Objava trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Nalah


    Kao prvo na poslu nitko od nas nema obavezu reći jer je to privatna stvar,osim ako trudnoća direktno ne utječe na naše obavljenje posla,tj.na poslovni rezultat ili ako okolina u kojem se posao obavlja utječe na nas kao trudnice i na naše nerođeno dijete,a kao drugo u pravilu se čeka 3 mjeseca upravo zbog mogućih komplikacija koje se najčešće dešavaju upravo u tom razdoblju,stoga mi nije padalo na pamet saznati reći svima na poslu,pa im ne daj bože nakon spontanog još objašnjavati detalje…drugo su obitelj i prijatelji

    Ja sam morala rec a i zavrsila na infuziji radi povracanja ,, a i takav mi je posao da stojim min 6-8h na poslu tako da sam rekla ali nije me to previse zabrinjavalo kad znam da cu se vratit na posao ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Velim,ako se mora ok,ako ne,naša stvar…ja jedva čekam da se vrate kolegice s porodiljnog,pa da nađu drugu maskotu za ispitivanje o bebama

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Nalah


    Velim,ako se mora ok,ako ne,naša stvar…ja jedva čekam da se vrate kolegice s porodiljnog,pa da nađu drugu maskotu za ispitivanje o bebama

    Da to je,,hehe barem stalno komunicirate ako nista :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mi smo od pocetka bili pozitiva… Roditeljima smo rekli nakon uzv kod ginica dakle sa 6 tjedana Tada sam rekla i sefici zbog odredjenih okolnosti, a ostalim kolegama i prijateljima nakon 10 tt. Jedino su 2 najbolje prijateljice (i naravno suprug) znale prije roditelja :) 
    Ja sam imala grozne mucnine pa me 2 tjedna nije bilo na poslu sto se dotad nije nikad dogodilo tako da su me kolege i prokuzili prije objave :D

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Kako smo saznali da sam trudna u 20 tj. tako je prvo saznao muz kad sam se vratila sa slikama s UZV-a. Krenula na kontrolu kod ginekologinje radi cista, a vratila se doma s mjerama bebaca hehe :P I nakon toga je uslijedilo milijun poziva rodbini. To je bila sreca do neba :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • koki7

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Mi se od samog pocetka trudimo drzati jezik za zubima :) sad ulazim u 12. tjedan i za dva dana me ocekuje pregled koji ce nadam se proci u redu, a onda ce trebati to razglasiti rodbini.. Kako ste vi to obznanili, pojedinacno ili..? Nemam ideja kako to sto mirnije priopciti inace, kod mene u obitelji vec duuugo nije bilo prinove pa ce ovo tim vise iznenaditi ne samo uzu nego i siru obitelj, zato i imam tremu :))

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    I mene je trema prala bila…mi smo ti isto nakon pregleda u 12.tjednu svima rekli….mami sam pokazala trudničku knjižicu i tako joj rekla,tati sam rekla da će u 1.mj postat djed…a dragi je bio za svoje zadužen….on je svojoj mami natuknuo tak šta je pokazao na mene i trbuh a tati svom je rekao da sam trudna :)

  • koki7

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Mislim da ce i kod mene biti slican slijed :) sve mi se cini da ce slicica s uzv pricati umjesto mene :D

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Ja sam rekla muzu i nakon toga njegovim roditeljima.nisam htjela biti sebična pa sam im rekla dosta rano uz zamolbu da drže jezik za zubima dok ne prođu tih 12 tjedana.prva mi je trudnoća pa sam se bojala baš odmah svima reći.međutim bila je to greška jer je moja svekrva tu istu večer razglasila svima tako da su svi saznali.ja sam se osjećala nekako pokradeno jer mi je oduzela gušt da moj muž i ja to kažemo ljudima kad i kako želimo.tako da je meni jako žao što to nisam malo dulje zadržala za sebe.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Koki…pa da :) umjesto mene je govorila trudnička i uzv sličica iz 9 tjedna :) tak mi je bilo najlakše…bar mami…ne znam zašto al njoj mi je bila najveća frka reći..

    Bubice…da smo i mi mojoj svekrvi rekli isto bi tak bilo…zato smo šutjeli…ali i u tom 12. tjednu nakon što smo joj rekli svi su saznali izvanrednom brzinom….zato joj neke stvari u budućnosti planiram prešutit

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.