Mi koje se dugo trudimo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Buhtlica kupi ti jos jedan test, mozda bude treca sreca tko zna
    A i dok ne dobijes ima nade
    Pupa i tvoje zvuci obecavajuce. Ja nisam imala nikakvo probadanje nakon, tako da tko zna, mozda ti je to bio problem. Na koji dan ciklusa si bila na hsgu? Sta su ti rekli? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    lotus

    Buhtlica kupi ti jos jedan test, mozda bude treca sreca tko zna
    A i dok ne dobijes ima nade
    Pupa i tvoje zvuci obecavajuce. Ja nisam imala nikakvo probadanje nakon, tako da tko zna, mozda ti je to bio problem. Na koji dan ciklusa si bila na hsgu? Sta su ti rekli?


    Bila sam na 10. dan ciklusa i prohodni su jajovodi. Bolilo me u donjem dijelu trbuha taj dan poslije pretrage, ali je već sljedeći dan prestalo. Sad su mi nekako pobrkani simptomi. Čas imam tipične simptome PMS-a kao svaki mjesec, a onda me počne probadati u jajniku i čudno me štrecne u trbuhu. Nemam pojma šta se događa ovaj mjesec haha

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Otici cu kupiti koji test, moram do grada ici kad kod mene nemam nigdje za kupiti u blizini.
    Jos uvijek nema M, tu i tamo osjetim bol u desnom jajniku  e sad sta je u pitanju viditi cemo.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Otici cu kupiti koji test, moram do grada ici kad kod mene nemam nigdje za kupiti u blizini.
    Jos uvijek nema M, tu i tamo osjetim bol u desnom jajniku e sad sta je u pitanju viditi cemo.


    Ima li novosti? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Nista 2 testa oba negativna od M ni traga ni glasa 🙄

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Alisa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Hej zenske,nisam se dugo javljala..bila sam na godisnjem,malo sam se maknula od foruma i razmisljanja o T,al evo vrag ne da mira jos 5 dana do M i muce me neki simptomi pa napravila test.
    Jel vi ovdje vidite ista?
    https://ibb.co/G212CcN [ibb.co]

  • Avatar Green

    Green

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Alisa

    Hej zenske,nisam se dugo javljala..bila sam na godisnjem,malo sam se maknula od foruma i razmisljanja o T,al evo vrag ne da mira jos 5 dana do M i muce me neki simptomi pa napravila test.
    Jel vi ovdje vidite ista?
    https://ibb.co/G212CcN [ibb.co]


    Ne, eventualno evaporacija?
    Da li si bila ikad na folikumetrijama? :) Moj topli savjet, probat par mjeseci. T

    [lilypie.com]

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav svima! Nova sam na forumu. Priključila sam se kako bih zajedno s vama nekako lakše podnijela ovo teško putovanje. Nemam prijateljica koje su imale poteškoća sa začećem pa se osjećam dosta usamljeno. Netko tko to nije prošao ne može razumijeti. Suprug i ja imamo 31 godinu, pokušavamo godinu i pol. Spermiogram mu je odličan, a ja imam Hashimoto (pijem Eutyrox), endometriozu na lijevom jajniku (iako mi je sad na zadnjem pregledu rečeno da je više nema, ne znam ni sama kako) i PCOS ( ali imam redovite ovulacije). Rečeno mi je da mi zdravlje nije takvo da ne bih mogla zatrudniti. Užasno se teško nosim sa situacijom jer sam po prirodi control freak. Kad smo krenuli raditi na bebici, ja sam mislila kako ću ubrzo ostati trudna, imala sam vec i ideju u glavi na koji način ću obznaniti suprugu, kako će se dijete zvati zavisno o spolu i sl. Imala sam romantičnu sliku u glavi. Sad, evo, čekam na potpomognutu oplodnju u siječnju i pokušavam se pomiriti s činjenicom da ovaj dio života neće biti tako filmski kako sam ga zamišljala. A da ne pričam kako sam ljuta na sebe i svoje tijelo, i kako se borim s depresijom, i kako mi je prva i zadnja misao u danu, misao o tome kako ne mogu začeti. Život mi se nažalost počeo vrtiti oko toga. Iako sam mislila da će me na Humanoj reprodukciji poslati na neke daljnje pretrage, odmah su me naručili za MPO. S jedne strane mi je teško se s tim pomiriti, a s druge strane želim da ova agonija prestane. Ispričavam se na poduljem postu, ali evo, morala sam otvoriti dušu.

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Monolena

    Lijepi pozdrav svima! Nova sam na forumu. Priključila sam se kako bih zajedno s vama nekako lakše podnijela ovo teško putovanje. Nemam prijateljica koje su imale poteškoća sa začećem pa se osjećam dosta usamljeno. Netko tko to nije prošao ne može razumijeti. Suprug i ja imamo 31 godinu, pokušavamo godinu i pol. Spermiogram mu je odličan, a ja imam Hashimoto (pijem Eutyrox), endometriozu na lijevom jajniku (iako mi je sad na zadnjem pregledu rečeno da je više nema, ne znam ni sama kako) i PCOS ( ali imam redovite ovulacije). Rečeno mi je da mi zdravlje nije takvo da ne bih mogla zatrudniti. Užasno se teško nosim sa situacijom jer sam po prirodi control freak. Kad smo krenuli raditi na bebici, ja sam mislila kako ću ubrzo ostati trudna, imala sam vec i ideju u glavi na koji način ću obznaniti suprugu, kako će se dijete zvati zavisno o spolu i sl. Imala sam romantičnu sliku u glavi. Sad, evo, čekam na potpomognutu oplodnju u siječnju i pokušavam se pomiriti s činjenicom da ovaj dio života neće biti tako filmski kako sam ga zamišljala. A da ne pričam kako sam ljuta na sebe i svoje tijelo, i kako se borim s depresijom, i kako mi je prva i zadnja misao u danu, misao o tome kako ne mogu začeti. Život mi se nažalost počeo vrtiti oko toga. Iako sam mislila da će me na Humanoj reprodukciji poslati na neke daljnje pretrage, odmah su me naručili za MPO. S jedne strane mi je teško se s tim pomiriti, a s druge strane želim da ova agonija prestane. Ispričavam se na poduljem postu, ali evo, morala sam otvoriti dušu.


    Pridruži nam se u temi Tko planira i radi na bebi-treći nastavak. Ima cura s puno različitih iskustava i tema je aktivnija od ove pa ćeš vjerojatno brzo dobiti odgovor. Btw i ja plivam u MPO vodama tako da te mogu razumjeti. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.