Pokusavanje nakon spontanog

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Bokic svima, nisam vidjela jos ovakvu temu na forumu, a znam da ima dosta nas s takvim slucajem pa se nadam da cemo se okupiti. Zene drage, ovo je topic za sve koji imaju pitanja o pokusavanju nakon spontanog. Nakon kolko, kako, na sto paziti, trebam raditi pretrage? Slobodno svi djelite svoja iskustva. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    i mene ova tema najvise zanima  od spontanog je proslo misec dana tek pa iskustva nemam al imam puno upitnika 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Crookshanks

    i mene ova tema najvise zanimaod spontanog je proslo misec dana tek pa iskustva nemam al imam puno upitnika


    Tako i ja crookshanks, proslo nesto manje od 1. mjeseca. Dosla i prosla vjestica i cekamo ginekologa da nam kaze prognozu kad mozemo dalje. Na pertraage ide?

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    *ides?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    ja upravo ocekujem menstruaciju , pisala sam taman na temi spontanog, phd mi je pokazao mogucu trombofiliju, jutros sam isla izvadit krv za to pa sad cekam nalaze pa cemo vidit dalje. inace imam vec dvoje dice iz dvi najurednije moguce trudnoce. 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Drzim palceve da ces cim prije dobiti nalaze. Je li vam sto rekao kad mozete krenuti opet pokusavati?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    3 do 6 mj lol, ma to mi je vise kao opca preporuka. jedna doktorica mi je rekla da ako se maternica oporavila i ima se za sta uhvatit , uhvatit ce se. mozda nista od ovog iz phd nije uzrok spontanog nego jednostavno je imalo neku malformaciju nespojivu sa zivotom pa je otislo… ko ce to sad znat…..
    a ti?

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    nalazi se cekaju , rekla je 2-3 tjedna, al s obzirom da je to skupa pretraga, ne otvaraju te reagense dok ne skupe dovoljno uzoraka, pa moze bit i duze. sta se cekanja tice, ne postajem nista mlađa, ako se uhvati super, ako ne….

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Ma daaaaa, tako jeee. I mi cemo tako! Ajde tu se onda pratimo i bodrimo, nadam se da ce nas se skupiti!

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Mi jos cekamo sto ce ginekolog reci, tek krecem s pretragama. Ali mislim da cemo igonirati te preporuke 3-6mj ako nam to kazu :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.