Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Eto curke da napisem dojmove o porodu iz petrove. Bilo je organizirano koliko porod moze bit XD. 
    Dobila sam epiduralnu ostavili su me da setam dokle god sam htjela. Klistir sam dobila jel je bila opasnost od carskog reza. Profesionalno, babice su divne, doktori takoder. 

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Sundi

    Eto curke da napisem dojmove o porodu iz petrove. Bilo je organizirano koliko porod moze bit XD.
    Dobila sam epiduralnu ostavili su me da setam dokle god sam htjela. Klistir sam dobila jel je bila opasnost od carskog reza. Profesionalno, babice su divne, doktori takoder.

    Hvala na info😊😊imam par pitanja pa ako mozes odg😊je li bio suprug s tobom,trebamo li kupiti ono zeleno odijelo za njega?da li treba nositi koje stvari za bebu?je li beba stalno s tobom ili?ti je moras presvlaciti ili je oni uzimaju?hvala unaprijed😊😊

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Iz petrove isto samo pohvale,svi su ok i korektni,sestre za bebe jako pomognu oko dojenja,koliko god puta da ih zoves doci ce i pomoc ti,i sestre za mame su super.. 🙂

  • trudnica82017

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Šaljem svima svoje iskustvo iz Petrove. Rodila sam na hitni carski, sve je ok proslo. Tretman nakon poroda daleko bolji nego sto sam ocekivala, sve sestre za mame su ok, izuzev jedne Marine, za bebe su isto ok. Problem je jedino sto ih je premalo, jedna sestra za bebe na 20 beba i nemaju puno vremena objasnjavati dojenje, ali bez problema uzimaju bebe koliko je potrebno da se mame odmore, ne forsiraju dojenje,dohrane bebe bez problema... Hrana je odlicna u Petrovoj, bebe dobivaju njihovu odjecu svaki dan cistu i njihove pelene. Preporuka svim prvorotkinjama je da se dobro educiraju vezano za dojenje (polozaji, rucno izdajanje, sto uzeti za njegu bradavica jer svi imaju iste probleme ...) kako bi sto lakse savladali dojenje.

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila prirodno u petrovoj i.na tom odjelu ima dosta sestri za bebe,i stalno su dolazile pitat dal treba pomoc,i uvijek kada si zvao.dosle su pomoc,cimerica je imala problema sa dojenjem i stalno su dolazile i sve pokazale.. i glavna sestra Marija je zakon 😉

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Mame,da li trebamo sto uzeti za bebu u petrovu?pelene,itd?i treba li suprug kupiti ono zeleno odijelo kao pratnja?

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    I mene zanima ovo što je Ana pitala 
    Planiram roditi u Petrovoj, termin je 1.11. pa ćemo vidjeti kad se cura odluči 

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    I mene zanima ovo što je Ana pitala
    Planiram roditi u Petrovoj, termin je 1.11. pa ćemo vidjeti kad se cura odluči

    Mi cemo se izgleda druziti u Petrovoj,meni je termin 29.10.💕💕..naravno,sve ovisi o nasim princezama😊😊
    Ako saznas ove gore informacije,plizz pisi😊😊

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Cure,za bebu vam.apsolutno nista ne treba,za sebe uzmitr wc papir,jer nekad ga ima nekad nema,pa bolje da imate,obavezno neke japanke za tuširanje.. 🙂 sto se tice onog odijela ne znam,moj muz nije isao samnom,ali neko kaze da treba,neko kaze da se dobije tamo,najbolje vam je pričekat da neko odg ko to zna,ili tamo pitate 🙂

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Rodila prije 10dana u Petrovoj i sve rijeci pohvale. Sestre i babice su stvarno bile super, jedna je cekala u radjaoni samnom i tjesila me dok je muz isao kupit ono zeleno odjelo. A poslje na odjelu sve redom mladje cure, ljubazne i spremne na salu, cak je i ona starija gospodja sa crvenom kosom ( ja ju zovem general) simpa. Nemam sta reci. Za bebicu vam bas nista netreba osim robice kad idete doma, a sebi svu higijenu uzmite.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.