Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Ninche da i ja cekam deckica! Danas je bio pregled i rekla je Dr da sam skroz zatvorena. Kako izgleda termin je nepromijenjen. Beba je u onim parametrima koji odgovaraju 36-37tj. Samo se vrti i svaki put na pregledu su mu ledja s druge strane, ali hvala Bogu glava je dole!
    Pandice jucer smo bili u brzinskom obilasku radjaone, jedna nas je Dr prek spage uvela jer smo joj se valjda svidjeli na onoj info-veceri. Sve izgleda wow! Bas sam odusevljena. Pokazali su nam radjaonicu br.1 tamo di je i kada za rodit. U kojem si ti polozaju rodila? Znam da si lezecki, ali me zanima jel na onom svemirskom stolcu gdje su noge u zraku, na klasicnom stolu za porod ili na krevetu? 
    Jel znate koju zenu da je rodila u sjedecem polozaju na onom niskom stolceku u slovo UBas mi muz prica kak mu to izgleda najlakse zbog gravitacije... hm...? U svakom slucaju on ce biti sa mnom...

  • MM2245

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Cure,Jel koja zna kako dobiti subvenciju za tecaj jezika?Muz ide na B2 pa da ne placa svih 360€.

    Ljubek-zubek 2.2.2014.
    Misic-pisic 4.5.2016.
    Ljubicica 12.10.2017.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Daaa i mene to zanima... ja sam prosla sve tecajeve i platila oko 3soma ukupno, a jos nismo trazili povrat. Hm? Na Universitetu gdje sam to zavrsila smo pitali kome da se obratimo i nitko nam nije dao konkretnu info...

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Nova sam na forumu, a potrebno mi je par informacija! Naime procitala sam cijel topic i stvarno moze se saznati jako puno informacija! Bravo cure!!!!! Ja zivim u Munchenu dvije godine i sad sam trudna 10 tjedana!!Imam vec sina od 4 godine kojeg sam rodila u Hrvatskoj,pa mi je sad ovdje sve strano..Uglavnom radim teilzeit 4 sata dnevno u starackom domu kao perac suda.. Posao je fizicki naporan, a i perem zarazeno posude,pa smatram da nije dobro za moju bebu.. Kada sam obavjestila poslodavca o trudnoci,i to odmah sa 6 tjedana po savjetu ginekologa,on mi je reko da nema drugi posao za mene(laksi) i da bi bilo najbolje da donesem betriebsverbot..E sad imam pitanje, kako dobiti taj papir! Moja ginekologinja kaze da ona to nemoze izdat,da se moram javiti betriebsartzt..Poslodavac kaze da ga mi nemamo, da mi to mora moja ginekologinja..Molim za savjet.. Anamarija Sakanovic Ex Stanisak je imala slican slucaj,i vidim da je uspjela dobit betriebsverbot,samo nepise tko joj je na kraju dao.. Unaprijed hvala i isprika na dugom postu..

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Ili ima mozda netko iz Munchena,tko zna kojeg ginekologa koji bi bio voljan izdat tu potvrdu.. Nisam napomenula da sam ja sada na bolovanju zbog mucnina koje traju cijele dane i noci,kojeg mi je napisao doktor opce prakse.. Moja ginekologinje sad u petak je rekla da mi moze dat jos tjedan dana bolovanja i da je to to..

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    MM2245

    Cure,Jel koja zna kako dobiti subvenciju za tecaj jezika?Muz ide na B2 pa da ne placa svih 360€.

    MM ne znam gdje ti muz ide na tecaj. Ja sam B2 odradila na bfz-u i bilo mi je besplatno jer sam bez posla a drzavljanin EU. Samo sam se prijavila na Agentur für Arbeit. Tako su me oni sa bfz-a uputili. Prosle godine kad sam radila B1 sam placala 120€ mjesecno i kad sam dobila certofokat za B1,vratili su mi pola uplacenog iznosa. Ali to nije bio bfz nego neka ovdje skola integracijskog kursa.Ivaanaa nadam se da ce neko od cura ti odg,ja stvarno ne znam to.

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    *Agentur für Arbeit mi je placao tecaj.

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Marijana ja sam rodila u toj radaoni gdje je kada, to je ona ogromna radaona sa velikim krevetom? Uglavnom ja sam ti rodila na tom ogromnom krevetu ali ja sam ti trudove tiskala stojeci i bila sam u stojecem polozaju sve dok beba nije bila na samom izlazu onda su me polegli i izvadili bebu, nisam na krevetu bila ukupno 20min mozda. Porod je isao tako da sam setala po sebi vrtila kukove i kad dode trud uhvatim se za krevet tiskam tako da stisnem najjace sto mogu pa stanem duboko udahnem i tako 3x onda nastavim setat do iduceg truda.. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • MM2245

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Skocki5

    MM2245

    Cure,Jel koja zna kako dobiti subvenciju za tecaj jezika?Muz ide na B2 pa da ne placa svih 360€.
    MMne znam gdje ti muz ide na tecaj. Ja sam B2odradila na bfz-u i bilo mi je besplatno jer sam bezposla a drzavljanin EU. Samo sam se prijavila na Agentur für Arbeit. Tako su me oni sa bfz-a uputili. Prosle godine kad sam radila B1 sam placala 120€ mjesecno i kad sam dobila certofokat za B1,vratili su mi pola uplacenog iznosa. Ali to nije bio bfz nego neka ovdje skola integracijskog kursa.Ivaanaanadam se da ce neko od cura ti odg,ja stvarno ne znam to.

    On ide preko VHS ovdje gdje zivimo.Tak da ne znam jel moze.

    Ljubek-zubek 2.2.2014.
    Misic-pisic 4.5.2016.
    Ljubicica 12.10.2017.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Skocki5

    *Agentur für Arbeit mi je placao tecaj.

    Skocki jel moras koji uvjet posebno zadovoljavati? Tipa da si prijavljena na burzu rada? Ja sam tecaj upisala cim sam dosla i to se redalo jedan za drugim (5 nivoa), u medjuvremenu sam zatrudnila i nisam se nikamo prijavljivala za radit...

    Pandica1510

    Marijana ja sam rodila u toj radaoni gdje je kada, to je ona ogromna radaona sa velikim krevetom? 

    na koliko si ti isla u bolnicu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.