Popusti za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    evo mame, mogle bi pisat o raznim popustima na stvari za bebe…
    npr neki dan odem u bipu kupit pelene puffies, inace su 120 kn, veli mi zenska joooj da ste dosli jucer platili bi ih 89… a u katalogu nije bilo uopce toga :/

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    super tema svakak javim ako naletim na neke popuste iako uglavnom kupujem u dm-u

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    U Mulleru je Becutan mlijeko za tijelo sniženo na 14 i nešto kn,jeftinije je inače nego u dm-u,Hipp mamma čaj 15 kn jeftiniji u dm-u od apoteka,prije tjedan dana sam u C&A našla pamučne,tanje bodije po 9 i nešto kn na sniženju,imali su i štrample i čarape

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Od četvrtka, 26.02. u Lidlu imaju sniženje robice za malo vece bebice. Cini mi se da je to sve sto im je vec bilo u asortimanu pa sad ponavljaju… Uglavnom su veličine od 86, a imaju i bodici dugih rukava od veličine 62 (te bodice imamo i super su nam). Ima nekih majicica kratkih i dugih rukava, tajice, carapice… Prelistala sam letak sto mi je dosao doma, al mora biti i online… 

    Sve pohvale za temu 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    E da vidjela sam za lidl.
    u kozmu su puffies na snizenju 20%, violeta maramice i djecji pribor za jelo takoder. Ima u katalogu na njihovoj stranici…

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    krafnica


    E da vidjela sam za lidl.
    u kozmu su puffies na snizenju 20%, violeta maramice i djecji pribor za jelo takoder. Ima u katalogu na njihovoj stranici…

    Do kad??

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    mirka


    krafnica


    E da vidjela sam za lidl.
    u kozmu su puffies na snizenju 20%, violeta maramice i djecji pribor za jelo takoder. Ima u katalogu na njihovoj stranici…
    Do kad??

    Do 22.
    i pogledajte katalog od ktc-a. Imaju svasta, od dekica, rucnika, benkica, do hrane za bebe i imaju super igracke na popustu. Ja planiram po lopticu sveznalicu od fisherpricea, snizena je na 150

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Becutan je snižen 30 % u BIPI cijeli ožujak…i oni imaju neki BIPO klub za bebe,baš sam se jutros registrirala www.bipoklub.hr

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    u baby centru u city centru one imaju neke akcije. ja sam kupila hranilicu snizenu sa 469 na 399 kuna i putni krevetic koji nam treba kad idemo prabaki na selo:) samo mi te cijene zbilja nisu jasne. taj krevetic kosta 300 kuna a komplet posteljine s onom zastitnom ogradicom 550 kuna.. uzas kak skupo

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    koliko sam primjetila,baby centar je najskuplji od svih baby dućana,a kvaliteta im je loša,već sam pisala da je nama nedavno kupljen stolić za prematanje bio u raspadnom stanju 4 tjedna po kupovini, tako da smo bacili 1000 kn u vjetar,a kolegica s posla na istom takvom ne može uopće normalno otvarati ladice.Čini mi se da je njihova snižena cijena normalna cijena artikala u drugim baby dućanima

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.