Pokusavanje nakon spontanog

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Pipin

    Orhideja1

    Je li koja od vas radila TORCH i trombofiliju? Ja sam radila TORCH i negativan je na sve, a sad bi tražila i test trombofilije i briseve.

    Daju li pod normalno da radis trombofiliju ili je teze dobiti uputnicu?

    Prvi pregled mi je 27.01. poslije prve menst. ali ću ga izgleda morat pomaknuti jer vještica još nije došla, pa ću tada tražit. Mislim da sve uputnice, testovi itd jako ovise od doktora do doktora i kako su oni shvatili taj pobačaj. Za prvi najčešće kažu dešava se, meni je bio drugi za redom. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    kazu da ne daju uputnice za tromobofiliju prije 3 spontana, skupa je pretraga roll,meni je gin sam ponudio, ovo mi je prvi spontani, tako da valjda zavisi i od njih 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Pipin

    Orhideja1

    Je li koja od vas radila TORCH i trombofiliju? Ja sam radila TORCH i negativan je na sve, a sad bi tražila i test trombofilije i briseve.

    Daju li pod normalno da radis trombofiliju ili je teze dobiti uputnicu?
    Prvi pregled mi je 27.01. poslije prve menst. ali ću ga izgleda morat pomaknuti jer vještica još nije došla, pa ću tada tražit. Mislim da sve uputnice, testovi itd jako ovise od doktora do doktora i kako su oni shvatili taj pobačaj. Za prvi najčešće kažu dešava se, meni je bio drugi za redom.


    Crookshanks

    kazu da ne daju uputnice za tromobofiliju prije 3 spontana, skupa je pretraga roll,meni je gin sam ponudio, ovo mi je prvi spontani, tako da valjda zavisi i od njih


    Da, hvala na info! Meni je prvi, pa sam 50-50. Da li da sve pripisem tome dogodilo se i odradim osnovno, ili da se dam u dublje istrazivanje. PHD nalaz posteljice nije nista pokazao….

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Tonia

    Evo cure pridružujem se temi.
    Prva trudoća, spontani u 17tt, 24.11. To je bila trudnoća nakon više od dvije godine pokušavanja i uspjelo napokon sve prirodno, ali eto desilo se najgore. Plod i posteljica su poslani na analizu i uzrok je bila escherihija koju sam u trudnoći dobila. Bila je samo u urinu na brisevima je sve bilo čisto. To se otkrilo u 2.mj trudnoće, pila sam antibiotike 10-ak dana i iduća uriknokultura je bila uredna, ali je očito bakterija napravila štetu na posteljici u tom kratkom vremenu. Muž je radio mikrobiološki nalaz ejakulata i uk, a ja briseve i uzorak maternice. Muževi nalazi su uredni, ja još čekam svoje.
    Nama je rečeno da ukoliko svi nalazi budu uredni, možemo dalje normalno raditi na bebi.

    Tonia žao mi je što je tako završilo. I ja sam imala spontani u 14tt i još čekam nalaze sa citogenetike. Isto sam imala escherihiju u urinu i pila sam antibiotik, zar je tebi analiza ploda rekla da je to uzrok😳? Nekako nisam mislila da to može tako utjecati.


    Da, bila je escherihija u posteljici pa je došlo i do upale plodnih ovoja. Jer ja sam doslovno dobila trudove i puknuo mi iz čista mira vodenjak i u bolnicu, dobila injekciju i išao je inducirani porod 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Tonia

    Orhideja1

    Tonia

    Evo cure pridružujem se temi.
    Prva trudoća, spontani u 17tt, 24.11. To je bila trudnoća nakon više od dvije godine pokušavanja i uspjelo napokon sve prirodno, ali eto desilo se najgore. Plod i posteljica su poslani na analizu i uzrok je bila escherihija koju sam u trudnoći dobila. Bila je samo u urinu na brisevima je sve bilo čisto. To se otkrilo u 2.mj trudnoće, pila sam antibiotike 10-ak dana i iduća uriknokultura je bila uredna, ali je očito bakterija napravila štetu na posteljici u tom kratkom vremenu. Muž je radio mikrobiološki nalaz ejakulata i uk, a ja briseve i uzorak maternice. Muževi nalazi su uredni, ja još čekam svoje.
    Nama je rečeno da ukoliko svi nalazi budu uredni, možemo dalje normalno raditi na bebi.

    Tonia žao mi je što je tako završilo. I ja sam imala spontani u 14tt i još čekam nalaze sa citogenetike. Isto sam imala escherihiju u urinu i pila sam antibiotik, zar je tebi analiza ploda rekla da je to uzrok😳? Nekako nisam mislila da to može tako utjecati.

    Da, bila je escherihija u posteljici pa je došlo i do upale plodnih ovoja. Jer ja sam doslovno dobila trudove i puknuo mi iz čista mira vodenjak i u bolnicu, dobila injekciju i išao je inducirani porod


    Pucanje vodenjaka i trudovi kod spontanog automatski znace bakteriju?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Pipin

    Tonia

    Orhideja1

    Tonia

    Evo cure pridružujem se temi.
    Prva trudoća, spontani u 17tt, 24.11. To je bila trudnoća nakon više od dvije godine pokušavanja i uspjelo napokon sve prirodno, ali eto desilo se najgore. Plod i posteljica su poslani na analizu i uzrok je bila escherihija koju sam u trudnoći dobila. Bila je samo u urinu na brisevima je sve bilo čisto. To se otkrilo u 2.mj trudnoće, pila sam antibiotike 10-ak dana i iduća uriknokultura je bila uredna, ali je očito bakterija napravila štetu na posteljici u tom kratkom vremenu. Muž je radio mikrobiološki nalaz ejakulata i uk, a ja briseve i uzorak maternice. Muževi nalazi su uredni, ja još čekam svoje.
    Nama je rečeno da ukoliko svi nalazi budu uredni, možemo dalje normalno raditi na bebi.

    Tonia žao mi je što je tako završilo. I ja sam imala spontani u 14tt i još čekam nalaze sa citogenetike. Isto sam imala escherihiju u urinu i pila sam antibiotik, zar je tebi analiza ploda rekla da je to uzrok😳? Nekako nisam mislila da to može tako utjecati.

    Da, bila je escherihija u posteljici pa je došlo i do upale plodnih ovoja. Jer ja sam doslovno dobila trudove i puknuo mi iz čista mira vodenjak i u bolnicu, dobila injekciju i išao je inducirani porod

    Pucanje vodenjaka i trudovi kod spontanog automatski znace bakteriju?


    U mom slučaju je tako bilo, jer to je jedino nađeno kao uzrok

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Pipin

    Orhideja1

    Pipin

    Orhideja1

    Je li koja od vas radila TORCH i trombofiliju? Ja sam radila TORCH i negativan je na sve, a sad bi tražila i test trombofilije i briseve.

    Daju li pod normalno da radis trombofiliju ili je teze dobiti uputnicu?
    Prvi pregled mi je 27.01. poslije prve menst. ali ću ga izgleda morat pomaknuti jer vještica još nije došla, pa ću tada tražit. Mislim da sve uputnice, testovi itd jako ovise od doktora do doktora i kako su oni shvatili taj pobačaj. Za prvi najčešće kažu dešava se, meni je bio drugi za redom.

    Crookshanks

    kazu da ne daju uputnice za tromobofiliju prije 3 spontana, skupa je pretraga roll,meni je gin sam ponudio, ovo mi je prvi spontani, tako da valjda zavisi i od njih

    Da, hvala na info! Meni je prvi, pa sam 50-50. Da li da sve pripisem tome dogodilo se i odradim osnovno, ili da se dam u dublje istrazivanje. PHD nalaz posteljice nije nista pokazao….


    Meni su nakon prvog napravljeni samo brisevi. Ima dosta stvari na koje gledaju, nakon prvog pobačaja najčešće ništa, ako između pobačaja ima urednih trudnoća i poroda ni tada ne reagiraju previše, vodi se kao greška prirode, ali ako  su uzastopni onda se malo više zalažu pogotovo jer se današnje žene kasnije odlučuju na trudnoće. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Hvala ti na info i zao mi je sto si kroz to morala proci :( ja sam isto imala trudove cini se, ili jake grceve. Ali meni phd nalaz nije nista pronasao…jel moguce da ce bris pokazati nesto sto bi mogli biti uzrok ili bi se to vidjelo u phd nalazu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    Meni je phd nalaz pokazao suzenje nekih krvnih zila između ostalog, nisam ocekivala da ce ista pokazat, inace imam dvije savrseno uredne trudnoce prije ovog spontanog. Mozda su i godine razlog sto me gin ipak uputio na testiranje, uskoro cu 36g. 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    hmmm, ja mislim da je bila neka bakterija da bi se ona svakako već pokazala na brisevima koje si radila na samom početku trudnoće, ako si ih radila. Ali opet, da je to uspjelo zahvatiti plod ili posteljicu, to bi se vidjelo po phd nalazu.

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.