Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    tinatina1

    Moze li mi netko reci koja je razlika izmedju epidural i spinal anestezije ?
    Idem uskoro na pregled ovdje u Stuttgartu pa da znam ako mi netko nesto ponudi haha (ja nista ne odbijam)


    Evo baca me na ovu srpsku stranicu gdje je lijepo objasnjeno:
    http://www.planeta.rs/55/01_medicina1.htm#.WcUXrXNCTqA [planeta.rs]

  • Rocky

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mame jeste tu

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Marijana

    Ninche, Skocki, Pandice sta mislite jel pametno unaprijed uzeti jedno pakovanje AD “za svaki slucaj”? Naravno da planiram dojiti i molim Boga da odmah krene mlijeko bez problema. Koju vi dohranu koristite? Nasla sam SWT ovaj rezultat testiranja (ovo je 5 ADova na vrhu liste)


    Draga,ja sam bila jedna od nadobudnih mama koje nisu htjele kupit nit flasicu,jel mi je bilo nezamislivo da ne dojim…nisam jednu sekund pomislila da dojenje nebi uspjelo…vec su nam u bolnici poceli problemi sa dojenjem i nakraju sam zavrsila u bolnici nakon mjesec dana izdajanja , stvarno nezelim o tome ni pomisljat ako cu i ovaj put tako zavrsiti… Mislim da se je dobro pripremiti,lagano nekome poklonis taj paket AD ako vam nece trebat… A sto se epiduralne tice,ja sam zeljela i prvi put,al su mi u bolnici u Zagrebu rekli da sam kasno dosla i da nema potrebe. Ovaj put cu pozurit u bolnicu hahaha

    [lilypie.com]

  • Rocky

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Imam problema trudnica sam 29tjedan iz wertheima nemogu si nikako napraviti aoka ima li neko iskustva

  • Rocky

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Rocky

    Imam problema trudnica sam 29tjedan iz wertheima nemogu si nikako napraviti aoka ima li neko iskustva


  • MM2245

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Marijana

    MM2245

    Meni je Bebivita bila najbolja.
    Sve ostale su tesko padale na zeludac.

    MM2245 stvarno? Evo bas sam bila u Lidlu i u Mülleru i ne mogu se nacuditi kak je to povoljna hrana a ima je svugdje. I jos je na ovom testiranju od Stiftunga medju prvih 5. Super!


    Da, da, najbolja se pokazala.

    Ljubek-zubek 2.2.2014.
    Misic-pisic 4.5.2016.
    Ljubicica 12.10.2017.

  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Rocky

    Rocky

    Imam problema trudnica sam 29tjedan iz wertheima nemogu si nikako napraviti aoka ima li neko iskustva


    Daj malo vise informacija…

    [lilypie.com]

  • Rocky

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Upoznala sam sa deckom koji ima 16god ja imam 19 dosli smo zajedno u njemacku u 2mjesecu te sam u 3mjesecu ostala trudna zivimo s njegovima on ima preko njih aoka ali ja nemogu nikako napravit da bi kontrolisala bebu termin mi je 18.12 a nisam imala radni odnos

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Marijana ja nisam bila pripremila ali kako su joj u bolnici dali 2-3 puta AD onda sam rekla muzu da kupi. U bolnici su koristili Aptamil pa smo onda i mi taj uzeli. I drugu noc kuci nam je trebala, sat vremena je ona plakala ja je stavljala da jdoji nije htjela….nista nijr pomagalo i naa kraju je popila bocu, i zaspala….poslije toga je sve normalno opet islo sa dojenjem.. ja bi uzela, ono za svaki slucaj..

  • Skocki5

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ali ovaj sa oznakom Pre. Mi smo sad na AD i samo 2x dojenje i idalhe smo  na Pre,nismo presli na 1 ,tako nam je pedijatrica rekla.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.