Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Josipajopi

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    lotus

    Josipajopi

    Kakva je procedura? Oprosti, nisam čitala povijest, ali kod vas je utvrđen neki problem ili ne? Kod mene nastupa ovulacija ovaj tjedan, ali također u idućem tjednu mislim rješavati uputnice.
    4 god pokusavanja, na pocetku opusteno, ja imam pcos, hipotireozu i hashimoto, muz astenozospermiju. Imali vise pauza jer sam 10 000 puta bacala trakice i odustajala. Odradila prohodnost pa smo si dali par mj.pauze ako se desi.. Pripremili sve papire za potpomognutu, ja dobila upalu pluca pa opet pauza jer sam radila rendgen vise puta i sad istekli papiri jer je zbog korone sve bilo stalo i moramo sve pripremit ponovno.

    Razumijem. Ja još je znam šta se krije iza naše priče, ali nekako mi se čini da ovo što si nabrojala ima danas svaka treća žena nažalost. Nadam se da potpomognuta ne traži previše papirologije i da ćete uskoro dobiti termin.  Znam osjećaj kad pokušavaš sve načine (trakice, čajevi, vitamini, noge u zraku…). Jesi vadila AMH? Meni je 10. 46 🤪

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Curke evo da se javim, podigli mi terapiju na euthyrox od 100 svaki drugi dan, i pitala sam za feritin rekao da je i zbog njega mozda stitnjaca visoka jer je to sve povezano i da bi trebalo da dobijem infekcije zeljeza za cim prije podignut jer je feritin isto bitan za trudnocu 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    lotus

    Curke evo da se javim, podigli mi terapiju na euthyrox od 100 svaki drugi dan, i pitala sam za feritin rekao da je i zbog njega mozda stitnjaca visoka jer je to sve povezano i da bi trebalo da dobijem infekcije zeljeza za cim prije podignut jer je feritin isto bitan za trudnocu


    Lotus drzim fige da to pomogne.
     Ja prijavljujem simptome (bolne grudi, uzasno obilan iscjedak, doduse po kalendaru mi izbacuje da mi sutra treba biti O, tu i tamo me probode jajnik, prvo jedan pa drugi, tu i tamo koja bubuljica i to je to za sada).
    Tablete sam popila jos uvijek nije stigla M, nadam se da i nece ☺

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    lotus

    Curke evo da se javim, podigli mi terapiju na euthyrox od 100 svaki drugi dan, i pitala sam za feritin rekao da je i zbog njega mozda stitnjaca visoka jer je to sve povezano i da bi trebalo da dobijem infekcije zeljeza za cim prije podignut jer je feritin isto bitan za trudnocu

    Lotus drzim fige da to pomogne.
    Ja prijavljujem simptome (bolne grudi, uzasno obilan iscjedak, doduse po kalendaru mi izbacuje da mi sutra treba biti O, tu i tamo me probode jajnik, prvo jedan pa drugi, tu i tamo koja bubuljica i to je to za sada).
    Tablete sam popila jos uvijek nije stigla M, nadam se da i nece 

    🙏 se da ni ne dođe. Da nam budes prva trudnica na temi i svima posaljes trudnicke prasine☺️

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Buhtlica drzim fige da ne dođe 😉
    Lotus nadam se da ce nova terapija pomoci i da i ti uskoro ugledas plusic.
    Ja sutra trebam dobiti,isla sam napraviti test i minus ko kuća!više sreće drugi put 😟

  • Avatar anii

    anii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo nova sam ovdje potpuno. Nemam neku specijalni priču, trudimo se malo vise od 6 mj., muž radio spermiogram - nalaz loš, to me malo uhvatilo nespremnu i šokiralo jer smo radili spermiogram eto tako da se uvjerimo da je sve ok s obzirom da sam bila narucena kod svoje ginekologice pa ajd da joj i to odnesemo. Uz to meni tsh povisen na 6,8…. kako sam totalan amater u ovoj temi i apsolutno ništa ne znam, evo me tu sam da se malo uputim i ako budemo trebali na potpomognutu da imam s kim razgovarati o tome  jer iskreno neda mi se pricati o tome frendicama koje nemaju to iskustvo a kod mene bas ni jedna nije imala problem kod zaceca. Uglavnom 32 god., tocnije za 3 mj 33.pa se još šlepam na 32  Muž 35, oboje zdravo zivimo, ne pusimo, vjezbamo, zdravo se hranimo itd, al eto mjeseci prolaze i menge dolaze 

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Cure ja prijavljujem M 😟
    Anii dobrodošla,svi smo ovdje u istom ili slicnom sosu 😟
    Tsh ti je visok da,ne znam jesu li ti dali kakvu terapiju,ali to se da sniziti.sto se tice muza mozda da proba s nekim vitaminima,moj je sada na crnom maca prahu.sretno i da ubrzo ugledas plusic 🙏

  • Avatar anii

    anii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da da na eutiroxu sam od 75… Glupavo sam na svoju ruku prestala piti prije godinu dana i sad bi se lupala glavom od zid, al što je tu je…. Počela sam ga opet piti i nadam se da će ga brzo spustit. Muž je počeo piti Pro fertil, pa ćemo vidjeti… Imam i crnu maca prah pa cu mu i to pokušat podvalit u smoothie ili sl… Jako je zaheban po pitanju toga kad mora nešto piti :-)
    Profertil je pročito uzduž i poprijeko sastojke prije nego je počeo piti 
    Evo ja točno osječam da ću danas dobiti M… i to točno 28. dan ko sat. To je tako prokleto, 10 godina se  veseliš mengi svaki put i onda ti odjednom to postane najveće razočaranje na svijetu kad ugledaš crvenu mrlju na gaćama 

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Anii dobro dosla 😀
    Meni nema jos ni M od Menge,ali su bolovi u grudima prisutni tj. osjetljivost doduse ne jako ali je prisutna. Bubuljice takoder tu, opet poiskakale. Rekla sam ako ne dode M na rodendan pravim test 😀

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    E  da i imam dosta velik pritisak na mjehur, tj imam onaj osjecaj kada trpos po par sata za wc tako mi bude npr nakon sat-sat i pol od kako sam bila na wc, samo se nadam da se nisam prehladila.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.