Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    mara5

    Evo jedne prijave se jako bolnim bradavicama, a mlijeko danas buknilo…izdojim tek toliko da popustim po 20 ml.. Namazala sam kremom, stavljala multi mam komprese čak i malo ledila.. Ne znam koliko će trebati da ovo zacjeli jer i izdajalica boli 😑 i ne znam kak ću tog malog sisavac naučiti na pravilan hvat :(


    Ma proci ce brzo, samo ih maži sa nekom kremom za bradavice i drzi na zraku ako mozes…
    Treba im malo dok se naviknu…
    Ako ti beba krivo uhvati bradavicu, nemoj ju izvlaciti na silu iz usta ako ti ne dopusta, tj ako je stisla…svojim malim prstom joj uđi u kraj usta da popusti vakuum i onda joj izvadiš bradavicu iz usta i ponovo namjestis ako treba…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    ana0310

    Mallla

    Negativ ja upotrebljavam ovako kao i Bojana. Nisam bočice stavljala u to. Ali šta god stavljala važno je nakon isprati u dvije vode (dobro isprati). Skida kamenac u par minuta.
    A ovaj komentar trebala bi sestra doci je najgori ikad. Vjerujem da nije iz zle namjere al tako je ocajan da je to kriminal.
    Ana0310 najprije nisi nesposobna ni glupa. Pa pogle samo koliko brines oko svojenmrve i sto sve pokusavas da njoj olaksas. S cime si sve pokusavala rjesit taj zrak? Vjezbice, nosenje u polozaju Tigra na grani, mjenjanje polozaja dojenja, Espumisan, kim i komorač da ti piješ, sirup torminalis ili ista slicno? Mozda da probas nesto od toga ako nisi vec dok ste u procesu micanja sesirica. Moze muz uskocit da je on nosi u polozaju Tigar na grani a da ti malo predahnes.
    Prehrana dojilje - moja je ista kao uvijek, ne jedem jako ljuto ili jako kiselo, velikim dijelom zbog sebe i svog zeludca. Ako uocim da ce njoj nesto smetati izbacit cu ali do sada nisam uocila da joj bilo sto smeta.

    Isprobala sam ju preko ramena stavljati, kontakt koza na kozu, mijenjala sam polozaj iako nisam najspretnija u tome, skakanje po lopti, bijeli sum, masaza trbuha, vjezbe s nogicama… uspjela sam donekle olaksati joj danas, dala i colic kapi. Na kraju od sve te strke i iscrpljenosti nije kap mlijeka iz mene izaslo, cudila se sto je nervozna na sisi od starta, sa sesiricem i bez, isla se izdojiti i na obje jedva 20 ml izaslo tako da sam dala dohranu, uspavala ju, osla pod tus i polusavam se pribrati.
    Hvala vam svima na savjetima, jednostavno nisam znala kome se obratiti, MariLove silujem danima… vrlo vjv me iscrpljenost i umor dokrajcili.


    Dojili 15 min, nema placa i grcenja, ljubim vas i idem odspavati 3 sata!! 🥳

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    mara5

    Evo jedne prijave se jako bolnim bradavicama, a mlijeko danas buknilo…izdojim tek toliko da popustim po 20 ml.. Namazala sam kremom, stavljala multi mam komprese čak i malo ledila.. Ne znam koliko će trebati da ovo zacjeli jer i izdajalica boli 😑 i ne znam kak ću tog malog sisavac naučiti na pravilan hvat :(


    Probaj ih drzati sto vise na zraku i namazati mlijekom 😊

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    ana0310

    ana0310

    Mallla

    Negativ ja upotrebljavam ovako kao i Bojana. Nisam bočice stavljala u to. Ali šta god stavljala važno je nakon isprati u dvije vode (dobro isprati). Skida kamenac u par minuta.
    A ovaj komentar trebala bi sestra doci je najgori ikad. Vjerujem da nije iz zle namjere al tako je ocajan da je to kriminal.
    Ana0310 najprije nisi nesposobna ni glupa. Pa pogle samo koliko brines oko svojenmrve i sto sve pokusavas da njoj olaksas. S cime si sve pokusavala rjesit taj zrak? Vjezbice, nosenje u polozaju Tigra na grani, mjenjanje polozaja dojenja, Espumisan, kim i komorač da ti piješ, sirup torminalis ili ista slicno? Mozda da probas nesto od toga ako nisi vec dok ste u procesu micanja sesirica. Moze muz uskocit da je on nosi u polozaju Tigar na grani a da ti malo predahnes.
    Prehrana dojilje - moja je ista kao uvijek, ne jedem jako ljuto ili jako kiselo, velikim dijelom zbog sebe i svog zeludca. Ako uocim da ce njoj nesto smetati izbacit cu ali do sada nisam uocila da joj bilo sto smeta.

    Isprobala sam ju preko ramena stavljati, kontakt koza na kozu, mijenjala sam polozaj iako nisam najspretnija u tome, skakanje po lopti, bijeli sum, masaza trbuha, vjezbe s nogicama… uspjela sam donekle olaksati joj danas, dala i colic kapi. Na kraju od sve te strke i iscrpljenosti nije kap mlijeka iz mene izaslo, cudila se sto je nervozna na sisi od starta, sa sesiricem i bez, isla se izdojiti i na obje jedva 20 ml izaslo tako da sam dala dohranu, uspavala ju, osla pod tus i polusavam se pribrati.
    Hvala vam svima na savjetima, jednostavno nisam znala kome se obratiti, MariLove silujem danima… vrlo vjv me iscrpljenost i umor dokrajcili.

    Dojili 15 min, nema placa i grcenja, ljubim vas i idem odspavati 3 sata!! 🥳


    I nama je za sad super noć, neka nam je svaka sljedeća ovakva🙏🙏🙏

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Da da zračimo se 😂😅  mislila sam da je hvat dobar tj bila sam uvjerena da je dok nije počelo boli ti, i sad gledam te videe i uopće ne kužim gdje griješim 🤦 pratimo se drage ženice. 
    Danas smo došli kući jedva sam dočekala, ali sam pola dana preplakala 😪
    Rana ubija, jako teško samostalno sjedam na krevet i ustajem… Ne mogu se spustit u krevetić po njega, sve je baš  bilo  teško i šokantno… +sise!
    Napokon sam došla sebi i idemo polako, dan po dan!
    ❤️

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mara - I ja sam fizički bila strgana, sve će proći, moraš si dati neko vrijeme i izdržati još malo dok se malo ne oporaviš 😘🤔
    Komentari - Nisam na to ni najmanje ponosna, ali komentari koje sam navela nažalost došli su iz najuže familije… 🤦 Da je rekla neka frendica, susjeda, možda ne bi ostao tako gorak okus, ali tako je… To je život, svi smo mi ljudi, i ne ponašaju se svi na način kako ja mislim da je ispravno, da je s poštovanjem i tako… Bit će sve OK ❤️
    Laku noć vam svima 🥰

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mara5 ne mora značiti da od lošeg hvata imaš bolne bradavice…jednostavno je to nešto novo za njih i trebaju da se naviknu…ali nakon 2 tjedna bi to trebalo biti super i bezbolno…drži se 😘😘

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Meni je došla mama….iako sam se već lagano navikla biti i sama s njim dok je muž na poslu..čak nekako još i bolje funkcioniramo dok smo sami 😄
    Valjda taj osjecaj da nisam sama pa onda ne pokušavam sve sama i ne planiram unaprijed jer znam da imam.jos jedan par ruku 😄
    Ali eto sad je mama tu…pa ću opet s njim biti sama tek kad bude 2 i pol mjeseca hahha 
    Jer čim mama ode mi idemo za hrv na 3 tjedna i tako će proći vrijeme 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar matea1989

    matea1989

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Žene moje, prije nego sam išla spavati osjetila dam bol u sisi koju je bila podojena cca 40ak min prije… Malo sam izmasirala, bila je dosta prazna, nisam osjetila nikakve kvržice,  izdojila još nešto malo, izmjerila temperaturu koje nije bilo i išla spavati… Budim se cca 2 sata kasnije jer sam se išla okrenuti u krevetu i bol je bila toliko jaka da sam se momentalno probudila i suze su mi krenule (a nisam pekmezasta), počela sam se tresti na ovih +35 u stanu 🤦🏻‍♀️ 

    Jedva sam ustala iz kreveta koliko me bolilo, pridržavala sam sisu rukom. Izmjerila temperaturu 37.8. Ustala se po izdajalicu ali nije baš funkcioniralo, pa sam ručno sat vremena masirala i izdojila cca 40ml, i dalje nisam osjetila nikakve kvržice samo užasno bol bliže pazuhu…

    Nemam nikakvih iskustava, jel moguće da se tako brzo razvije zastoj/upala? Znači šokirala sam se. Danas smo cijeli dan dojile bez šeširića pa je možda slabije vukla, ali nisam nikakvu bol osjetila do pred spavanje…

    Uglavnom sad mi je malo lakše, popila sam i brufen jer me od svega počela i glava bolit, još mi je gore što sam sama s njom, baš se užasno osjećam… Probat ću malo odspavat, pa kad se Rita probudi ponudit joj prvo ovu bolnu iako je ova druga već puna, nisam ni sama pametna što činiti 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    mara5

    Da da zračimo se 😂😅 mislila sam da je hvat dobar tj bila sam uvjerena da je dok nije počelo boli ti, i sad gledam te videe i uopće ne kužim gdje griješim 🤦 pratimo se drage ženice.
    Danas smo došli kući jedva sam dočekala, ali sam pola dana preplakala 😪
    Rana ubija, jako teško samostalno sjedam na krevet i ustajem… Ne mogu se spustit u krevetić po njega, sve je baš bilo teško i šokantno… +sise!
    Napokon sam došla sebi i idemo polako, dan po dan!
    ❤️


    Da, nažalost nekima je oporavak teži od poroda…meni je i jedno i drugo bilo užasno bolno…
    Dobra vijest je da ce svakim danom biti sve lakše 😁
    Ali svakako preporucujem što više odmora…🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.