Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    draga marincice zaista mi je zao…ali ja se toplo nadam da je dragi Bog uz nas i da cemo i mi uspjeti imati bebice…..

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    A koliiko dugo radite na bebi?

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    pa iskreno ne bas dugo u braku smo tek godinu dana….ovaj put se spontano dogodilo bez zastite…

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    uuu1545


    zaboravila sam napisati da imam akutnu.tj kronicno bolesnu stitnjacu dijagnoza hipotireoza-HASHIMOTOV tyeroditis….vec godinama se lijecim ali uzim terapiju redovno pa mislim da to ne utjece na trudnocu…znam neke zene isto koje imaju bolesnu stitnjacu kao ja pa su normalno rodile,trudnoca bila sasvim urdna i bebe zdrave i vesele…

    Isto hashimoto, trudnoca prosla uredno I bebonja zdrava I vesela beba. :)) Jesu ti hormoni uredni pod terapijom? Inace kazu da mora biti ispod 3.5 TSH da bi ostala trudna, iako je meni bio malo povisen kad sam ostala trudna. Sretno! Biti ce plus, samo opusteno I bez stresa kako su I ostale cure rekle :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    o pa dobro znaci tek ste poceli ajmo tak rec ;) … Ma ja ti drzim fige i saljem pozitivne vibre za implatacijsko, a ako nsbude nista, onda neka bude iduci mjesec tvoj mjesec , da nas razveselis sa plusicem ;) <3

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    draga luki hvala puno na odgovoru..hormoni su za sada pod kontrolom ali ponekad osciliraju gore-dolje…tako da moram svako malo vaditi krv…drago me je da je vasa bebica zdrava i vesela…a taj test sam radila i negativan je ne znam vidjet cemo imala sam neko cudno krvarenje pa me znaim sta ce dalje biti….nadam se da jos netko ima kao i ja slucaj sa tim znakovima pomalo cudnim..ali u svako slucaju hvala svima sa korisnim savjetima i odgovorima…negdje sam citala da samo oko 2% trudnica ima hashimotov tier.

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ajde curke i mame javite mi se sa vasim odgovorima ako je netko imao slican problemcic kao i ja sta se tice menge i negativnog glupog testica.…ja nestrpljivo cekam vase odgovore…

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    marinicice hvala sta mi saljes pozitivnu energiju….

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    uuu1545


    draga luki hvala puno na odgovoru..hormoni su za sada pod kontrolom ali ponekad osciliraju gore-dolje…tako da moram svako malo vaditi krv…drago me je da je vasa bebica zdrava i vesela…a taj test sam radila i negativan je ne znam vidjet cemo imala sam neko cudno krvarenje pa me znaim sta ce dalje biti….nadam se da jos netko ima kao i ja slucaj sa tim znakovima pomalo cudnim..ali u svako slucaju hvala svima sa korisnim savjetima i odgovorima…negdje sam citala da samo oko 2% trudnica ima hashimotov tier.

    Joj ti ludi hormoni cas hiper cas hipo. Inace imas redovite menstruacije? 
    Moguce je da je impl. krvarenje samo sto je jos premala kolicina beta hcg da bi test bio pozitivan. Svakako probaj ponoviti test za par dana. 
    Stres dosta utjece na menstruaciju, tako da neki put kasni ili urani cisto radi stresa. Evo ja sam znala prokrvarit na dan dva kad bi se iznervirala jako. Nadam se da ce biti jedan veliki plus 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    da inace do sada sam uvijek imala redovite menstruac.i nikada to cudnjikavo krvarenje kao sada…pa sam zbunjena…i istina inace se katkada znam brzo iznervirati…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.