Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Hvala. Kužim da. Tako su mojoj kumi savjetovali za cigarete u trudnoći. Da smanjuje kako ne bi došlo do problema. Tako valjda sa svime 😪

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure, u kojoj ste fazi, nesto ste utihnule?
    Ja 9dc,sad iscekivanje o, pregleda kod gin i odgovora kad ce nas primit na humanoj. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    lotus

    Cure, u kojoj ste fazi, nesto ste utihnule?
    Ja 9dc,sad iscekivanje o, pregleda kod gin i odgovora kad ce nas primit na humanoj.


    Moja M tek otisla,7 dc danas,ovaj mjesec pijem inofolic,vec sam ga i prije uzimala ali dosta je skup pa sam odustala..pokazao mi se dosta dobar za ciklus pa cu pokusat ponovo..drugo nista,u iscekivanju plodnih dana.. 😅

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Meni je zadnji dan M 🙈
    Ovaj mjesec idemo u nove pobjede, nema predaje 😂

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Upravo su mi javili sa humane u Rijeci da ce mi krajem lipnja javit termin😔

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    lotus

    Upravo su mi javili sa humane u Rijeci da ce mi krajem lipnja javit termin😔


    Vjerojatno si racunala da ce vas ranije primiti 😐,nista sad ovaj ciklus uzivaj opusteno sa dragim pa nas mozda iznenadis s plusicem tako da na kraju necete ni trebati na humanu 🙏

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Alisa

    lotus

    Upravo su mi javili sa humane u Rijeci da ce mi krajem lipnja javit termin😔

    Vjerojatno si racunala da ce vas ranije primiti 😐,nista sad ovaj ciklus uzivaj opusteno sa dragim pa nas mozda iznenadis s plusicem tako da na kraju necete ni trebati na humanu 🙏


    Daj Boze da bude tako, jer pitanje je kad ce dat termin. 
    Ali iskreno, petak idem ginekologu, pokusat cu pitat za klomifenom, ako da pokusavat cemo, ako ne, mislim da cu jednostavno sve prepustit potpomognutoj (kad god dosli na red) i probat malo misli dovest u red,uzivat u ljetu (koliko posao bude dopustio) 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Cure kako ste?ima li sta novo?
    Moja O ovaj ciklus uranila,jucer na 12 dc osjetim probadanja i sluz i napravim trakicu kad ono pik!
    Mislim da mi nikad nije bila ovako rano..obavili mi sinoc pa u Bozje ruke 🙏

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ja sam ovaj mjesec pronašla i upisala se kod drugog ginekologa, ali sam uspjela preskočiti plodne dane pa upravo očekujem M. Malo sam odmorila od tumačenja simptoma i sličnih okupacija.

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Josipajopi

    Ja sam ovaj mjesec pronašla i upisala se kod drugog ginekologa, ali sam uspjela preskočiti plodne dane pa upravo očekujem M. Malo sam odmorila od tumačenja simptoma i sličnih okupacija.


    Ponekad je odmor stvarno potreban za psihu. 
    Ali super da si uspjela nac, nadam se da ce ovaj bit odlican i pomoc ti da dođeš do svog plusica 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.