Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Hvala puno na lijepim željama. Kod mene do 9.mjeseca ništa. Doktori idu na godišnje odmore pa je teško doći do uputnica. Preko ljeta odmor, a od onda idemo u istraživanje uzroka zašto ne dolazi do trudnoće. 

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Bok drage, ja i suprug pokusavamo vec godinu i pol i nista. Spermiogram je uredan i nalaz hormona je dobar. Ginekolog je rekao da imam blago policisticne jajnike i da je moguce da mi izostaje ovulacija. Odlucila sam se 2 mjeseca na uzimanje klomifena prije nego sto provjerim prohodnost jajovoda. Ginekolog je bio prezadovoljan kako su se razvili folikuli ali ipak nije doslo do trudnoce. Sad mi jos preostaje provjeriti prohodnost jajovoda. I ako je i to u redu onda vise neznamo sto dalje🙄vec smo ocajni. Neznam sto krivo radimo😓

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Luna55

    Bok drage, ja i suprug pokusavamo vec godinu i pol i nista. Spermiogram je uredan i nalaz hormona je dobar. Ginekolog je rekao da imam blago policisticne jajnike i da je moguce da mi izostaje ovulacija. Odlucila sam se 2 mjeseca na uzimanje klomifena prije nego sto provjerim prohodnost jajovoda. Ginekolog je bio prezadovoljan kako su se razvili folikuli ali ipak nije doslo do trudnoce. Sad mi jos preostaje provjeriti prohodnost jajovoda. I ako je i to u redu onda vise neznamo sto dalje🙄vec smo ocajni. Neznam sto krivo radimo😓


    Dobrodosla i cim prije otisla u trudnice
    Da pokusas jos par ciklusa na folikulometrije, tempirane odnose, neovisno o klomifenu?

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Luna55

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Ginelolog je rekao da cemo sad prvo provjeriti prohodnost jajovoda i onda eventualno jos jedan ciklus sa klomifenom jer vise od tri ciklusa nema smisla, a i nije dobro za kvalitetu jajnika. Moze mi netko objasniti postupak inseminacije i dali to mozda moze pomoci? Slabo sam informirana.

    Ja-30god,muz-30god,pokusavamo od 12/2018.,jajovodi prohodni,spermiogram uredan,prva inseminacija neuspjesna😏

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Kod postupka inseminacije partner treba dat uzorak, mislim da oni ispitu i traze najbolje plivace i zatim kateterom to uvedu u maternici (ispravite me ako grijesim). To je najmanje invazivna metoda potpomognute. Nama su bili rekli da cemo ic, pa kasnije da ipak ne posto je spermiogram los.
    Ostale cure di ste, kako stojite, ima koji plusic? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Curke di ste nestale? Javljam da 29.7. krecemo u potpomognute vode, imam konzultacije oko postupka da dogovorimo i jedva cekam da se pomaknemo negdje

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Lotus sretno, drzim fige da bude uspjesno dogovaranje i nadam se da ces sto prije ugledati + 😀.
    Nisam bila aktivna neko vrijeme jer mi je trebalo vrijeme da se oporavim od jos jednog razocaravajuceg mjeseca. Cini mi se da je i ovaj takav. Ovaj mj imam pauzu sa Duphastonom odma kasni M. Pravila 3 testa, prvi kao da je pokazivao neku sjenu ja sva sretna drugi dan odma jos 2 napravila ali nista nisam vidjela. M i dalje nema (kasni 8 dana). Od danas imam povecan iscjedak onako neki mlijecni. Ne znam sta to znaci no dobro. Osla ja danas opet po test pa cu probat napraviti bas ujutro jer ove sam radila usred dana. Iako se ne nadam previse. Kako vi ostali ? Ima li neka neki + za pokazati ? 😀

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Lotus sretno, drzim fige da bude uspjesno dogovaranje i nadam se da ces sto prije ugledati + 😀.
    Nisam bila aktivna neko vrijeme jer mi je trebalo vrijeme da se oporavim od jos jednog razocaravajuceg mjeseca. Cini mi se da je i ovaj takav. Ovaj mj imam pauzu sa Duphastonom odma kasni M. Pravila 3 testa, prvi kao da je pokazivao neku sjenu ja sva sretna drugi dan odma jos 2 napravila ali nista nisam vidjela. M i dalje nema (kasni 8 dana). Od danas imam povecan iscjedak onako neki mlijecni. Ne znam sta to znaci no dobro. Osla ja danas opet po test pa cu probat napraviti bas ujutro jer ove sam radila usred dana. Iako se ne nadam previse. Kako vi ostali ? Ima li neka neki + za pokazati ? 😀


    Buhtlica hvala na lijepim zeljama😗
    Ima kakvih novosti?? Nadam se da je testic pokazao ➕ 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Za sada jos uvijek nista, zamisli od 2 testa oba su bila nevazeca 😂😂😂 mislim da mi Bog porucuje nesto sa tim 😂😂
    Od M ni traga ni glasa, ali opet kazem povezujem to sa tim sto sam prestala piti Duphaston (za izazivanje M)
    Pricekati cu jos koji dan pa opet kupiti test ovoga puta nadam se dobar da vidim gdje sam. Ali neki fiiling kaze da nista od toga 🙄

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Evo pridružujem se (ne)očekivanju M. Bila sam na HSG-u i na prvim konzultacijama za MPO. Trebala bih (ne)dobiti 20.7., a odnose smo imali 2.7. (dan nakon HSG-a). Nisam ni pomišljala na trudnoću ovaj mjesec zbog svih pretraga i stresa, ali već nekoliko dana imam jače bolove u donjem dijelu trbuha pa probadanja u desnom jajniku. Ne znam baš radi li se o trudnoći, ali nemam inace takav simptom probadanja u PMS-u 
    Sretno ženice 😘

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.