Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Žao mi je 
    ali samo hrabro haprijed, ne znam u kakvoj si situaciji, koliko dugo radite na bebi…
    ja sam se nagledala minusića ali fala bogu kad samo i mm i ja stali na balun i malo ohladili glavu došao nam plusić 
    samo se nemoj previše sekirat

    [thebump.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    znaci mozda ipak postoji mala sansa da je test lazan bio….nadam se uskoro da cu saznati nesto vise..

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    zaboravila sam napisati da imam akutnu.tj kronicno bolesnu stitnjacu dijagnoza hipotireoza-HASHIMOTOV tyeroditis….vec godinama se lijecim ali uzim terapiju redovno pa mislim da to ne utjece na trudnocu…znam neke zene isto koje imaju bolesnu stitnjacu kao ja pa su normalno rodile,trudnoca bila sasvim urdna i bebe zdrave i vesele…

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Dobrodosla draga uuu1545 ..imala sam i ja tako nekaj slicnog sto se tice tog “krvarenja”, potrosila 7 testova u roku 5 dana i negativni svi do jednog bili. E sad meni ti je moj ginic reko da je to pod “normalnim”, kao da vrijeme utjece na to ( to je bilo lani u 3 mj) ..pa stres, ovo ono..Al ja pod stresom bas i nisam, a malo mi je cudno to za vrijeme, ali uglavnom dao mi je tablete koje nisam pila i za mj dana sam dobila normalno…
    Sad u tvom slucaju voljela bih da je implatacijsko , jer nismo sve zene iste…. Slazem se sa curama napravi opet test i ako nista direkt kod ginica!!!

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Draga uuu1545,vidjela sam na klokanici cijeli forum i tekst o trudnoci i štitnjaci.potrazi,mozda ces naci krisnih info
    Želim ti čim prije jedan ++
    :-)

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    hvala vam na odgovorima i sta ste uz mene…draga mainicice ova tvoja zadnja recenica me bas nekako dirnula u srce….

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    uuu1545

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    cekaj smijem pitati jesi zatrudnila u meduvremenu ili?

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Nisam nisam nazalost …nakon spontanog (3 mj trudnoce…prije 2 godine) al bude valjda jednog dana …Samo pozitiva i naravno hopa cupa i nadam se da bude urodilo plodom 
    Tako naravno i tebi zelim da se opustis i polagano 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    meni je testic glupi pokazao minusic  - uffffffff

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.