Panika prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Hehe znaci zubici vec idu.. Super :) gdje si ti rodila??

    zebrica

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Hehe znaci zubici vec idu.. Super :) gdje si ti rodila??

    Da, mali slinavac je postao. :))) U Petrovoj sam rodila, gdje ces ti? :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    U vinogradskoj 

    zebrica

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Zebrica


    U vinogradskoj 

    Meni je tamo bila endokrinologinja samo sto je na moju zalost posla u mirovinu. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    anuska146


    curke, obzirom da temu nisam našla evo da se ovak pojadam. trudna sam nakon ivf-a sa blizancima, sad smo prešli 26 tjedana i danas šok, malci su oko kile svaki nemaju više previše mjesta a donji je na zadak, teško da se bude okrenuo i opasan sam kandidat za carski. Nemoram ni neč da me je za prvi put opće rodit bilo frka i prirodno a sad ovo. Ajd nek me neko utješi i kaže da to nije tak strašno, kolko je dugi oporavak, kad smo doma. Htjela bi držat i brinut se za bebice a bojim se da  nebudem mogla :(

    Evo da te i ja utjesiw.ja sam rodila prije 9mj na carski,nije bilo u planu,al eto,tako je ispalo.sve super proslo,bebu mi dali odmah da vidim,a navecer na podoj (rodila u 17h).iduci dan ódmah na redovni odjel,taj dan je bolilo malo kod dizanja i hodanja,al svaki dan sve manje,za 4 dana kuci.bebu sam dizala normalno doma,dojenje se uspostavilo uredno,šav majušan,cak ni na plazi se nije vidio;-) samo hrabro!!!

  • Avatar Masha2

    Masha2

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Da vam se pojadam… Kod mene situacija pomalo konfuzna. Sutra 41 tjedan, zabetonirana i dalje. Sinoć idem spavati i primijetim neke čudne bolove (mislila sam da je od čipsa jer mi teško sjeda na želudac ). Muž spava, ne mogu zaspati, pokušavam brojati razmake ali je sve nepravilno. Budim ga oko 4:30 da mi pravi društvo. Popili kavu, istuširala se, krenula se prešetavati jer koliko znam tako se najbolje razlikuju lažnjaci od pravih. I stvarno, smirili se oko 7h, odspavala 2h u komadu jer sam ionako ujutro morala na ctg. Dolazim u Petrovu, TA ne radi vikendom pa se sve obavlja u rađaonici. Dr. Blajić dežurni, spojili me na ctg, sve ok, trudova nema. Naručio me opet sutra na ctg, pitam ga do kad ovako, kaže da bi on to najkasnije u ponedjeljak riješio, daj Bože da ranije krenu prirodni trudovi. Ako ne krenu, u ponedjeljak opet u TA… Ne znam tko će uopće tad biti u ambulanti od doktora i hoće li dijeliti mišljenje dr. Blajića. 

    Danas sam opet na par puta osjetila trudiće, male i nepravilne, u razmaku par sati. Užasno me strah tog ponedjeljka i induciranja, a s druge strane užasno me strah i ovih prirodnih trudova jer dok sam bila tamo neka žena se toliko dernjala da sam se po prvi put baš prepala poroda. Onako, kao da joj rade egzorcizam, strašno nešto. 

    Ispričavam se na podužem postu, ubija me ovo čekanje!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    masha sve ce bit u redu… dobit ces ti svoje trudove… sretno…
    e i da…nemoj se bojat poroda…bit ce ti samo jos gore..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Masha2

    Masha2

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Uopće se nisam bojala dok nisam čula ovu danas… Ne znam čime je lupala ko luda, pa se derala iz petnih žila… mm ju je vani na hodniku čuo… Mislim si, ako me stave na drip, mogla bih i ja tako…

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ma ne zamaraj se molim te…mozda je zena bila samo malo cendrava… pa nije ni drip najgora stvar na svijetu…ja sam bila jako sretna kad sam ga dobila jer sam znala da ce brzo sve zavrsiti…i bilo je tako… sve ce bit u redu..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    masha nasmijala si me sorry, kao da joj rade egzorcizam aha ha ha..
    gledaj potpuno razumijem tvoj strah, meni je jedino mama rekla nemoj se bojat kad čujes iz rađaone kako druge zene vrište, zapamti da je to njihov porod, a strah je najgora stvar koja se može dogodit, neke rode bez ispuštenog zvuka, neke se deru.. ne boj se,,
    imaj na umu da je porod tijelu prirodan kao i probava i koliko god je teško pokušaj te zvukove iz okoline ignorirat.
    jedna je žena tu na forumu napisala kako je imala super porod ali joj je soba bila nasuprot rađaone i tri dana i noći je slušala dernjavu i to joj je bilo najgore, a već je rodila.. tako da vjeruj u sebe i eve će biti ok

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.