Objava trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Upravo tako.drugi put  cu biti pametnija.zapravo mislim i termin slagati tako da me nitko maltretira s glupostima par dana prije.a sljedeći put ce biti obrnuti redoslijed.mislim da ce ona saznati od susjeda haha

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Hahaha vidiš to s.terminom nije loša ideja…pamtim za idući put hihi…

  • koki7

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja sam iz malog grada tako da znam kojom brzinom se vijesti rasire :) onog trena kad kazemo obitelji znat ce cijeli grad, sto mi je grozno.. Nekako osjecam da je to nesto nase, osobno, a ne necija tema za kavu.. Al nemoguce je zaustaviti ljude i njihove jezike, pa se necu previse brinuti.. Nasa vijest ne moze biti bolja :))

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    koki7


    onog trena kad kazemo obitelji znat ce cijeli grad, sto mi je grozno.. Nekako osjecam da je to nesto nase, osobno, a ne necija tema za kavu.. 

    Pa to mi je grozno, ako nečiji najbliži nemaju dovoljno poštovanja da ispoštuju nečiju želju, i to svojima, ne nekom strancu… da je to meni napravila mama ili svekrva bogme bi me čule!

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Ja nekako mislim da je bolje pričekati…nažalost sam cula dosza tuznih prica o spontanim…pa…eto sigurno je sigurno.ne smije čovjek očekivati najgore ali grozno je da svima kazes i onda ne daj Bože desi se losa stvar pa ti sad cijelom selu objašnjavaj što i kako.

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    koki7


    Ja sam iz malog grada tako da znam kojom brzinom se vijesti rasire :) onog trena kad kazemo obitelji znat ce cijeli grad, sto mi je grozno.. Nekako osjecam da je to nesto nase, osobno, a ne necija tema za kavu.. Al nemoguce je zaustaviti ljude i njihove jezike, pa se necu previse brinuti.. Nasa vijest ne moze biti bolja :))

    E tako je i meni.. također iz malog grada i nisam jos ni rekla nekim prijateljima vec pola grada zna.. ali eto tako je.to 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    da, da, tako to bude… moj grad je srednje veličine, ali tu u dijelu di mi svekrva živi znaju SVI ali baš svi… ona se lijepo time hvalila čim smo joj mi rekli (u 12.tjednu) a kod mojih u kvartu pol ljudi tek sad kuži da sam trudna kad me vidi i još su svi zbunjeni kak nisu saznali… ali eto…ja svojoj mami nisam ni morala govorit da se ne hvali… ona je sama rekla da neće i tak je i bilo

  • koki7

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ma da, tako to krene.. Ne iz losih namjera. Jednostavno svi to zele podijeliti s nekim bliskim i krug se siri, a dragi stvarno ima velikuu obitelj :) al nema veze, uzivat cu jos dva dana u tom da samo nas dvoje znamo ;)

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) uživaj… da se mene pita ja ne bi govorila njegovima dok se nije krenulo vidjet… jer čim sam rekla da sam trudna svi su (s njegove strane) bili pametni (i još uvijek jesu) i daju mi masu “savjeta” koji mene zapravo samo iritiraju… tipa kak ćeš bit doma sama s dragim kad rodiš, budi tu kod nas, nemoj koristiti platnene pelene di ćeš ih sušit u 1.mj, nemoj ovo nemoj ono… i sve uvijek naravno kontra onog što smo dragi i ja isplanirali… tak da… uživajte sami još malo D:

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Cloudy to mi je nesto skroz poznato. Najjace mi je bilo kad bi mi svi odreda poceli da kako cu ja kuhati, kako cu cistiti, drugo da sam u pocetku morala lezati, ali nisam. I meni puko film I pokupila bi se u setnju. Jos to kad pocnu pametni savjeti oko bebe. Ako sam ga sama uspila rodit, uspit cu I brinut o njemu I radit kako ja hocu, a ne kako neko drugi misli da bi trebalo. Ako zapne tu je muz i dok jedno kuha drugi cuva i to je to.To bi me tako uzasno nerviralo kad se ponasaju ko da smo invalidi. Ne cu pricat bajke. U pocetku je tesko dok se priviknes, dok uhvatite zajednicki ritam, ali ta prilagodba kratko traje I iz dana u dan si sve opusteniji. Tako kad pricaju da treba pomoc vise to govore da imaju sve pod kontrolom I da se uplecu u zivot.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.