Pokusavanje nakon spontanog

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Jesam da, bilo je ok! Ja si isto mislim da bi pokazalo u phd nalazu, hvala. Strah me krenuti dalje raditi na bebi prije pretraga, a njih moram jos koji tjedan pricekati.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ja isto cekam svoj nalaz jos nekih 10 dana… Drzim fige da nam bude sve ok 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    I ja nam drzim fige :)

    [lilypie.com]

  • Muki777

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da vam se pridružim

    Kiretazu sam imala u srpnju prošle godine na Vinogradskoj bolnici nakon što se plod nije prikazano na ultrazvuku u 8tt.
    Nakon toga cekala menstruaciju te sam zbog kiretazu trebala napraviti briseve. Brisevi su bili uredni i rečeno mi je da pričekamo 3mj prije nego pokušamo opet. 

    Hvala Bogu dragom u 15 tjednu trudnoće smo i ovog srpnja očekujemo napokon svoju bebicu 🤗🤗

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    muki divno <3 cestitam i sritno <3 to znaci da vam je odma prvi ciklus pokusavanja uspio? 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Muki čestitam i sretno, ubacila si nam ovdje dašak veselja i nade. Moja vještica je jučer stigla i za sada je izdržljiva s obzirom kako sam se bojala da će boljet. Sad si moram obaviti prvi pregled skupit još pokoju uputnicu i vidjet koliku će pauzu doktorica procijeniti da trebamo do sljedećeg pokušaja. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Deleted user

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ja sam imala 2 spontana jedan u 8 i jedan u 11 tt, utvrđena mi je trombofilija mthfr c/t heterozogit i PAI-1 4g/4g, ali doktorica tvrdi da to nije moglo izazvati spontani jer da trombofilija utječe na plod u kasnijim tjednima trudnoće te da je za ovaj blaži oblik tromb. potreban samo aspirin. Imala sam i povišen prolaktin i pronašli su mi adenom na hipofizi zbog kojeg sam najvjerojatnije imala slabe ovulacije i zato se trudnoce nisu mogle održati. Progesteron mi je bio između 10 i 15, a sad kad sam na terapiji bromergonom je 77.

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Hvala Muki na motivaciji i zelim prekrasnu trudnocu!

    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Da malo osvježim temu… Prošlo je točno dva mjeseca od spontanog, prošli tjedan sam vadila krv za trombofiliju i blago se iznenadila da se nalazi čekaju 2 mj. Mi ćemo sačekat rezultate i onda planiramo u nove pokušaje. Kakvi su vaši planovi?

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Imamo i narudžbu u 7mj.za genetsko savjetovanje iako dr. smatra da nismo kandidati za pojedinačne karigrame, ali ako nas prime ok i ako u međuvremenu ponovno vidimo plusić nadamo se najboljem. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.