Objava trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    baš… to sam i ja primijetila i prije dolaska bebe …

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Dragom sam nakon 5 dana kašnjenja rekla neka mi kupi test na trudnoću. Isti sam dan napravila test i ispao je pozitivan. Stavila sam ga na stol pred MM sa uputstvima. MM je skužio par sati nakon da na stolu stoji i test, uzeo je , uzeo je uputstva i zaključio da je test nevažeći?!! Pitala sam ga po kojoj je logici to zaključio i neka ponovno pročita test i usporedi sa nacrtanim kućicama na papiru. Onda je zaključio da sam  trudna i rekao da će biti sin!! Na što sam mu se nasmijala i rekla da će biti curica.

    Nikome još nismo rekli, niti nećemo, još neko vrijeme. To je apsolutno samo naša stvar. Živimo zajedno 13 godina i svi oko nas su već odavno odustali sa pitanjima kada ćemo dobiti djete.

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Moj je na digitalni pozitivan test na kojem je pisalo da sam trudna 2-3 tjedna zaključio da test ne valja i da moram u ginekologa hitno da mi vadi hormone jer mi je možda štitnjača poludila jer je NEMOGUCE da sam trudna 

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Loreen


    Moj je na digitalni pozitivan test na kojem je pisalo da sam trudna 2-3 tjedna zaključio da test ne valja i da moram u ginekologa hitno da mi vadi hormone jer mi je možda štitnjača poludila jer je NEMOGUCE da sam trudna 

    hahaha, baš si me nasmijala.  Ah ti naši MM, pomalo su glupasti  

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A jadan, zbunio se hahahaha

  • Avatar Vanda..

    Vanda..

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Oba puta je mene muz obavjestio da sam trudna, koje smo nedugo nakon toga potvrdili testom.
    Jednostavno je vidio neke promjene na meni kojih ja uopce nisam svjesna.

    Nakon toga smo prvo obavjestili roditelje, a oni su naravno vijest sirili dalje.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Bok zenice mame i one koje ce tek postati kao ja… Da se ubacim u sve ovo… Nova sam ovdje saznala za t prije 4 dana.. Trudna 5 tj4d… Narucena na uzv 7.3 . Presretna jer sam mislila kako ce nam trebati puno vise da bi konacno vidjeli plusic.. Saznala najuza familija i naravno dragi koji je jos u soku hahahha. Jeste li sve imali neki strah sto se tice trudnoce? Mene uhvati panika cim me nesto malo zaboli dolje iako sam citala da su lagana probadanja normalna. Kako docekati tih 12 tj da konacno opustis zivce i prestanes se bojati..? I zene znate sto mene poprilicno zivcira sto mi pola familije govori tipa ne veseli se ne planiraj previse jer nikad neznas… To mi zvuci sve tako odvratno kao da crtaju vraga.. Zasto nitko nemoze reci opusti se sve ce biti u redu? Ovako me dodatno bacaju u razmisljanje o tome sta ako se veselim i onda se nesto nedaj boze desi. Toliko sam zbunjena i uplasena! Da li se ijedna osjecala ovako na pocetku? 

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Manich

    Bok zenice mame i one koje ce tek postati kao ja… Da se ubacim u sve ovo… Nova sam ovdje saznala za t prije 4 dana.. Trudna 5 tj4d… Narucena na uzv 7.3 . Presretna jer sam mislila kako ce nam trebati puno vise da bi konacno vidjeli plusic.. Saznala najuza familija i naravno dragi koji je jos u soku hahahha. Jeste li sve imali neki strah sto se tice trudnoce? Mene uhvati panika cim me nesto malo zaboli dolje iako sam citala da su lagana probadanja normalna. Kako docekati tih 12 tj da konacno opustis zivce i prestanes se bojati..? I zene znate sto mene poprilicno zivcira sto mi pola familije govori tipa ne veseli se ne planiraj previse jer nikad neznas… To mi zvuci sve tako odvratno kao da crtaju vraga.. Zasto nitko nemoze reci opusti se sve ce biti u redu? Ovako me dodatno bacaju u razmisljanje o tome sta ako se veselim i onda se nesto nedaj boze desi. Toliko sam zbunjena i uplasena! Da li se ijedna osjecala ovako na pocetku?


    Draga Manich ✍️ 
    Prvo da ti cestitam ❤️
    Ja sam trudna 17 tjedan. Zasad znaju samo moj dragi, sestra i najbolja prijateljica 😁 mojim i njegovima cemo rec kad trbuh pocne rasti… Jednostavno uzivamo dok skoro nitko ne zna 🙈
    Tebi savjetujem da se gubis zivce na takve komentare i da maximalno uzivas u trudnoći
    Sta se tice straha… Nema potrebe.. Pazi se, jedi zdravo, budi sretna 😊 ako nesto i ne daj Boze pođe po zlu, moras znati da onda nije do tebe.. To je ipak neka visa sila..
    Nadam se da si pocela piti folnu kiselinu 🙂
    Zelim ti svu sreću i ako imas jos pitanja, tu sam 😊

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Joooj bas ti hvala… Nemogu vjerovati koliko si me sada smirila i utjesila.. Nitko mi od mojih nije rekao nesto slicno samo sam panicarila zbog njih. I u pravu si ako se nesto nedaj boze desi nije do mene i necu tako vise razmisljati… Dobila sam vec folnu kiselinu i pijeeem daaaa… Osjecam se super sto se tice trudnoce zasad iako lagano pocinju mucnine pa se lagano navikavam da ce uskoro biti gore.. Ako imam pitanja? 😜🤣 Imam jos sto pitanja ali tko bi se svega sjetio.. Evo jedno koje mi je sad na pameti… Inace volim puno caja piti… Najvise biljne tipa zeleni menta sipak.. Ali sad sam ih prestala piti jer nisam sigurna smijem li… I jos jedno pitanje.. Kako ste rijesavale iscjedak u trudnoci? Pojavio mi se onako blago zuti… Smiju li se koristiti vaginalete na biljnoj bazi? Inace sam protiv svih antibiotika i uvijek sam vise voljela preparate na biljnoj bazi i zapravo sam s njima uvijek bila prezadovoljna pa eto bas me zanima smiju li se i u trudnoci.. Eeeh eto sjetih se jos jednog pitanja mozda smjesnog ali ipak da pitam.. Inace sam cesto vozila biciklu i to sam isto prestala otkad sam saznala… Sto mislite moze li to naskoditi? Lagana voznja biciklom? Oprostiiii na puno pitanja vjerujem da znas koliko sam jadna sretna i zbunjena i uzbudjena… Hvalaaa ti na svakom odgovoru.. ❤️😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hvalaaaa takodjer… Evo pridruzim seeee pa cemo razmjenjivati s moje strane neiskustva.. Hahja.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.