Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    milamu

    Cure, pozdrav za sve koliko vas ima!
    Nova sam ovdje, inace nikad nigdje nista nisam pisala/komentirala, samo citam i sakupljam info ali sad sam prakticki luda.
    Ugl, planiramo bebu i radimo na tome, koristim ClearBlue Ovu testove i sve je odradjeno kako treba. Ciklus mi je produzen- izmedju 30 i 35 dana, nekad i duze, zadnja M 15.09., O je bila 22.dan tj 06.10. i tu smo imali odnose, a i prije i poslije. U cemu je fora..inace mi se dogadjalo da zahaliram da sam trudna pa i umislim neke simptome, ali ovaj put se osjecam full cudno. Zadnjih 5 dana kao da me gripa hvata, a nikako se razbolit! Uglavnom krene popodne i predvecer bol cijelog tijela, kao upala misica, jutras sam se probudila sa temp, ali primjetila sam zadnjih dana kao da mi je malo povisena i imam valunge, te toplo te se smrzavam. Prije toga svega sam nenormalno slinila, recimo 6dpo i sada isto, ali imam taj jebeni okus u ustima danima vec, ja nezm jel to metalni ili onaj gorki kao kad se trebam razbolit (ak znate na sta mislim). Jesu li to dva razlicita okusa il sta? nikad to nisam imala..po planu trebam sutra dobit M, prekjucer na pola sata strasni grcevi i probadanja, sad nista. Tu i tamo me zuga dole i oko pupka, tipicno ko i PMS. Tak i sise, narasle za dva broja, napuhnuta sam, PMS. Al muvi me taj okus u ustima kojeg se ne mogu rijesit, i ti simptomi gripe- jel vam ovo cudno? Radila sam ClearBlue Digitalni prije tri dana i bio je Neg, ali je prerano bilo a i tak i tak imam kasnu O. Nezm vise sta da mislim, jel ovo normalno il nije, jesam trudna il umisljam. Poludit cu. Sorkac na dugom postu, nadam se da ce me neka od vas oraspoloziti!
    Pusa!


    Ne znam sta bi ti rekla pricekaj jos par dana pa ponovi test,ovo mogu bit simptomi trudnoce a ne moraju,tako da eto ja se nadam da ces vidjeti plusic,javi sto je bilo i sretno🥰

  • milamu

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Lola123 hvala ti na odgovoru!
    Bas sam luda, kao da podsvjesno znam da nisam trudna, jer mi se dogadjalo da tako umislim i na kraju -. Ali sad se uzasno osjecam, sise me ocajno bole, vece su neg inace u PMS, i kao da stalno imam temp, lumbalni dio me ubija toliko da sjedit ne mogu i taj osjecaj u ustima ne mogu skontat nikako! Inace, gripa ne moze bit u pitanju jer inkubacija traje oko 3 dana, a mene ovo pati daaanima..poludit cu od cekanja, a i ako napravim test a ono minus. Strah me na glas rec da sam trudna, jer se bojim tog razocarenja.
    Sinoc smo mm i ja inali sexic, i nije mi nikako pasalo, bolilo me i kao da mi je cerviks prenisko….
    jojjjjj ma nemam pojma vise!

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    milamu

    Lola123 hvala ti na odgovoru!
    Bas sam luda, kao da podsvjesno znam da nisam trudna, jer mi se dogadjalo da tako umislim i na kraju -. Ali sad se uzasno osjecam, sise me ocajno bole, vece su neg inace u PMS, i kao da stalno imam temp, lumbalni dio me ubija toliko da sjedit ne mogu i taj osjecaj u ustima ne mogu skontat nikako! Inace, gripa ne moze bit u pitanju jer inkubacija traje oko 3 dana, a mene ovo pati daaanima..poludit cu od cekanja, a i ako napravim test a ono minus. Strah me na glas rec da sam trudna, jer se bojim tog razocarenja.
    Sinoc smo mm i ja inali sexic, i nije mi nikako pasalo, bolilo me i kao da mi je cerviks prenisko….
    jojjjjj ma nemam pojma vise!

    Tak je i meni ajme,i mislim da imam temp,pa mi je zima sise me bole vec preko 20 dana,moram na tolaet non stop,i dobima jesam al sve je to cudno.. al napravit cu test pa cu vidjet..

  • milamu

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    lola123

    milamu

    Lola123 hvala ti na odgovoru!
    Bas sam luda, kao da podsvjesno znam da nisam trudna, jer mi se dogadjalo da tako umislim i na kraju -. Ali sad se uzasno osjecam, sise me ocajno bole, vece su neg inace u PMS, i kao da stalno imam temp, lumbalni dio me ubija toliko da sjedit ne mogu i taj osjecaj u ustima ne mogu skontat nikako! Inace, gripa ne moze bit u pitanju jer inkubacija traje oko 3 dana, a mene ovo pati daaanima..poludit cu od cekanja, a i ako napravim test a ono minus. Strah me na glas rec da sam trudna, jer se bojim tog razocarenja.
    Sinoc smo mm i ja inali sexic, i nije mi nikako pasalo, bolilo me i kao da mi je cerviks prenisko….
    jojjjjj ma nemam pojma vise!
    Tak je i meni ajme,i mislim da imam temp,pa mi je zima sise me bole vec preko 20 dana,moram na tolaet non stop,i dobima jesam al sve je to cudno.. al napravit cu test pa cu vidjet..


    mislim da cu sad odma u ljekarnu odjurit, do sutra cu posijedit!! Kontam ak vidim plus da cu se srusit na mjestu! Ti javljaj sta mai🤣😊

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    milamu

    lola123

    milamu

    Lola123 hvala ti na odgovoru!
    Bas sam luda, kao da podsvjesno znam da nisam trudna, jer mi se dogadjalo da tako umislim i na kraju -. Ali sad se uzasno osjecam, sise me ocajno bole, vece su neg inace u PMS, i kao da stalno imam temp, lumbalni dio me ubija toliko da sjedit ne mogu i taj osjecaj u ustima ne mogu skontat nikako! Inace, gripa ne moze bit u pitanju jer inkubacija traje oko 3 dana, a mene ovo pati daaanima..poludit cu od cekanja, a i ako napravim test a ono minus. Strah me na glas rec da sam trudna, jer se bojim tog razocarenja.
    Sinoc smo mm i ja inali sexic, i nije mi nikako pasalo, bolilo me i kao da mi je cerviks prenisko….
    jojjjjj ma nemam pojma vise!
    Tak je i meni ajme,i mislim da imam temp,pa mi je zima sise me bole vec preko 20 dana,moram na tolaet non stop,i dobima jesam al sve je to cudno.. al napravit cu test pa cu vidjet..

    mislim da cu sad odma u ljekarnu odjurit, do sutra cu posijedit!! Kontam ak vidim plus da cu se srusit na mjestu! Ti javljaj sta mai🤣😊


    Hah tak mi je i samoj,umirem i cekam. Ubi me razmisljanje,hocuu obavezno

  • milamu

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    stigla vjestica😠

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    milamu

    stigla vjestica😠

    Jesi napravila test? Meni trajala tri dana inace je 5-8🙄

  • princeskrafna000009

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Meni kasnila dva tjedna i vec sam bila uvjerena da je to to test pikazao minus reko ma nije to istina i ujutro evo menge😔grozno. Ali idemo dalje

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Nova sam na ovom forumu.
     Koristim lh trakice zadnjih 4 mjeseca, i po prvi puta mi kasni dva dana. Trebala sam dobiti u subotu. Moji simptomi su : povišena jutarnja bazalna temp koja inače pred samu menstruaciju počinje padati, a sad je viša nego inače u drugom dijelu ciklusa tj. nakon ovulacije,  zatim  lagani pritisak u glavi i povremene vrtoglavice, te grčevi u trbuhu ( djeluju kao spoj predmenatrualnih i menstrualnih uz povremeno golicanje u donjem dijelu trbuha koje nikad prije nisam osjetila).
    To bi bilo to od potencijalnih simptoma. Ne želim se previše nadati, zato ću namjerno pričekati još dva-tri dana pa se testirati s obzirom na veću šansu da dobijem plusić. 
    Ima li još tko ovakve  moguće simptome trudnoće ? 
    :) 
    Želim svim ženicama ovdje jedan veliki plus! ☀ 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    I da, zaboravila sam na još jedan mogući simptom- otečene grudi. 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.