Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Alisa

    lotus

    buhtlica23

    Pozdrav cure,
    Ja nisam imala mira i napravila test. Naravno da je negativan pa sam ljuta. Ali sam se probudila i moram napravit imala sam taj neki osjecaj i gotovo. Cekam M kroz par dana bi trebala doci danas su popijene zadnje tablete.
    Ali sad imama osjecaj da od ovog mj nista.

    Zao mi je da je negativan. U roku koliko od zadnje tablete moras dobit? Je pouzdano da radis posto tek trebas dobit, a ne kasni jos,da nije rano?
    Meni se uzasno spava, vec dva dana spavam popodne, a to nikad ne radim. I jedem 🍓, puno njih. A inace ih volim, ali ono, pojedem jednu i to je to, a nedavno mi zamirisale i morala kupit, i tako paket pojedem, novi paket kupim. Al znam da nisam trudna i necu kupovat test, necu si dopustit da se ponadam i razocaram jer prosli ciklus me bilo slomilo. Ajde jos kad samo dobijem, ali kad gledam u test to me ubije u pojam

    I mene ubije u pojam gledanje u test,ja cu isto pricekati ako zakasni pa tek onda ga uraditi..sve ovo prije je lutrija,moze biti lazno negativan,moze se ukazati neka lazna sjenica pa sam jos ludja..
    Znam da je tesko biti strpljiv ali sta kazes lakse je kad dodje M.
    Ja vam ipak drzim figice cure da ste rano otpisale ciklus 🙏

    Da bar, ali simptomi m su tu, vrebaju🙈
    Nekad bi voljela da ih neznam prepoznat da mogu bar od m do m bit u iscekivanju

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • ana6

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cure držite se, dok ne dodje m ima nade 🤞. Ali najgore kada osjetis simptome m. Zelim barem jednoj od vas plusic 🤗

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    Kod mene tu nema pravila jednom sam dobila M dok sam pila tablete, ali u pravilu 4-7 dana.
    Znam da je rano tj. preprerano ali taj osjecaj ne mogu opisat. Morala sam napravit i gotovo.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Kod mene tu nema pravila jednom sam dobila M dok sam pila tablete, ali u pravilu 4-7 dana.
    Znam da je rano tj. preprerano ali taj osjecaj ne mogu opisat. Morala sam napravit i gotovo.


    Mozda je jos prerano za test i osjecaj ti je stvaran s razlogom 🙏 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    lotus

    buhtlica23

    Kod mene tu nema pravila jednom sam dobila M dok sam pila tablete, ali u pravilu 4-7 dana.
    Znam da je rano tj. preprerano ali taj osjecaj ne mogu opisat. Morala sam napravit i gotovo.

    Mozda je jos prerano za test i osjecaj ti je stvaran s razlogom 🙏


    Iz tvojih usta u Božije uši kako bi se reklo ☺

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Priključujem se temi. Godina dana pokušavanja iza nas. Imam pitanje za spermiogram. Gdje je najbolje nositi uzorak (ako uopće ima razlike) i tko daje uputnicu? Hvala

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Josipajopi

    Pozdrav! Priključujem se temi. Godina dana pokušavanja iza nas. Imam pitanje za spermiogram. Gdje je najbolje nositi uzorak (ako uopće ima razlike) i tko daje uputnicu? Hvala


    Dobrodosla i cim prije postala 🤰 
    Uputnicu za spermiogram daje njegov ljecnik opce prakse. 
    Moj radio u KBC Rijeka posto smo iz Istre, tebi vjerovatno treba za Zagreb? To ce ti znat rec druge cure..
    Do sad ste radili neke nalaze ili tek krecete? Koliko godina imate? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    lotus

    Josipajopi

    Pozdrav! Priključujem se temi. Godina dana pokušavanja iza nas. Imam pitanje za spermiogram. Gdje je najbolje nositi uzorak (ako uopće ima razlike) i tko daje uputnicu? Hvala

    Dobrodosla i cim prije postala 🤰
    Uputnicu za spermiogram daje njegov ljecnik opce prakse.
    Moj radio u KBC Rijeka posto smo iz Istre, tebi vjerovatno treba za Zagreb? To ce ti znat rec druge cure..
    Do sad ste radili neke nalaze ili tek krecete? Koliko godina imate?


    Hvala, također svima plus čim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Mi imamo po 31 godinu. Ja sam prije godinu dana bila kod ginekologice i najavila da bi išli na trudnoću. Ona se našalila da se vidimo za dva mjeseca, ali se trudnoća još nije dogodila. Inače, nikada nisam imala probleme i imam uredne cikluse. Ovaj mjesec bi krenuli dalje. Prvo provjera spermiograma. 

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Jesi probala pratit ovulaciju? Mozda je samo do toga.

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    lotus

    Jesi probala pratit ovulaciju? Mozda je samo do toga.


    Jesam. Uzela sam onaj digitalni test i odgovarao je kalendarskom vođenju. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.