Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mulii

    Mulii

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mony93

    bokic..nova sam pa me zanimaju vasi savjeti..
    naime ja i dragi pokusavamo vec godinu dana i nista…bio on na pretragama sve u redu bila ja sve u redu…zna mi kasnit i po 2 tj…
    sad mi kasnila tj dana…imala mucnine,povracala,umor,otecene noge,slabost….i opa dns dosla teta…vise neznam sta da radim…sve mi je teze i teze…ja imam 21god a on 25 najbolje razdoblje za zatrudnit..nije mi jasno kako netko tko zeli dijete nemoze imat a oni koji to ne zele opa pa desilo se :(((((


    Mony93

    bokic..nova sam pa me zanimaju vasi savjeti..
    naime ja i dragi pokusavamo vec godinu dana i nista…bio on na pretragama sve u redu bila ja sve u redu…zna mi kasnit i po 2 tj…
    sad mi kasnila tj dana…imala mucnine,povracala,umor,otecene noge,slabost….i opa dns dosla teta…vise neznam sta da radim…sve mi je teze i teze…ja imam 21god a on 25 najbolje razdoblje za zatrudnit..nije mi jasno kako netko tko zeli dijete nemoze imat a oni koji to ne zele opa pa desilo se :(((((


    Mislim da je najbolje za sve da se opustis i ne mislis na to,desit ce se prije tako nego kad si napeta i stalno ti to na umu.Uz to mozes pit folacin ili femisan kapi ja sam to koristila i ne mislila na to i samo doslo

    Mulija

  • Malicka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bok curke, evo i ja nova na forumu. Nacitala sam se svega. Uglavnom vec neko vrijeme radimo na bebacu. Koristila sam lh trakice i saznala da je ovulacija bila 13.05. Sva sreca pa smo se mm i ja bacili na posao cijeli mjesec pa tako i sve do sada. M kasni 4 dana sto se do sada nije dogadalo nikad. Test negativan. Neznam sta bi.. 🤔🤔🤔 

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Da uradis betu?ona bi sada trebalo da pokaze da li je trudnoca ili nije 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Malicka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    To trebam kod svog ginekologa dobit uputnicu ili?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Da!Ili kod ginica ili privatno u polikliniku negdje!U Suncu je ,mislim,120 kn!Sretno

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Malicka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala 😁 

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu
    Drage dame evo da vam se javim da sutra idem kod ginekologa! 😍😍

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    Drage dame evo da vam se javim da sutra idem kod ginekologa! 😍😍


    Sretno 😊❤❤❤

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    slatkica89

    Snoopyiicaa

    Drage dame evo da vam se javim da sutra idem kod ginekologa! 😍😍

    Sretno 😊❤❤❤


    Drage moje, bila sam danas kod ginica, potvrdio mi je trudnoću 4+5, na desnom jajniku se vidi kao ono žuto sto proizvodi hormone (zaboravila sam kak je rekla da se zove) a lijevi je u redu, vidi se slobodna tekućina i maternica mi je kao zaokrenuta ali je rekla da to nista ne smeta i da je sve u redu.. vidi se gestacijska vrećica 3mm i endometrij 22,rekla mi je da dodem za 2 tjedna.. I čitam sad po netu da se gestacijska vrećica 3mm vidi tek krajem 5 tjedna.. zanima me jel to sve u redu sad ili? Hvala vam puno, prva trudnoća mi je pa me malo strah 🤔

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Barbara00

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje pa se jos snalazim. Muy i ja radimo na bebi. Menstruacija mi je uvijek tocna 27/28 dan. E sada ovaj mjesec na 22 dan ciklusa primjetila sam lagano krvarenje i bilo je tamno smedje boje. To je potrajalo oko 5 dana i to se svaki dan lagano vidjelo. Bila sam uvjerena da je to implantacijsko krvarenje. No, jucer na 27 dan ciklusa stigla mi je menga. Bila je oskudna i svijetlo crvene boje. Danas je obilnija. Inace  prva dana uvijek imam jake bolove,  a sada me trbuh uopce ne boli, kao da menge ni nema. Sada mi nije jasno sto je znacilo ono krvarenje par dana prije menge? Bila sam uvjerena da je to znak trudnoce. Ima li sanse da je to ipak lazna menga? Je li netko imao slicnu situaciju?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.