Objava trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    A sto se tiče veličine grada…to nema nikakve veze.mi smo u zg i to vam je selo moje malo haha joj luki i to sto si napisala je živa istina.samo se gluposti naslusas.meni isto nude neku pomoc…al koliko je to pomoc ako mi u kucu dođe netko nasrtljiv i pametan i gura svoje?? Rekla sam  samo moj muz beba i ja.pa nismo ni prvi ni zadnji koji cemo imati dijete.on uzima go i bude malo kuhao i cistio 2 tjedna.kao da je to sad nešto strašno.da se razumijemo, ja bih pomoć prihvatila, ali znam da bi ljudi koji mi ju nude vise popili zivaca nego pomogli.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    e da.. to sam i ja rekla… imam par novih odgovora (trebalo mi je par mjeseci da se opustim i krenem odgovarat ljudima, jer ako se oni meni mogu uplitat bezobrazno mogu i ja odgovorit) .. prvo je da neće bit invalid (uz dodatak one riječi na j, al tu sam na klokanici fina pa ju neću napisat) drugo je da ću rodit bebu, a ne slona a treće je da što da smo otišli negdje van rh živjet…šta bi onda bilo (iako ponekad pomislim da bi mi to bilo i najdraže zbog takve okoline, ili bar dijela okoline)….  kužim ja da neće bit lako, ali bolje mi je da se na sve to naviknemo i dragi i ja… pa šta će mi pomagat do 18. rođendana djeteta … idiotizmi… a bubuce… ovo zadnje kužim… i samoj mi je tako… s malim dodatkom da kud su nastrljivi i vole radit suporotno od mog, tud namjerno neću jer su me tolko ispilili na živce da čak i da ležim 2 tjedna (što se brijem neće dogoditi ni u slučaju carskog) ne bi zvala pomoć 

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    cloudy


    drugo je da ću rodit bebu, a ne slona

    Ahahahaha! A daj! Baš si me nasmijala! 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    pa jel nije tak… mislim beba… to sam neki dan rekla kad sam iskomentirala nešto da ja i daje planiram ić ovdje i ondje i kad beba dođe… pa kak ćeš s bebom? pa lako… joj nije to lako bla bla.. kako nije lako … to će bit beba a ne slon… 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bubica bas to hahaha…Dode jedan dan kao pomoci, dode drugi, prode 2 tjedna I vec se usele u kucu pomagati…nikako ih se risiti. Mene izjeda sto smo kod mojih doma jer nismo mogli si rijesiti nista drugo dok se sve jos ne sredi I meni je glava kupus. Samo kipim I kipim. Bas mi treba mir. Da mi nitko ne upada kako mu se sprdne I jos mi govori kako I di cu sa svojom bebom. Pa nemoj do kasno pasti ce vlaga I tako to. Ufff puknem na to odma.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    tog je i mene strah… iako smo na svom ali opet… meni će najgore biti ono zašto beba plaća…možda je gladna, možda je mokra bla bla bla … već vidim da ću imat živčane slomove na to

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Daa bas to…nesto je bio malo zaplakao jer je bio gladan…I samo cujem odjednom PA STO MU JE SAD…mozda je bolestan….vjerojatno ima temperaturu…mislim se hebala vas temperatura beba place jer je beba I to joj je nacin komunikacije…kako kazu…tisucu baba, kilavo dite. Stvarno frustrira to.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • koki7

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hahahhaah 
    pa ja sam mislila da ta babska uplitanja pocnu kasnije, al vidim da cu odmah morati zauzeti stav:))

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    koki … kod mene su krenula s objavom trudnoće tako da … stav od prvog dana moraš imati

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Od prvog dana. Ali nazalost neki ni nakon sto im ponovis 50 puta ne kuze pa nastave po svom. Postala sam vec gluha na “strucnjake za bebe koji su popili pamet cilog svita” hehe ili to ili puknut. Prestane jedan “strucnjak” nade se drugi “doktor” I tako ukrug nikako na zelenu granu :D

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.