Pokusavanje nakon spontanog

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Nova19

    Hvala Mari 😍
    Pipinprvi spontani jer nije bilo bitne žilice da bi plod živio, drugi spontani radi bakterija a treći se nagađa da je bila beka kromosomska greška…
    Ja pijem folnu i imam noćurka u pripremi ukoliko dođe M pa za slijedeći ciklus…
    Orhidejamuž i ja napravili testove na trombofiliju i oboje imamo neke mutacije pa ću se morati pikati sa clexanom u slijedećoj trudnoći. U veljači idemo na kariogram…
    Torch nisam radila.


    Da i mi bi radili kariogram. Zar bi se i muževi trebali testirati za trombofiliju, mislila sam da trombofiliju ima veze sa ženom? 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    ja sam sad radila probir na urođenu trombofiliju, cekam rezultate

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Evo cure pridružujem se temi. 
    Prva trudoća, spontani u 17tt, 24.11. To je bila trudnoća nakon više od dvije godine pokušavanja i uspjelo napokon sve prirodno, ali eto desilo se najgore. Plod i posteljica su poslani na analizu i uzrok je bila escherihija koju sam u trudnoći dobila. Bila je samo u urinu na brisevima je sve bilo čisto. To se otkrilo u 2.mj trudnoće, pila sam antibiotike 10-ak dana i iduća uriknokultura je bila uredna, ali je očito bakterija napravila štetu na posteljici u tom kratkom vremenu. Muž je radio mikrobiološki nalaz ejakulata i uk, a ja briseve i uzorak maternice. Muževi nalazi su uredni, ja još čekam svoje.
    Nama je rečeno da ukoliko svi nalazi budu uredni, možemo dalje normalno raditi na bebi.

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Tonia zao mi je :( koje pretrage si radila? Da li se preporuca da i musko radi pretrage?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Pipin

    Tonia zao mi je :( koje pretrage si radila? Da li se preporuca da i musko radi pretrage?


    On je radio mikrobiološku analizu ejakulata i urinokulturu, stigli nalazi i sve je uredno. Meni su uzimali briseve i uzorak maternice, da se vidi da je sve sterilno odnosno da nije bakterija još u materici. Te nalaze još čekam

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Drzim palceve da sve dode uredno. Nas tek cekaju testiranja. Nakon toga mozemo u akciju!

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Pipin

    Drzim palceve da sve dode uredno. Nas tek cekaju testiranja. Nakon toga mozemo u akciju!


    Držim isto fige da sve bude u redu i brzo dođe plusić 🤞🤞🤞

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Ma doci ce, imam dobar osjecaj za nas sve :)))))))))))))))))))

    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Tonia

    Evo cure pridružujem se temi.
    Prva trudoća, spontani u 17tt, 24.11. To je bila trudnoća nakon više od dvije godine pokušavanja i uspjelo napokon sve prirodno, ali eto desilo se najgore. Plod i posteljica su poslani na analizu i uzrok je bila escherihija koju sam u trudnoći dobila. Bila je samo u urinu na brisevima je sve bilo čisto. To se otkrilo u 2.mj trudnoće, pila sam antibiotike 10-ak dana i iduća uriknokultura je bila uredna, ali je očito bakterija napravila štetu na posteljici u tom kratkom vremenu. Muž je radio mikrobiološki nalaz ejakulata i uk, a ja briseve i uzorak maternice. Muževi nalazi su uredni, ja još čekam svoje.
    Nama je rečeno da ukoliko svi nalazi budu uredni, možemo dalje normalno raditi na bebi.


    Tonia žao mi je što je tako završilo. I ja sam imala spontani u 14tt i još čekam nalaze sa citogenetike. Isto sam imala escherihiju u urinu i pila sam antibiotik, zar je tebi analiza ploda rekla da je to uzrok😳? Nekako nisam mislila da to može tako utjecati. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Je li koja od vas radila TORCH i trombofiliju? Ja sam radila TORCH i negativan je na sve, a sad bi tražila i test trombofilije i briseve.


    Daju li pod normalno da radis trombofiliju ili je teze dobiti uputnicu?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.