Objava trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ja sam :( žao mi je zbog missed ab…. zato smo mi i odlučili čekati 12.tjedan jer nam se nije dalo obajšnjavat da nešto nije bilo ok…a što se facebooka tiče…negdje u 16.tjednu me dragi fotkao i objavila sam fotke…nekak mi je glupo izbjegavat fotić

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Mužu odmah, nakon toga mojoj sestri i starcima. A tek nakon 12 tt smo počeli ostalima govoriti.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Muzu, mami i jednoj frendici, nakon plusa na testu. Ostalim prijateljima i rodbini nakon pregleda kod ginica. Na poslu tek sa 4 mj.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Mužu odmah, poslije toga bližoj rodbini i najbližim prijateljicama. Na poslu sam morala reći u 6 tjd, jer sam u 7 tjd završila na komplikacijama zbog užasno jakih mučnina. Da nisam imala mučnine “skrivala” bih dok bih mogla - vjerojatno do 12 tjd (3 mj)

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • ja sam

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    cloudy, … tako je kako je…da je tesko itekako je al idem dalje sa nadom da  ce mi andelcic moj poslat drugog andelcica… Vama zelim da sto prije dode termin i da bude sve u redu :* sretnoo!

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Dragom i mami sam rekla odmah, a svi ostali su jako brzo saznali jer sam 2 dana nakon sto sam saznala pala u krevet zbog nepodnosljivih mucnina. U prva 4 mjeseca sam 3 puta po 2 tjedna bila u bolnici na infuziji i tako su saznali uglavom svi koji me znaju…

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Hej  .. pa mužu i roditeljima sam rekla odmah.. a užim prijateljima i rodbini idemo laganini.. doktorica je potvrdila da je sve ok i nalazi i uzv pa eto idemo u 9 tt .. pa kad stignem ostalima

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Muzu i svojima prvo pa nakon 10tt ostaloj rodbini i sefovima .. Pa me direktorica stjerala na komplikacije da si odem doma cuvat bebicu ;D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar GrbavaMrkva

    GrbavaMrkva

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    I moj je muž prvi saznao. Onda moji i njegovi roditelji (kojima nam nije palo na pamet napomenuti da ne šire to odmah dalje i eto; za jedan dan je znala većina rodbine 
    Na poslu sam čekala do 16.tj. Srećom bila sam i na godišnjem pa sam mogla šutiti do tad. Inače bi morala objasniti stalno povracanje 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Kao prvo na poslu nitko od nas nema obavezu reći jer je to privatna stvar,osim ako trudnoća direktno ne utječe na naše obavljenje posla,tj.na poslovni rezultat ili ako okolina u kojem se posao obavlja utječe na nas kao trudnice i na naše nerođeno dijete,a kao drugo u pravilu se čeka 3 mjeseca upravo zbog mogućih komplikacija koje se najčešće dešavaju upravo u tom razdoblju,stoga mi nije padalo na pamet saznati reći svima na poslu,pa im ne daj bože nakon spontanog još objašnjavati detalje…drugo su obitelj i prijatelji

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.