Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Pozdrav!evo tema za sve vas koje se trudite godinu,2,3 a niste jos u fazi potpomognute oplodnje..
    Sve vi kojima su lh trakice i testovi za T vec dojadili i proucili ste sve sta se o njima da prouciti ali nikako do cilja.Vjerujem da nas ima 💪

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Alisa

    Pozdrav!evo tema za sve vas koje se trudite godinu,2,3 a niste jos u fazi potpomognute oplodnje..
    Sve vi kojima su lh trakice i testovi za T vec dojadili i proucili ste sve sta se o njima da prouciti ali nikako do cilja.Vjerujem da nas ima 💪


    Ima ima, ali nadam se da ce nas biti sve manje 😁

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Alisa

    Pozdrav!evo tema za sve vas koje se trudite godinu,2,3 a niste jos u fazi potpomognute oplodnje..
    Sve vi kojima su lh trakice i testovi za T vec dojadili i proucili ste sve sta se o njima da prouciti ali nikako do cilja.Vjerujem da nas ima 💪

    Ima ima, ali nadam se da ce nas biti sve manje 😁


    To se i ja nadam! 💪
    Mi smo isprobali sve sta se da,od poza ovakvih onakvih,lh trakice,bazalna temp..ma cuda
    Za potpomognutu se jos nismo odlucili jer uvijek se nadas pa mozda nama samo treba duze da se sve poklopi.MM ima nesto sporije plivace ali radimo i na tome,moji nalazi su uredni.
    Kakva je tvoja situacija?

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Alisa

    buhtlica23

    Alisa

    Pozdrav!evo tema za sve vas koje se trudite godinu,2,3 a niste jos u fazi potpomognute oplodnje..
    Sve vi kojima su lh trakice i testovi za T vec dojadili i proucili ste sve sta se o njima da prouciti ali nikako do cilja.Vjerujem da nas ima 💪

    Ima ima, ali nadam se da ce nas biti sve manje 😁

    To se i ja nadam! 💪
    Mi smo isprobali sve sta se da,od poza ovakvih onakvih,lh trakice,bazalna temp..ma cuda
    Za potpomognutu se jos nismo odlucili jer uvijek se nadas pa mozda nama samo treba duze da se sve poklopi.MM ima nesto sporije plivace ali radimo i na tome,moji nalazi su uredni.
    Kakva je tvoja situacija?


    Ja imam neredovite M, pa sam na Duphastonima da izazovem M, jer bez toga nema ni O a bez toga nema ni T 😂
    Imamo nezasticene odnose skoro 2 godine, ali jos uvijek nista. Iako smo bas poceli prosle godine u ovo vrijeme (bazalna temp., trakice, vrkuta, femisan A)
    Moj M kaze da se ne sekiram mladi smo ja 24 god on 25.
    On nije radio nikakve preglede osim sto je prosle godine  radio ultrazvuk testisa, davao je spermu da vide da li postoje neke bakterije i sl.  jer je jedno vrijeme osjecao bol u desnom 🥚. To je sve bilo sterilno nije bilo bakt. Ja bi volila da obavi spermiogram ali evo jos uvijek nije ali ce ici.
    Nakraju je ispalo da je imao pjesak i upalicu radi toga ali je to izmokrio bol se povukla i sad je sve uredu.
    Sve u svemu sad mjerim bazalnu svako jutro, pijem caj od vrkute a od 16 dana ciklusa cu poceti piti duphaston 2×1 7 dana. 
    M sam ovaj mjesec imala od 30.04-04.05.
    Ocekujem uskoro O pa se bacamo u akciju. Nadam se da je ovaj mj dobitan.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Alisa

    buhtlica23

    Alisa

    Pozdrav!evo tema za sve vas koje se trudite godinu,2,3 a niste jos u fazi potpomognute oplodnje..
    Sve vi kojima su lh trakice i testovi za T vec dojadili i proucili ste sve sta se o njima da prouciti ali nikako do cilja.Vjerujem da nas ima 💪

    Ima ima, ali nadam se da ce nas biti sve manje 😁

    To se i ja nadam! 💪
    Mi smo isprobali sve sta se da,od poza ovakvih onakvih,lh trakice,bazalna temp..ma cuda
    Za potpomognutu se jos nismo odlucili jer uvijek se nadas pa mozda nama samo treba duze da se sve poklopi.MM ima nesto sporije plivace ali radimo i na tome,moji nalazi su uredni.
    Kakva je tvoja situacija?

    Ja imam neredovite M, pa sam na Duphastonima da izazovem M, jer bez toga nema ni O a bez toga nema ni T 😂
    Imamo nezasticene odnose skoro 2 godine, ali jos uvijek nista. Iako smo bas poceli prosle godine u ovo vrijeme (bazalna temp., trakice, vrkuta, femisan A)
    Moj M kaze da se ne sekiram mladi smo ja 24 god on 25.
    On nije radio nikakve preglede osim sto je prosle godine radio ultrazvuk testisa, davao je spermu da vide da li postoje neke bakterije i sl. jer je jedno vrijeme osjecao bol u desnom 🥚. To je sve bilo sterilno nije bilo bakt. Ja bi volila da obavi spermiogram ali evo jos uvijek nije ali ce ici.
    Nakraju je ispalo da je imao pjesak i upalicu radi toga ali je to izmokrio bol se povukla i sad je sve uredu.
    Sve u svemu sad mjerim bazalnu svako jutro, pijem caj od vrkute a od 16 dana ciklusa cu poceti piti duphaston 2×1 7 dana.
    M sam ovaj mjesec imala od 30.04-04.05.
    Ocekujem uskoro O pa se bacamo u akciju. Nadam se da je ovaj mj dobitan.


    O pa vi ste zaista mladi..
    Zelim ti srecu i neka ovaj mjesec bude dobitan! ☺

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Alisa

    buhtlica23

    Alisa

    buhtlica23

    Alisa

    Pozdrav!evo tema za sve vas koje se trudite godinu,2,3 a niste jos u fazi potpomognute oplodnje..
    Sve vi kojima su lh trakice i testovi za T vec dojadili i proucili ste sve sta se o njima da prouciti ali nikako do cilja.Vjerujem da nas ima 💪

    Ima ima, ali nadam se da ce nas biti sve manje 😁

    To se i ja nadam! 💪
    Mi smo isprobali sve sta se da,od poza ovakvih onakvih,lh trakice,bazalna temp..ma cuda
    Za potpomognutu se jos nismo odlucili jer uvijek se nadas pa mozda nama samo treba duze da se sve poklopi.MM ima nesto sporije plivace ali radimo i na tome,moji nalazi su uredni.
    Kakva je tvoja situacija?

    Ja imam neredovite M, pa sam na Duphastonima da izazovem M, jer bez toga nema ni O a bez toga nema ni T 😂
    Imamo nezasticene odnose skoro 2 godine, ali jos uvijek nista. Iako smo bas poceli prosle godine u ovo vrijeme (bazalna temp., trakice, vrkuta, femisan A)
    Moj M kaze da se ne sekiram mladi smo ja 24 god on 25.
    On nije radio nikakve preglede osim sto je prosle godine radio ultrazvuk testisa, davao je spermu da vide da li postoje neke bakterije i sl. jer je jedno vrijeme osjecao bol u desnom 🥚. To je sve bilo sterilno nije bilo bakt. Ja bi volila da obavi spermiogram ali evo jos uvijek nije ali ce ici.
    Nakraju je ispalo da je imao pjesak i upalicu radi toga ali je to izmokrio bol se povukla i sad je sve uredu.
    Sve u svemu sad mjerim bazalnu svako jutro, pijem caj od vrkute a od 16 dana ciklusa cu poceti piti duphaston 2×1 7 dana.
    M sam ovaj mjesec imala od 30.04-04.05.
    Ocekujem uskoro O pa se bacamo u akciju. Nadam se da je ovaj mj dobitan.

    O pa vi ste zaista mladi..
    Zelim ti srecu i neka ovaj mjesec bude dobitan! ☺


    Hvala takoder😁

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo i mi se dugo trudimo. Prihvatili da cemo ic na potpomognutu, ali svejedno ne odustajemo od pokusavanja svaki mjesec. 
    Ja ni ne brojim koliko puta sam vec odustajala od trakica i svega pa se vracala. Padnemo pa ustanemo, tako to ide. 
    Sretno cure i od srca zelim da sve dobijemo svoje srecice

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Hej svima, ja nekako razmišljam kako ovih godinu dana pokušavanja nismo napravili sve što smo trebali.. Loše se hranimo, M ima stresan posao ja sam po prirodi dost osjetljiva… Tako da nikad nisam misila da ima neki pravi problem nego jednostavno trebamo pripremit tijelo i duh za to sto zelimo..  Nakon jučerašnjeg spermio. I te dg.  odmah sam mu kupila te vitamine i objansila da mora pripazit sta jede.. Ne znam kako je to prihvatio zna muske pogodit ak ima bilo kakve veze s njima taj problem, ali nadam se da nije u bedu jer se blizi O i zelim da akcijamo opusteno 😁. Od ovog ciklusa sam nekako se namjerila dat sve od sebe, redovito uzimat suplememte, pokrenut se malo kretat vjezbat lagano i imat pozitivan stav tako da se nadam da ovo urodi plodom ovih par mjeseci sta nam dolaze 💕 ako ne na jesen probat s potpoomognutom….

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    lotus

    Pozdrav cure, evo i mi se dugo trudimo. Prihvatili da cemo ic na potpomognutu, ali svejedno ne odustajemo od pokusavanja svaki mjesec.
    Ja ni ne brojim koliko puta sam vec odustajala od trakica i svega pa se vracala. Padnemo pa ustanemo, tako to ide.
    Sretno cure i od srca zelim da sve dobijemo svoje srecice


    Pozdrav i tebi!ja svaki mj kad dobijem M kazem si necu vise nista pratiti,onda kad se blizi O onda me vec pocne kopkati pa ipak kupim trakice ili mjerim bazalnu posto vec znam kako se ponasa temperatura u to vrijeme..i onda opet iscekivanje.
    Ovaj mj nemam pojma o nicem,znam da se blizi O al sam skroz opustena.dosla sam do faze kad mi je svejedno vise,cak sam se pomirila sa cinjenicom da mozda nikad necu imat dijete.ludo znam,al eto umori se covjek

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Hcijnas =Sanjich

    Hej svima, ja nekako razmišljam kako ovih godinu dana pokušavanja nismo napravili sve što smo trebali.. Loše se hranimo, M ima stresan posao ja sam po prirodi dost osjetljiva… Tako da nikad nisam misila da ima neki pravi problem nego jednostavno trebamo pripremit tijelo i duh za to sto zelimo.. Nakon jučerašnjeg spermio. I te dg. odmah sam mu kupila te vitamine i objansila da mora pripazit sta jede.. Ne znam kako je to prihvatio zna muske pogodit ak ima bilo kakve veze s njima taj problem, ali nadam se da nije u bedu jer se blizi O i zelim da akcijamo opusteno 😁. Od ovog ciklusa sam nekako se namjerila dat sve od sebe, redovito uzimat suplememte, pokrenut se malo kretat vjezbat lagano i imat pozitivan stav tako da se nadam da ovo urodi plodom ovih par mjeseci sta nam dolaze 💕 ako ne na jesen probat s potpoomognutom….


    Hej hej,dobrodošla!
    Da,to njih pogodi,tj njihov ego ali samo hrabro dalje,budite potpora jedan drugom i volite se!
    Držim fige svima!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.