Motorički razvoj djeteta kroz mjesece

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    ako je po trbuhu ona je to tek priprema jer pravo puzanje onako “baš puzanje” ide i sjedećeg položaja rukica naprijed jedna druga, koljeno jedno drugo, onako kako je baš mama prvi put napisala.
    savladati će ona to samo mora još mišiće ojačati

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ona cijelo vrijeme ide tako s rukoicama jedna druga samo se do jučer nije odizala s trbuhom od poda nego ko zmijica…jučer je u jednom trenu i krenula tako i s koljenima… nego…šzo s tim sjedenjem da ju stavljam u sjedeći ili ne…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    ako se tako digne ne ide joj guza pod nogu pa da sjedne ako me kužiš što hoću reći? to je još sve rano, to su tek isprobavanja…ne, nikako ju nemoj ti posjedati ona će sama kad skuži kako i kad dobije klik.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    To sam i mislila za posjedanje…

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    renata


    ako se tako digne ne ide joj guza pod nogu pa da sjedne ako me kužiš što hoću reći? to je još sve rano, to su tek isprobavanja…ne, nikako ju nemoj ti posjedati ona će sama kad skuži kako i kad dobije klik.

    Samo strpljenja i pustit ih na pod sve sami skuze susedina mala je “sjedila”sa 6 mj jer ju je ona postavljala u taj polozaj moj L sjedi od 7,5mj al se sam posjeo i nije mi zao sto ga nisam ja stavljala  u sjedeci sve sami savladaju i bolje ih je pustit tako

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    renata


    ako se tako digne ne ide joj guza pod nogu pa da sjedne ako me kužiš što hoću reći? to je još sve rano, to su tek isprobavanja…ne, nikako ju nemoj ti posjedati ona će sama kad skuži kako i kad dobije klik.
    Samo strpljenja i pustit ih na pod sve sami skuze susedina mala je "sjedila"sa 6 mj jer ju je ona postavljala u taj polozaj moj L sjedi od 7,5mj al se sam posjeo i nije mi zao sto ga nisam ja stavljala  u sjedeci sve sami savladaju i bolje ih je pustit tako

    Slažem se u potpunosti

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Mi se sami posjedamo duze vrijeme nepuzemo jos pravo onako na sve cetri nego se tu i tamo podignemo na sve cetri pa naprijed nazad i malo se pomaknemo ali jos treba vježbe do onog pravog pravog puzanja nego danas me iznenadila 
    Unazad nekoliko tjedana kad se probudi u kinderbetu sama se sjedne i igra igračicama tako a danas, uđem u sobu a ona na koljena se stala i drzi rukicama za kinbac i dok sam odjurila da je uslikam skroz se dignula na noge i tako stoji i smije se ajme kako je i to doba brzo doslo :)

    zebrica

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Pilici


    Mi se sami posjedamo duze vrijeme nepuzemo jos pravo onako na sve cetri nego se tu i tamo podignemo na sve cetri pa naprijed nazad i malo se pomaknemo ali jos treba vježbe do onog pravog pravog puzanja nego danas me iznenadila 
    Unazad nekoliko tjedana kad se probudi u kinderbetu sama se sjedne i igra igračicama tako a danas, uđem u sobu a ona na koljena se stala i drzi rukicama za kinbac i dok sam odjurila da je uslikam skroz se dignula na noge i tako stoji i smije se ajme kako je i to doba brzo doslo :)

    Jel da a kao da smo jucer lezele u vinogradskoj drago mi za M i mi se isto u kindacu dignemo na koljena mislim da istrazuje kako ce se na noge dic jos nije al samo ce nas iznenadit jedan dan 

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Pilici


    Mi se sami posjedamo duze vrijeme nepuzemo jos pravo onako na sve cetri nego se tu i tamo podignemo na sve cetri pa naprijed nazad i malo se pomaknemo ali jos treba vježbe do onog pravog pravog puzanja nego danas me iznenadila 
    Unazad nekoliko tjedana kad se probudi u kinderbetu sama se sjedne i igra igračicama tako a danas, uđem u sobu a ona na koljena se stala i drzi rukicama za kinbac i dok sam odjurila da je uslikam skroz se dignula na noge i tako stoji i smije se ajme kako je i to doba brzo doslo :)
    Jel da a kao da smo jucer lezele u vinogradskoj drago mi za M i mi se isto u kindacu dignemo na koljena mislim da istrazuje kako ce se na noge dic jos nije al samo ce nas iznenadit jedan dan 

    Da tako brzo ide to vrijeme….:) 
    Hehe samo očekuje kroz koji dan da se skroz ustane :) mi moramo vjezbat puzanje da skuzimo kako to ide stavim joj igracke malo dalje od dohvata ruke i muci se kak doci dad do njih :)

    zebrica

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Moj malo kasni s puzanjem s obzirom da je bio sputan no lijepo se okreće s trbuha na leđa i obratno, a kada je u kolicima sam se ustane u sjedeći položaj jer se ima za što uhvatiti. Kada je u kinderbetu onda se postrance pokušava posjesti. Ja sam zadovoljna napretkom u 20 dana što je skinuo remenčiće , samo se flipa okolo :D
     našla sam neke vježbice pa malo vježbamo puzanje tek toliko da shvati da se može odgurivati koljenima …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.