Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Josipajopi

    lotus

    Jesi probala pratit ovulaciju? Mozda je samo do toga.

    Jesam. Uzela sam onaj digitalni test i odgovarao je kalendarskom vođenju.


    Pa super, znaci da o imas. Uzimas koje prenatale? Ma bitno je na vrijeme krenut i rijesavat problem ako postoji

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    lotus

    Josipajopi

    lotus

    Jesi probala pratit ovulaciju? Mozda je samo do toga.

    Jesam. Uzela sam onaj digitalni test i odgovarao je kalendarskom vođenju.

    Pa super, znaci da o imas. Uzimas koje prenatale? Ma bitno je na vrijeme krenut i rijesavat problem ako postoji


    lotus

    Josipajopi

    lotus

    Jesi probala pratit ovulaciju? Mozda je samo do toga.

    Jesam. Uzela sam onaj digitalni test i odgovarao je kalendarskom vođenju.

    Pa super, znaci da o imas. Uzimas koje prenatale? Ma bitno je na vrijeme krenut i rijesavat problem ako postoji


    Uzimam folnu kiselinu i jedno vrijeme sam pila čaj od vrkute pa na kraju odustala ne znam ni ja zašto. Ovaj tjedan me opet čeka ovulacijski dio pa bi onda u idućem riješavali spermiogram obzirom da zahtjeva par dana apstinencije. 

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Josipajopi dobrodošla,nadam se da ces uskoro ugledati plusic..mi smo spermiogram radili na sv.Duhu,uputnicu trazis od doktora opce prakse,mi smo cekali dobrih mj dana na termin,bila tada guzva,ne znam kako je sada..
    Ja vam cure imam grcice ko pred M,treba doci za 4 dana..jedino mi novo sto imam zatvor..al i to moze biti pms.vidit cemo!drzim fige svima!

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Prijavljujem m. Nije sluzbeno krenula, ali smeckarenje i tragovi krvi na papiru jesu, a tako je svaki mjesec pa eto. Cak sam i ok, nisam se dala ponadat nesto. Sutra idem kod endokrinologa da vidim sta s terapijom dali mi dize i sta rec nego u nove borbe. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    lotus

    Prijavljujem m. Nije sluzbeno krenula, ali smeckarenje i tragovi krvi na papiru jesu, a tako je svaki mjesec pa eto. Cak sam i ok, nisam se dala ponadat nesto. Sutra idem kod endokrinologa da vidim sta s terapijom dali mi dize i sta rec nego u nove borbe.


    Zao mi je Lotus 😢
    Ali da,glavu gore i u nove borbe 💪

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Alisa

    Josipajopi dobrodošla,nadam se da ces uskoro ugledati plusic..mi smo spermiogram radili na sv.Duhu,uputnicu trazis od doktora opce prakse,mi smo cekali dobrih mj dana na termin,bila tada guzva,ne znam kako je sada..
    Ja vam cure imam grcice ko pred M,treba doci za 4 dana..jedino mi novo sto imam zatvor..al i to moze biti pms.vidit cemo!drzim fige svima!


    Hvala 🤞🏻 Uh, nisam znala da se toliko čeka. Ja sam mislila da to ide brže ili sam krivo shvatila obavijesti na Petrovoj. Nadam se da je ovaj puta +, a točno znam kada krene to proučavanje simptoma. Na kraju i PMS i trudnoća imaju iste simptome pa ti znaj🤪🤪🤪🤪

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    lotus

    Prijavljujem m. Nije sluzbeno krenula, ali smeckarenje i tragovi krvi na papiru jesu, a tako je svaki mjesec pa eto. Cak sam i ok, nisam se dala ponadat nesto. Sutra idem kod endokrinologa da vidim sta s terapijom dali mi dize i sta rec nego u nove borbe.

    Žao mi je, ali bit će više sreće u idućem ciklusu 😇

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Hvala cure, ma moram priznat da se ovoj cak i nadala da dođe kako spada jer 15.6.sam narucena gin i da odradimo papire za potpomognutu konacno.

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Kakva je procedura? Oprosti, nisam čitala povijest, ali kod vas je utvrđen neki problem ili ne? Kod mene nastupa ovulacija ovaj tjedan, ali također u idućem tjednu mislim rješavati uputnice. 

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Josipajopi

    Kakva je procedura? Oprosti, nisam čitala povijest, ali kod vas je utvrđen neki problem ili ne? Kod mene nastupa ovulacija ovaj tjedan, ali također u idućem tjednu mislim rješavati uputnice.

    4 god pokusavanja, na pocetku opusteno, ja imam pcos, hipotireozu i hashimoto, muz astenozospermiju. Imali vise pauza jer sam 10 000 puta bacala trakice i odustajala. Odradila prohodnost pa smo si dali par mj.pauze ako se desi.. Pripremili sve papire za potpomognutu, ja dobila upalu pluca pa opet pauza jer sam radila rendgen vise puta i sad istekli papiri jer je zbog korone sve bilo stalo i moramo sve pripremit ponovno. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.