Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Beba1979

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozz nova sam ovde ,koliko pre menzesa mogu uraditi test ,u toku plodnih dana i ovulacije smo bili aktivni a menga bi trebala 16 sad :(

  • Beba1979

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Barbara00

    Pozdrav, nova sam ovdje pa se jos snalazim. Muy i ja radimo na bebi. Menstruacija mi je uvijek tocna 27/28 dan. E sada ovaj mjesec na 22 dan ciklusa primjetila sam lagano krvarenje i bilo je tamno smedje boje. To je potrajalo oko 5 dana i to se svaki dan lagano vidjelo. Bila sam uvjerena da je to implantacijsko krvarenje. No, jucer na 27 dan ciklusa stigla mi je menga. Bila je oskudna i svijetlo crvene boje. Danas je obilnija. Inace prva dana uvijek imam jake bolove, a sada me trbuh uopce ne boli, kao da menge ni nema. Sada mi nije jasno sto je znacilo ono krvarenje par dana prije menge? Bila sam uvjerena da je to znak trudnoce. Ima li sanse da je to ipak lazna menga? Je li netko imao slicnu situaciju?


    Mozda da odes ginicu ,sretno

  • Barbara00

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Idem na pregled iduci tjedan kad mi stane menga. Inace mi traje 6 dana pa cemo sad vidjeti. Htjela sam do onda cuti vasa misljenja i je li netko imao slicnu situaciju.

  • anastasijasaronjic@gmail.com

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo,nije o ovoj temi ali molim za pomoc.Na ulazu u vaginu i u vagini(mzd 1cm) imam kao visece mladeze koji imaju malo belkasto na vrhu,imala sam odnos samo sa jednim parterom,postajem zabrinuta,molim Vas pomozite😔

  • Daby12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav  ovako ja i Decko smo imali odnose na dan ovulacije i on je svrsio u mn 6 dana nakon ja sam na toalet papiru primjetila ruzicastu krv zvala sam doktoricu i rekla mi je da je  moguće implantancijsko krvarenje sad već 14 dana nakon odnosa meni su bradavice potamnile otekle sve vrijeme mi se vrti povraca  stalno sam umorna i spava mi se..
    Postoji li mogućnost da sam trudna?

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Daliborka Zabelji

    Pozdrav ovako ja i Decko smo imali odnose na dan ovulacije i on je svrsio u mn 6 dana nakon ja sam na toalet papiru primjetila ruzicastu krv zvala sam doktoricu i rekla mi je da je moguće implantancijsko krvarenje sad već 14 dana nakon odnosa meni su bradavice potamnile otekle sve vrijeme mi se vrti povraca stalno sam umorna i spava mi se..
    Postoji li mogućnost da sam trudna?


    Naravno da je moguce , ako si sigurna da si imala ovulaciju. S obzirom da je proslo 14 dana, moj savjet je napraviti kucni test (u bilo koje doba dana) i rijesit sva pitanja koja te muce.sretno!!

  • Leptirica 33

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Cure savjet mjesecnica kasni 9 dana  uradila dva testa jedan ujutro jedan popodne oba negativna to je bilo prije 3 dana i jos uvjek nema mjesecnice nista me ne boli bas nista….da opet ponovim test iki sta da iradim

    AK 1989
    2017 spontani
    2021/2022 4 neuspjele inseminacije
    9mj pocetak pretraga u kbc split za ivf
    idiopatska neplodnost
    problemi sa stitnjacom koja je sad ok
    partner nalazi super

  • blueismycolor

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage moje,
    nova sam ovdje na ovoj stranici, ali čitajući sve vaše komentare morala sam se prijaviti. Kao i većina žena u nalazim se u onoj fazi kada ne znam što napraviti… prije skoro godine dana mi je dijagnosticiran kronični gastritis te moram paziti na prehranu i do prije 5 mjeseci sam koristila tablete, ali nakon toga mi je rečeno da ćemo s njima stati.
    Naime, 23.07. sam dobila zadnju M. Nova je trebala stići ovu subotu, tj. 18.08., ali dotična nije stigla. Imali smo odnose za vrijeme te menstruacije dakle 27.7. i 28.7., te nakon menstruacije 29.7., 10.08. i 11.08. U međuvremenu sam dobila isjedak i počelo me svrbiti te sam na preporuku ginekologice kupila canesten 3 tablete i to sam iskoristila. Nakon toga sam imala nekakav čudan bijeli isjedak koji u životu nisam imala, pa sam povezala da je to sigurno od tableta. Svrbež se smirio i sve je bilo ok. Danas je 22.08. međutim moje M još nema. Još mi je sve čudno, jer mi M uvijek dolazi na vrijeme. Sad je nema 4 dana. Naduta sam, da prostite na izrazu prdim stalno, cice su me bolile sve do jučer, sad me ne bole. Naizgled izgledaju malo veće, ali ne znam jesam li dovoljno objektivna trenutno to procijeniti. S obzirom na spomenuti gastritis, ne znam je li od njega, ali stalno mi je muka i ide mi na povraćanje, ali ne povraćam. Trenutno me kao malo probada u donjem dijelu, ali ništa strašno. Napravila sam test za trudnoću prima test, ali je ispao negativan. Imate li nekakvu preporuku, da možda uzmem drugi test pa napravim ili? Do liječnika mogu tek početkom 9.mj. a dotle ću se pojest haha hvala puno svima koji su imali živaca pročitati post do kraja :*

  • blueismycolor

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    blueismycolor

    Drage moje,
    nova sam ovdje na ovoj stranici, ali čitajući sve vaše komentare morala sam se prijaviti. Kao i većina žena u nalazim se u onoj fazi kada ne znam što napraviti… prije skoro godine dana mi je dijagnosticiran kronični gastritis te moram paziti na prehranu i do prije 5 mjeseci sam koristila tablete, ali nakon toga mi je rečeno da ćemo s njima stati.
    Naime, 23.07. sam dobila zadnju M. Nova je trebala stići ovu subotu, tj. 18.08., ali dotična nije stigla. Imali smo odnose za vrijeme te menstruacije dakle 27.7. i 28.7., te nakon menstruacije 29.7., 10.08. i 11.08. U međuvremenu sam dobila isjedak i počelo me svrbiti te sam na preporuku ginekologice kupila canesten 3 tablete i to sam iskoristila. Nakon toga sam imala nekakav čudan bijeli isjedak koji u životu nisam imala, pa sam povezala da je to sigurno od tableta. Svrbež se smirio i sve je bilo ok. Danas je 22.08. međutim moje M još nema. Još mi je sve čudno, jer mi M uvijek dolazi na vrijeme. Sad je nema 4 dana. Naduta sam, da prostite na izrazu prdim stalno, cice su me bolile sve do jučer, sad me ne bole. Naizgled izgledaju malo veće, ali ne znam jesam li dovoljno objektivna trenutno to procijeniti. S obzirom na spomenuti gastritis, ne znam je li od njega, ali stalno mi je muka i ide mi na povraćanje, ali ne povraćam. Trenutno me kao malo probada u donjem dijelu, ali ništa strašno. Napravila sam test za trudnoću prima test, ali je ispao negativan. Imate li nekakvu preporuku, da možda uzmem drugi test pa napravim ili? Do liječnika mogu tek početkom 9.mj. a dotle ću se pojest haha hvala puno svima koji su imali živaca pročitati post do kraja :*


    I da… strašno sam nervozna i otresita prema svima… i ne mogu to kontrolirati… 

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    blueismycolor

    Drage moje,
    nova sam ovdje na ovoj stranici, ali čitajući sve vaše komentare morala sam se prijaviti. Kao i većina žena u nalazim se u onoj fazi kada ne znam što napraviti… prije skoro godine dana mi je dijagnosticiran kronični gastritis te moram paziti na prehranu i do prije 5 mjeseci sam koristila tablete, ali nakon toga mi je rečeno da ćemo s njima stati.
    Naime, 23.07. sam dobila zadnju M. Nova je trebala stići ovu subotu, tj. 18.08., ali dotična nije stigla. Imali smo odnose za vrijeme te menstruacije dakle 27.7. i 28.7., te nakon menstruacije 29.7., 10.08. i 11.08. U međuvremenu sam dobila isjedak i počelo me svrbiti te sam na preporuku ginekologice kupila canesten 3 tablete i to sam iskoristila. Nakon toga sam imala nekakav čudan bijeli isjedak koji u životu nisam imala, pa sam povezala da je to sigurno od tableta. Svrbež se smirio i sve je bilo ok. Danas je 22.08. međutim moje M još nema. Još mi je sve čudno, jer mi M uvijek dolazi na vrijeme. Sad je nema 4 dana. Naduta sam, da prostite na izrazu prdim stalno, cice su me bolile sve do jučer, sad me ne bole. Naizgled izgledaju malo veće, ali ne znam jesam li dovoljno objektivna trenutno to procijeniti. S obzirom na spomenuti gastritis, ne znam je li od njega, ali stalno mi je muka i ide mi na povraćanje, ali ne povraćam. Trenutno me kao malo probada u donjem dijelu, ali ništa strašno. Napravila sam test za trudnoću prima test, ali je ispao negativan. Imate li nekakvu preporuku, da možda uzmem drugi test pa napravim ili? Do liječnika mogu tek početkom 9.mj. a dotle ću se pojest haha hvala puno svima koji su imali živaca pročitati post do kraja :*


    Ja bi ili ponovila test ili eventualno otisla vadit krv za betu pa da se po tome vidi jel trudnoca ili ne. 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.