Pokusavanje nakon spontanog

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Znaci i tebi i partneru je kariotip već raden i bio je ok? Ako je tako onda u biti geneticar vj nece imati sto dodati osim da idete na prenatalne testove u iducoj trudnoci..  iskreno se nadam da se nece ponoviti.. i da ce u iducoj T sve biti kako treba! Nama kariotip znaci nije ok, imamo sansu da se opet ponovi..ali pokusati cemo biti pozitivni maksimalno i nadati se da bude dobro iduci put. Na kraju krajeva i suprug je nosioc i vj je to naslijedio od svojih roditelja tako da se tjesim da cemo i mi imati zdravu bebu jednog dana..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Amelie

    Znaci i tebi i partneru je kariotip već raden i bio je ok? Ako je tako onda u biti geneticar vj nece imati sto dodati osim da idete na prenatalne testove u iducoj trudnoci.. iskreno se nadam da se nece ponoviti.. i da ce u iducoj T sve biti kako treba! Nama kariotip znaci nije ok, imamo sansu da se opet ponovi..ali pokusati cemo biti pozitivni maksimalno i nadati se da bude dobro iduci put. Na kraju krajeva i suprug je nosioc i vj je to naslijedio od svojih roditelja tako da se tjesim da cemo i mi imati zdravu bebu jednog dana..


    Možda nisam baš jasno napisala, radili smo kariotip pobačenog fetusa, ne standardani phd nego smo nosili plod na citogenetiku na sv.Duhu taj nalaz je uredan. Mi smo naručeni kod genetičara krajem lipnja.
    Ako te nisam zamjenila sa nekom, vi ste dosta brzo obavili većinu pretraga. 
    Svakako trebamo biti pozitivni, ja sam uvjerena da pozitivan stav čini čuda, nije lako sve nas je ovo na neki način obilježilo i promjenilo ali doći će i naše vrijeme. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Hej, pozurila sam neke stvari i napravila sam privatno većinu pretraga..(osim kariotipa) Odlucila sam da nemam zivaca cekati i da bih voljela nekako opet krenuti pokusavati, a sad kad prode korona mislim da ce se obicni papa cekati dva mjeseca.. 
    Treba biti pozitivan i bas se toga plasim koliki je zapravo utjecaj negativnih misli jer znam da ce dolaziti.. moram neki sistem napraviti sama sa sobom kako ih maknuti od sebe.. 

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • una22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Dobar dan!
    Može li mi netko pomoći?
    28.03. sam imala spontani pobačaj u 11.tj trudnoće gdje sam se sama iščistila i nije bilo potrebe za kiretažom..
    Krvarenje je trajalo 10-ak dana i nakon toga smo partner i ja imali nezaštićene spolne odnose.
    Prije otprilike tjedan dana mi se svaki dan pojavljuje icjedak,sluz kao kod ovulacije. Da li je moguća trudnoća, a prva menstruacija poslije pobačaja još nije stigla..
    Hvala Vam 
    Lp

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Draga Una, mislim da je moguće..u svakom ciklusu možeš ostati trudna, pa i u onom odmah nakon spontanog. Menstruaciju bi trebala očekivati kroz 4-6 tjedana od spontanog, ali uvijek možeš kupiti test i provjeriti..:)

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • una22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Amelie

    Draga Una, mislim da je moguće..u svakom ciklusu možeš ostati trudna, pa i u onom odmah nakon spontanog. Menstruaciju bi trebala očekivati kroz 4-6 tjedana od spontanog, ali uvijek možeš kupiti test i provjeriti..:)


    Hvala na odgovoru! Svakako ću provjeriti!🙂

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Nema na čemu;) Sretno!

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • una22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Amelie

    Nema na čemu;) Sretno!


    Hvala draga!

  • Avatar Zuma

    Zuma

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zdravo svima..nova sam tu.. Spontani je bio u 8tj. Cistila sam se u bolnici tabletama koje idu vaginalno i oralno. Poslije toga sve ok..kontrola sve ok. Gin.mi je rekao da cekamo 6mj.do iduce trud.zbog tih tableta. Meni je to predugo..da li je neko imao takvo iskustvo i koliko ste čekale:/

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ej, ja sam se ocistila sama,bez tableta i kiretaze. Dobila sam zeleno svjetlo odmah iza ciklusa. A posto si uzimala tablete,nadam se da ce ti se javit cura u istoj situaciji sa misljenjem. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.