Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TinaZg1211

    TinaZg1211

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zene i mame. Sada sam se registrirala ali nemogu na forumu naći temu koju sam citala dok se jos nisan registrirala( mame u njemačkoj) no svakako bi mi i vi ostale mogle dati savjet. Prvi dan zadnje mjesecnice bio je 27.07 u prosjeku traje 5/6 dana. Po kalendaru su najplodniji dani bili 08.08,09.08,10.08..tog 10.08 je bio i dan ovulacije. Odnose smo nastavili svaki dan do 15.08 ( znam namučila sam muža 😂) e sada, moja pitanja. Dali je rano da test vec sada pokaze razinu hcga ako je do oplodnje doslo? Toliko sam opterecena time da ne funkcioniram normalno.
    Uradila sam dva clearblue testa i pokazala su negativno. Jutros sam jednu trakicu isto negativna.
    Po istom kalendaru trebala bi dobiti za 2 dana. Simptome imam ali nisu kao inače. Inače mi tetka stigne a da ni neznam da ce doci ili tih par dana prije malo više jedem ili me strasno dan prije bole prepone i noge. A sada nije tako. Sad me boli donji dio ledja bas kao trudovi u prvoj trudnoci i grudi su mi otekle dosta. Smeta mi cigareta. Jedem dosta. A uz sve imam neopisivu zelju za cocacolom🙄 tu istu zelju sam imala sa sinom .
    Ali prva trudnoca je bila prije 6 godina, meni je to odavno tako da tada nisam pratila plodne dane i nisam se opterećivala. 
    I jos nesto, nakon tih odnosa dobila sam upalu tj gljivice tako da sam u ljekarni uzela vaginalete. Gljivicnu infekciju sam imala kroz cijelu prvu trudnocu i nikad vise kasnije a niti prije iste. 
    Jucer sam otisla mojoj ginekologici ali je na urlaub do 9 mj a za zamjenu ima samo doktora opce prakse a ne ginekologa a ja ludim. Pa ako moze savjet i misljenje. Dali je trudnoca moguca ali je prerana pa su testovi negativni ? Dali upala utječe na zacece ili ishod testa  ? I ako ima koja mama u De da mi kaze mogu li ja otici vaditi krv u neki labaratorij a ne kod moje doktorice pa makar platila 🤗

    [lilypie.com]

  • Aki

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Anastasija Saronjic

    Zdravo,nije o ovoj temi ali molim za pomoc.Na ulazu u vaginu i u vagini(mzd 1cm) imam kao visece mladeze koji imaju malo belkasto na vrhu,imala sam odnos samo sa jednim parterom,postajem zabrinuta,molim Vas pomozite😔


     Draga vidim da ti nitko nije odgovorio, stoga se nadam da ćeš vidjeti moju poruku. Meni to zvuci kao kondilomi, simptomi nisko rizičnog HPV-a. Obavezno se javi ginekologu! Ni pod koju cijenu nemoj odgađati odlazak ginekologu!

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Gljivice su normalna pojava i cesta i lako se lijecu..To ti ne moze biti problem prilikom oplodnje niti ti moze naskodit ukoliko si koristila nesto kroz te dane tkz rane trudnoce..test iako je doslo do trudno e moze pokazat negativno jer je doslo do oplodnje kasnije tj ovulacija je bila kasnije…Ono sto se sad moze je samo nagadat..Moj savjet sacekaj dan ocekivane mj.i onda napravi test..Ako je je pozitivan gledaj u sto kracem roku ic ginicu radi gljivica ili pitaj u apoteci sto se moze bez recepta i da je u trudnoci..A moze se…Samo hrabro i kazem ti ponovi to na dan ocekivane..imas testove i koji se radu par dana prije ocekivane…ugl..Sretnooo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Bokić curke.
    Nemojte se zalostit ni jedna ja i moj dragi radimo na bebi vec 1 i 6 mjeseci pa jos nista sve se nadamo ali se nece uhvatiti.
    Ovaj mjesec hvatamo i ovulaciju i plodne pa cemo vidjeti.
    Pozdrav curke 💋

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Bokic curke,ovdje sam nova i sve je ovo za mene novo.
    Ovak, dragi i ja smo odlucili imati bebu..a ono da sprobamo dragi je u mene 2 dana prije ovulacije,i dan nakon ovulacije.i ja sam bila sto posto sigurna da se nikome ne prime iz prve 😅 a sad mi nije vise smjesno jer sam jucer trebala dobiti a nisam dobila ni jucer ni danas..a imam redovite mjesecnice koje stizu svaki mjesec na tocan ocekivani datum.e sad,dal da radim test vec sada ili ne?puno bi mi znacio vas savjet i misljenje dal mislite dal sam trudna po opisanome?

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Vrazicak123@

    Bokić curke.
    Nemojte se zalostit ni jedna ja i moj dragi radimo na bebi vec 1 i 6 mjeseci pa jos nista sve se nadamo ali se nece uhvatiti.
    Ovaj mjesec hvatamo i ovulaciju i plodne pa cemo vidjeti.
    Pozdrav curke 💋


    Vrazicak123@

    Bokić curke.
    Nemojte se zalostit ni jedna ja i moj dragi radimo na bebi vec 1 i 6 mjeseci pa jos nista sve se nadamo ali se nece uhvatiti.
    Ovaj mjesec hvatamo i ovulaciju i plodne pa cemo vidjeti.
    Pozdrav curke 💋


    Sretnooo 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    tinika

    Vrazicak123@

    Bokić curke.
    Nemojte se zalostit ni jedna ja i moj dragi radimo na bebi vec 1 i 6 mjeseci pa jos nista sve se nadamo ali se nece uhvatiti.
    Ovaj mjesec hvatamo i ovulaciju i plodne pa cemo vidjeti.
    Pozdrav curke 💋

    Vrazicak123@

    Bokić curke.
    Nemojte se zalostit ni jedna ja i moj dragi radimo na bebi vec 1 i 6 mjeseci pa jos nista sve se nadamo ali se nece uhvatiti.
    Ovaj mjesec hvatamo i ovulaciju i plodne pa cemo vidjeti.
    Pozdrav curke 💋

    Sretnooo 😘


    Hvala ti draga puno 😘

  • Avatar Ivanaka

    Ivanaka

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje 🤗 citam komentare i vidim da jako cesto testovi mogu biti lazno negativni..kasni mi M 2 dana ..napravila sam 2 puta test i obadva su pokazala minusice..s tim da sam jedan napravila 4 dana prije a drugi sam napravila drugi dan kasnjenja..inace su mi ciklusi uredni…u simptome vise nisam sigurna dali sam umislila jer stvarno zelimo bebu ali imala sam blago povisenu temperaturu,glavobolja,cesto mokrenje,mucnine blage bez povracanja..Mame buduce i sadasnje pomagajte sa savjetima 😍

    👱‍♀️ 32 god ( policisticni jajnici,neprohodni jajovodi utvrdeno laparoskopijom) AHM➡️13.4
    🤵 36 god (sve ok)
    Pokusavamo 3 god.
    06/2021➡️1.stimulirani IVF(Ovitrelle,Orgalutran),12 zrelih 🥚,oplodenih 9 🥚(smrzlica)
    07/2021➡️Polip(uklonjen 2cm)
    09/2021➡️estrofem,cyclogest(uskoro transfer🙏)
    BETA ➡️11.10 ✖
    LAPAROSKOPIJA 🔜 (11 mj.)

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Draga Ivankula 123 nezz sto bi ti rekla..evo mog iskustva….radila test na trudnocu jedno a bice 7dana prije ocekivane m.kupila test za rano otkrivanje cak cetri dana ranije al moj negativan…radila taj isti dan prije ocekivane i blagooo vidljiva dr.crtica znaci pozitivan..dalje nisan jer to mi je bilo dovoljno i da nije ni jedan ni dr.s prvim urinom neko kasno popodne..aj to ponovi za par dana s prvim jutarnjim ako ni tad ne bude pozitivan mislim da onda tu nema greske…eto inace zelim ti srecu i da ostvaris svoj plusic..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • dudica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kada smo se odlucili raditi na bebi imala sam cesto vecinu simptoma koje sam citala po forumu i svaki mjesec dodje tocno u dan a inace imam neredovite cikluse. Prestala sam pratiti forume neko vrijeme bas zbog toga. Ovaj mjesec sam rekla nek jos prodje pa cemo iduci intenzivno planirati. Al ovaj mjesec nikako da docekam M. Nakon 5 dana kasnjenja napravim totalno neoptereceno test da si smirim savjest i odmah ugledam + bez ikakvih simptoma koji bi nagovjestali veliku novost.  Sada cekam prvi pregled i nadam se da bude sve ok. Dodje sve u svoje vrijeme. Zvuci otrcano ali istina je. Drzim fige za +.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.