Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Drage zene da se ja oglasim i na ovoj temi.Menstruacije uredne svaki mj sam znala kad ce doci cak su znale dolazi 2-3 dana ranije.Svaki mj uvijek pocnu prije bolovi u stomaku i ja znam.da ce stici.Prosli mj kasnila 3 dana s tim da su bolovi bili prisutni svo vrijeme.Znaci prosla menst 9.10.Eh sad muz i ja radimo na bebi 5 mj s tim sto on nije ovdje radi vani pa svaki mj je kuci do 5 dana pa eto trudimo se do sad nista…On je bio kuci od 30 d0 3.11 

    Moja menst trebala doci 9.10 do dan danad je nema.Nema simptoma.Tek poslije 5 dana kasnjenja poceli cudni grcevi u dnu stomaka.Malo jaci javljaju se 1 il 2 puta u danu to je sve.Evo danas nema ni nj8h vise…5 dan kasnjenja radila test al u podne negativan…Meni kasni 9 dana vec..Nikad toliko nije kasnila…Cekam je svaki dan jer je test negativan.Moje pitanje je da li je mogao bit lazno negativan l?Jer muz i ja smo imali odnose samo u tim danima krajem mj.Da li je moguce da je ovulacija bila kasnije pa je u pitanju rana trudnoca?Ima li neko iskustva?😐😐

  • meliha_Rejjan@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poz svima ja pijem Maca u prahu zanima me dali pivecava plodnost da ostanem u deugom stanju. Dali je neko imao iskustvo. Hvala

  • meliha_Rejjan@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    meliha_Rejjan@gmail.com

    Poz svima ja pijem Maca u prahu zanima me dali povecava plodnost da ostanem u drugom stanju. Dali je neko imao iskustvo. Ja i muz pokusajemo evo godinu da imamo bebu ali nam nw uspjeva. Hvala


  • Avatar stefanii0402

    stefanii0402

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    meliha_Rejjan@gmail.com

    Poz svima ja pijem Maca u prahu zanima me dali pivecava plodnost da ostanem u deugom stanju. Dali je neko imao iskustvo. Hvala

    Pozdrav, po internetu pise da da..a i zarucnik i ja smo pili,i evo nakon 5 mj.pokusavanja,uspjelo je,evo me 3 tjedna trudna :) tako da vjerujem da dosta pomaze

  • Dully

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pa bok svima nadam se da ne fulam temu pa evo mozda neko ima slicnu situaciju radimo na bebi vec dvije godine svi nalazi su uredni takodjer suprugove bila sam na letrozolskom ciklusu dva puta nije uspjela ovo mi je treći put sve je u redu i folekuli su izvrsni i danas na pregledu mi je doktor spominjali zuto tijelo citala sam o tome i shvatila da je to Okey doktor mi je reko prije toga kada da imam odnose i sada pocinjem sa dufastonom I dokt je reko da za 15 dana nap test za trudnoću.. Nadam se da ce ovo biti treca sreca i ako mi se vec sve cini kao da nikad nece Al uvijek ocekujem I nadam se.. Vec sam se dvaput razočarala 😐😐

  • Dully

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ija sam citala o maci a i svi govore da je dobra za to pila sam je mozda dvaput samo nedavno sam kupila marulju kazu da je to isto ali bome nije maca se da nekako popiti Al ž
    Marulja nikako Tera me na povraćaj tako da cu uzet macu

  • belmonda

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok.. imam dilemu, neznam jesam li trudna.. uvijek imam redovite cikluse, traje mi 28 dana.. imala sam nezasticen odnos dan ili dva nakon prethodne mjesecnice te mi je ovaj mjesec pocelo krvarenje 7 dana ranije.. da li je moguce da se radi o implantacijskom krvarenju? Napravila sam test 3 dana krvarenja i bio je negativan.. jesam ga prerano napravila?

  • Mirela_34

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Menstruacija mi kasni 8 dana a inače je redovna. Napravila sam test trudnoće (clearblue) prije tri dana međutim test je negativan. Osjećam da mi je lagano povisena temperatura i osjećam se drugačije….Da li je moguće da sam trudna? 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mirela_34

    Menstruacija mi kasni 8 dana a inače je redovna. Napravila sam test trudnoće (clearblue) prije tri dana međutim test je negativan. Osjećam da mi je lagano povisena temperatura i osjećam se drugačije….Da li je moguće da sam trudna?


    Ponovi test ili najbolje idi izvadi betu😊 ako je pozitivno i ako je negativno, svakako posjeti ginekologa u oba slucaja da vidis zasto kasni😊

    [lilypie.com]

  • princeskrafna000009

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam ovdje. Naime moja situacija je sljedeca, posljednju mengu sam imala 16.9 i traja je 5 dana. Sa partnerom sam imala nezasticene odnose od zavrsetka menge. Imam dijagnosticirane blaze pol jajnike i ginekolog je rekao da ja imam ovulacije, nemam problema sa ciklusima i redovni su. Ne traju uvijek isto ali svaki mj imam mengu. Sutra trebam dobiti mengu, danas sam napravila test onaj osjetljiviji i negativan je tj mislim da se samo blago vidi minus a onaj kontrolni prozorcic je ostao prazan. Natekle su mi grudi sto inace nisu bas, imala sam vrtoglavice. Sto mislite dali da pricekam onda jos i da napravim sutra ponovno test ako menge ne bude( nadajmo se da nece doci) hvala😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.