Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mary21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobra vecer 😊
    dakle trudna sam 3 mj i od poslodavca sam dobila arbeitsverbot,jer sam radila previse tezak posao a drugi mi posao nije imao za ponuditi,pa me zanima hocu li i dalje primati punu placu ili? 

  • zvijezda7

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Mary21

    Dobra vecer 😊
    dakle trudna sam 3 mj i od poslodavca sam dobila arbeitsverbot,jer sam radila previse tezak posao a drugi mi posao nije imao za ponuditi,pa me zanima hocu li i dalje primati punu placu ili?


    Hoces,tj.racuna se prosjek place zadnja tri mjesec prije zabrane rada. Ako ti je placa fiksna,onda je isto,ako nije onda taj prosjek izracunaju. 

  • Delkos

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jel imaju kod nas u HR tako neki paketići?

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Delkos

    Jel imaju kod nas u HR tako neki paketići?


    Mislis ono sto mozes dobit kao i ovdje besplatno? 
    Ja sam sebi i dolje napravila i dobila od Hippa, mozes u DM-u pokupit ako imas njihovu karticu u Hr.. 

    [lilypie.com]

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Žene drage,da li ima koga na ovom forumu?!
    Zanimaju me iskustva, šta je potrebno za bolnicu?
    Kod mene u bolnici za bebe sve ima,od stola za presvlačenje,pelena,odjeće itd. Isto tako za nas su dostupni ulosci i mrezaste gaćice. Za vrijeme poroda možemo biti u njihovom ili u svojoj spavaćici,haljini šta god.. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Ciao žene..
    Gdje i kako se mogu prijavit za kakav besplatan paketić?dm?
    LP

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    crnokosa

    Ciao žene..
    Gdje i kako se mogu prijavit za kakav besplatan paketić?dm?
    LP


    Prijavis se na njihovoj stranici i skineš si app. U aplikaciji će se prvo pojaviti kupon za besplatnu maramu da ju pokupis,a tek poslije poroda paketic. Rossmann ima isto tako ,samo što odmah dobiješ u trudnoći vec paketic.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    sreca

    crnokosa

    Ciao žene..
    Gdje i kako se mogu prijavit za kakav besplatan paketić?dm?
    LP
    hvala na info 🤗👍

    Prijavis se na njihovoj stranici i skineš si app. U aplikaciji će se prvo pojaviti kupon za besplatnu maramu da ju pokupis,a tek poslije poroda paketic. Rossmann ima isto tako ,samo što odmah dobiješ u trudnoći vec paketic.


  • ivana1991

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav, imam par pitanja i nadam se da mi mozete pomoci.
    Zaposlena sam u Hrvatskoj, suprug je u Njemackoj i plan je da i ja odem. U meduvremenu sam ostala trudna. Zanima me, posto planiram ici na cuvanje trudnoce, da li je moguce da, posto je suprug u Njemackoj da sve preglede obavim tamo, tj. da li Hrvatsko osiguranje pokriva troskove pregleda kod ginekologa? Htjela bih biti s njim za vrijeme trudnoce, a za porod bih dosla u Hr. Druga opcija je da dam otkaz i da se u Njemackoj preko muza prijavim na zdravstveno. Imam li onda pravo na ikakve novcane dodatke? Koje su moje obveze i koliko otprilike bi kostalo zdravstve osiguranje za mene? Unaprijed hvala :)

  • Kristina7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zanima me ako suprug koristi 2 mjeseca porodiljnog dopusta to mu je placeno u potpunosti nije placeno uopce ili u odredenom postotku. Pozdrav.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.