Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    Pozz Lola123, otiđi na podforum Trudnoća, pa na temu Proljetne bebe 2021. Tamo su ti cure koje su isto svježe trudne, najbolje ce ti rec. Ali sa 5 tjedana ti je svakako prerano. Najbolje ti je narucit se da ti prvi pregled bude u 7. ili cak 8. tt, dotad srce sigurno mora kucat😉


    E hvala ti. Budem.se tamo javila.
    Ma i onako su na g.o. Pa ću sačekat taman toliko budemo stari

  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Bok curke, dugo vas citam sve pa reko da se i ja napokon pridruzim.
    Zadnja M je bila 6.7 a O cca 20.7.
    Od simptomcica imam neke lagane grceve i peckanje u desnom jajniku te me zdjelica zna boljeti, piski mi se cesce.. grudi me ne bole bas nesto jesu malo osjetljive ali skoro da ne skuzim.
    M bi (ne) trebala doci 3.7…
    Tako da cemo vidjeti sto bude do tada 🥰😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ovo za nadimak sam nesto zeznula haha ime mi je Tina🤣

  • noxi

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobar dan, ako mozete pomoci.uglavnom mjesecnice su mi uredne iako imam policisticne jajnike.Predzadnja je bila 10.1., a  Zadnja je bila 8.3, ovu sad jos nisam dobila, 8.4 sam imala bijeli iscjedak. Imam jutarnje mucnine i povremene grceve u donjem dijelu stomaka. Je li moguce da sam trudna? Isto tako sam promjenila klimu, stresa nekog nisam imala, tako da uzela sam sve u obzir,jos test nisam napravila.Sta mislite?

  • noxi

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    noxi

    Dobar dan, ako mozete pomoci.uglavnom mjesecnice su mi uredne iako imam policisticne jajnike.Predzadnja je bila 10.1., a Zadnja je bila 8.3, ovu sad jos nisam dobila, 8.4 sam imala bijeli iscjedak. Imam jutarnje mucnine i povremene grceve u donjem dijelu stomaka. Ja i momak smo imali nezasticene odnose krajem treceg mjesecaJe li moguce da sam trudna? Isto tako sam promjenila klimu, stresa nekog nisam imala, tako da uzela sam sve u obzir,jos test nisam napravila.Sta mislite?


  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Pozdrav noxi, po mojoj racunici ciklus ti je 50+ dana? U veljaci nisi imala M? Sjejedno mislim da je jedino sigurno napravito test. A onda, obzirom da ne znas koliko kasni naruciti se na pregled.
    Test mozes napraviti odmah ako ga imas di kupiti danas, jer ako kasni vise nije bitno da je prvi jutarnji urin. Mozes nam i zalijepiti test kad napravis. Sretno🤞🤞

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.