Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    draga luki mislite li da se menstrual.ciklus moze poremetiti zbog stitnjace tj hashimotovog t.?imate li kakva iskustva o tome?ja se nadam da ipak ne moze jer mi se to nikada nije dogadalo a hashim.tier.mi je zamislite dijagnosticiran kada sam bila djete i imala tek 11 godina…to je zalosno.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    uuu1545


    da inace do sada sam uvijek imala redovite menstruac.i nikada to cudnjikavo krvarenje kao sada…pa sam zbunjena…i istina inace se katkada znam brzo iznervirati…

    Hashimoto radi svoje. 
    Moze biti da stvarno je impl. jer koliko sam citala o tome vidim da je dosta slicno tome sto si opisala.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    uuu1545


    draga luki mislite li da se menstrual.ciklus moze poremetiti zbog stitnjace tj hashimotovog t.?imate li kakva iskustva o tome?ja se nadam da ipak ne moze jer mi se to nikada nije dogadalo a hashim.tier.mi je zamislite dijagnosticiran kada sam bila djete i imala tek 11 godina…to je zalosno.

    Moze. Dapace. Meni je otkriven sa 18 godina, a od pocetka imam neredovite menstruacije I svasta jos nesto sto su mi rekli da je uzrokovao Hashimoto. Jer remeti funkciju normalnu u organizmu I uzrokuje nastanak drugih bolesti ukoliko se ne drzi pod kontrolom ili pak terapija nije pogodena.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ali unotac svemu hvala bogu pa imete bebicu..znaci da ipak to sve nije neko mjerilo..koliko barem mislim..

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ja nism do prije neki dan nikada imala nerodovite menstru.zato se i cudim…

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    uuu1545


    ali unotac svemu hvala bogu pa imete bebicu..znaci da ipak to sve nije neko mjerilo..koliko barem mislim..

    Iskreno, receno mi je da prirodno ne cu moci ostat trudna, jer sam po svim nalazima bila neplodna. Dvije godine nam je trebalo da zatrudnim, prirodno, kad smo se vec pomirili da nece tako ici. I onda smo se I ja I gin. iznenadile kad sam dosla na pregled radi bolova kakve sam imala kad mi je dijagnosticiran tumor na jajniku, a ona mi kaze da sam trudna I to 20. tj. Tako da bi ja uvijek rekla da nista nije konacno, niti nemoguce. :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    bas mi je drago zbog tebe…to znaci da cudo uvijek postoji…ma mislim da nekada niti doktori ne znaju reci tocno…bas me ohrabruju tvoje poruke…hvala ti puno …

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    uuu1545


    bas mi je drago zbog tebe…to znaci da cudo uvijek postoji…ma mislim da nekada niti doktori ne znaju reci tocno…bas me ohrabruju tvoje poruke…hvala ti puno …

    Hvala draga  Upravo to sto si rekla, nekad ni oni sami ne znaju jer je dosta toga jos vrlo malo ispitano I tesko za tocno reci pa su onda uglavnom nagadanja. Nadam se da cete uskoro ugledati plus. Samo opusteno I sve ce biti u redu 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    i ja se toplo nadam….al ostajemo u nasoj klokaici u kontaktu pa cu ti sve pricati kako se dalje razvija situacija…

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    joj gdje ste curke i mame da podjelite i dalje sa mnom svoja iskustva i misljenja u vezi mog problemcica?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.