Motorički razvoj djeteta kroz mjesece

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • James

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hy…beba mi je stara mjesec dana,primjetila sam cesto podrhtavanje donje celjusti,upuceni smo na ultrazvuk mozga…malo me panika,dali je ima itko slicno iskustvo…hvala vam

    Ivek

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    James


    Hy…beba mi je stara mjesec dana,primjetila sam cesto podrhtavanje donje celjusti,upuceni smo na ultrazvuk mozga…malo me panika,dali je ima itko slicno iskustvo…hvala vam

    mi smo obavili ultrazvuk po ps jer je rođen na vakuum, ništa strašno ne brini.. kako izgleda to podrhtavanje

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Zac11

    Zac11

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    evo curke da vam javim, poslao nas je kod fizijatra na Goljak na pregled, neznam kaj bi rekla, izgleda da je malo sporija po pitanju motorike, sve ostalo je ok… valjda će nas poslati na vježbice… kako on kaže sve je uredno za njenu dob osim osnovnog oslonca na stopala

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    James


    Hy…beba mi je stara mjesec dana,primjetila sam cesto podrhtavanje donje celjusti,upuceni smo na ultrazvuk mozga…malo me panika,dali je ima itko slicno iskustvo…hvala vam

    I ja sam to primjetila kod svoje curke ali samo kad jede,pa sam mislila da se to ona igra sa cikom…sad si me malo uplasila

  • James

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pa nesto tipa kao da mu je zima,par sekundi to podrhtavanje traje i onda prestane

    Ivek

  • James

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja sam isto uplasena,bas nije lijepo vidjet kad mu to krene podrhtavat

    Ivek

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Pisale ste o posjedanju… ja svoju curu sjedam kad sjedi na meni i to je to… e sad smijem li tk ili ne?
    Fizijatrica je rekla da dok vjezbam s njom mogu ali sam zaboravila pitat za ostale situacije 😕

    Zac nemoj se brinuti, samo slušaj što ti kažu,  nas je neuropedijatrica poslala na vježbe i sad kad smo bili na kontroli kaže kako je cura nježnije građe da je super ali na vježbe sad moram ići dok ne prohoda.

    James javi što kažu  doktori

    [thebump.com]

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    James


    Ja sam isto uplasena,bas nije lijepo vidjet kad mu to krene podrhtavat

    Hjoooj,drzim fige da nije ništa ozbiljno i molim te javi sta kažu doktori da znam i ja reagirati ako bude potrebno
    Kad ste naručeni na pregled ?

  • James

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Na ultrazvuk mozga se osobno moramo narucit,to cemo sljedeci tj otici,doktorica nas je uputila i neuropedijatru daga pregleda,sto sam joj zahvalna,jer sa strane pedijatra to nisu trazili,25.8 idemo na taj pregled,a nadam se da cemo ultrazvuk uspjet prije obavit

    Ivek

  • James

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Drage moje jucer smo bili ja uzv mozga i nalaz nije ok…ljevo krvarenje 2-3 stupnja.desno 2 stupnja…preporucene su nam vjezbe kod fizijatra i redovito pracenje ultrazvuka.tj.svaka 2 mjeseca…uzas.svijet mi se srusio

    Ivek

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.