Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    uuu1545


    i ja se toplo nadam….al ostajemo u nasoj klokaici u kontaktu pa cu ti sve pricati kako se dalje razvija situacija…

    Naravno :))) Veseliti cemo se skupa sretnoj vijesti :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ah joj da barem…

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Samo pozitivno. Ako ne bude iz prve, mozda bude iz druge. Ali biti ce plus 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    trebala bih sada kroz mozda jos koji dan opet test ponoviti..ali i svakko otici kod ginekologa na pregled.

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    gle draga meni su ti nakon spontanog rekli da imam problema sa stitnjacom, posto sam pretila, a i nakon spontanog ciklusi su do 50 dana i vise. isla na sve moguce pretrage sve je u najboljem redu! Pa su rekli da imam Policisticke jajnike pa eto nemam ni to fala Bogu ;)  
    A ti draga moja naprafi test u pon ako opet nist odi ginicu i budes mirna znam i ja sam isto ludila ono malo kapne pa 2 dana nis potrosila testove i nis tak da napravi jos jedan i ginicu

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    marincice hvala puno…da svakako morat cu..ja tebi zelim svu srecu i da ti se ostvare sve zelje i uskoro da dobijete bebicu

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    uuu1545,
    Prije svega tesko da ces naci nekoga sa identicnim slucajem kao sto je tvoj, a sve i da nadjes razlog cudnog krvarenja ne mora biti isti. Koliko je proslo od kada si radila test? Ako je proslo vise od tj dana, ponovi ga. I nakon njega odi ginicu kakav god da bio. Mi ovdje te mozemo savjetovati i dati ti potporu, ali imaj na umu da lijecnici nismo, a samo ti lijecnik moze dati tocan i konkretan odgovor. Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Slazem se s ProudMomy. Svakako odi kod ginekologa I on ili ona ce ti znati najbolje znati reci na osnovu UZV I pregleda koje ce ti raditi. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.