kako ce reagirati sto ce mi reci..onda ja sutim i klimam glavu,samo me nervira kad kaze vama jako malo fali da vi zatrudnite,da a ne misli zasto mi ode plod..ne razumijem nekad stvarno..Aneri draga sretno..

    Hvala  Mi sw borimo vec 4 godine. I nedamo se. Idemo sad na sve i onda cemo vidjeti dalje. Rekla sam ako bude sve u redu s nalazima da idem kod bioenergeticara i bacam se u alternativu. Nema mi druge.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aneri sto ti je IAT ako znas. Jer ja sam vadila ovo gore sve sto si na transfuziji osim toga ili mozda i jesam to al mi tako ne pise... Vidim da se moj popis pretraga priblizava tvome. I reci jesu svi ti nalazi vam u redu? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    jel mi moze tko malo pojasniti nalaze i prokomentirati? 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Zanemarite🤦🏻‍♀️😅 sad tek vidim da mi nece ucitat sliku, a stari komentar nemrem izbrisati 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.