Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Curke, stigli napokon moji nalazi hormona, ujedno i zadnja pretraga nadam se. Tek u ponedjeljak idem kod gin, pa ako mi koja zna reći jel ovo sve ok? Za štitnjaču idem sljedeći mjesec, znam da mi je tsh visok, ali ne znam jel su mi ft3 i ft4 ok. 
    Tsh 3.386 (0.35-4.94)
    Ft3 4,05 (2.63-5.70)
    Ft4 13.35 (9.01-19.05)
    Estradiol 184 (77-921)
    Fsh 5,88 (3.0-8.1)
    Lh 3.63 (2.4-6.6)
    Prolaktin 233 (108.8-557.1)
    Androstendion 7.30 (1.22-8.73)
    Dhea 32.8 (3.5-41.1)
    Testosteron 1.38 (0.07-1.56)
    Dheas 7.17 (1.22-8.7)
    Progesteron 21dc 51.6 (3.8-50.6)
    Sve osim progesterona je 3dc, a zanima me odnos fsh i lh, jel to ok? I čini mi se da sam malo muškasta 😂

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Babylove to je to :)! Sad samo hrabro ;)! Nikita hvala ti. A da pricekat cu tamo do kraja slijed tj oa cu joj se javiti ako se nista ne desi.

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Sunshine je, dsh i lh su ti uredni. Meni sve djeluje uredno osim stitnjace. Probat cu naci za ft3 i 4 kak to treba biti.

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Kengurice hvala ti. Ma tsh mi je još i pao.. ne znam jel do laba, ali zadnji je bio 4.8. Tak da sam ja sretna i sa 3.3 😁 a progesteron, nema veze što je malo iznad? 

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Po onome sto sam nasla ft3 i ft 4 su ti ok.

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    malagarava

    Mtk39 jesi li ti u Poljaka ili sam zamjenila nesto

    Da u Poljaka sam

  • petra31

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Babylove

    petra31

    Pozdrav
    Molim cure koje su prosle da mi objasne sta je to prirodni IVF?Postupak?Uspjesnost?
    Bila sam na dvije inseminacije,ovaj mjesec idemo na treci pokusaj pa ako ne upali,spomenuli su taj postupak
    Pa vas molim iskustva
    Hvala puno😙
    Pozdrav.. prije svega zao mi je da se i vi morate boriti za bebicu i da jos niste uspjeli.. za prirodni ivf se javljas oko 3-6dc u bolnicu( ovisi od bolnice kako prakticiraju) i isto tako ovisi dali ces dobiti neki lijek ili ne.. najcesce je to klomifen.. al ja npr u prirodnom nisam nista od ljekova uzimala i kreces s folikumetrijom.. pred ovulaciju kada folikul dosegne odlicnu dobijes stopericu i nakon 30-ak sati ides na aspiraciju.. dalje sve ovisi o tome dali je stanica okej ili nije.. dali se oplodila ili ne te dali se lijepo razvija.. ako je sve u redu transfer je 3 dan nakon aspiracije… sretno i drzim 🤞 da bude uspjesno

    Hvala ti puno na odgovoru😉
    Dali je postupak bolan?
    Hocu morat uzimat bolovanje nakon tog postupka?
    Hvala😙

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    A recite mi sto se tice anestezije, kad se ona daje? Mislim na koliko se folikula ona preporucuje? I jel to opca ili lokalna? 
    Jel trebam pitat sama ili? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ja planiram Betaplus ako me prime preko HZZO za 5 mjesec 2019, jer oni jako malo stimuliranih postupaka imaju preko HZZO. Škvorc ima oko 500 godišnje, a Beta 30 ja mislim.Inače bih razmislila o Podobniku i Poliklinici IVF.

    Hvala ti puno na informacijama. Razmislit ću još pa ako se odlučim ići privatno odabrati neku, ali nadam se da neće biti potrebno :)

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Meni su na jedan folikul dali voltaren i neki koktel, to je bilo gratis. Pa sad ne znam jel trebam trazit sama jer ih je 5 ili je to izdrzivo?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.