Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Luckyy42

Broj poruka: 535

Prijavi adminu

Tema za sve mamice koje su rodile svoje bebice u ljeto, nadam se da cete nam se sve pridruziti i nastaviti ovo divno druzenje☺️❤️

[lilypie.com]

Mallla

Broj poruka: 5725

Prijavi adminu

❤ Naravski, di će misa bez popa 😄

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Luckyy42

Prijavi adminu

Nas maleni je 5. dan bio jako nervozan i trazio cicati svakih pola sata.. jeo pa pobljucao, danas isto tako neka nervoza pere, ostale dane ke bubica, jel i to kao skok u razvoju ili mu nesto drugo smeta pa se tjesi??🥺 pratim!

[lilypie.com]

Luckyy42

Prijavi adminu

Mallla neka naam popova😁😂

[lilypie.com]

Mallla

Prijavi adminu

Skokovi u razvoju su na svaki 3,6,9 dan, tjedan, mjesec…e sad to ne mora nužno biti treći dan može biti četvrti, tako vrijedi za cijelu postavu, a ne mora ni trajati jedan dan može i duže….teško ih je jasno raspoznati…al dok su ovako mali onda najčešće to bude npr. Veća potreba za hranom, neobjasnjiva nervoza, sve napraviš al i dalje je kaos…kasnije to budu znakovite promjene tipa jedan dan turbo nesanica a nakon toga dijete za poželjeti ili praćenje, dohvaćanje igračaka, posjedanje itd….uglavnom ovi prvi skokovi su njačešće hrana+nervoza….ovo što je navedeno 3,6,9 je zato što se najčešće tako javlja.
    Mi smo sinoc imali neprospavanu noc i danas veci dio dana nemirna…tek je u 16 zaspala u miru i spava mirno…nacicavanje pa bljucanje pa nervoza, kaos… uglavnom zaspala je kad se dobro izbljucala i obilato kakala. Pretpostavljam da ju je stomak mučio. Al mislila sam da cu šiznit, sve što bi radila nije to to…jedino kad dam sisu a ne mogu cili dan drzat sisu njon u ustima 😐

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Negativ.Ljubavi

Broj poruka: 585

Prijavi adminu

Žene, majke, kraljice, bilježim se sa štovanjem!
    Ali to je tek predbilježba, čisto da se zna da me se nećete riješiti 😂😂😂

[lilypie.com]

Tia12

Broj poruka: 55

Prijavi adminu

Evo i nas, školski odrađujemo skokove u razvoju, ne možemo ih profulati jer naš mališa cijeli dan bude samo prikopčan na mene i papaaa. Jedino što znaš da će i to brzo proći pa je lakše.. Zato jako lijepo napredujemo, dobivamo na kilaži, a i na centimetrima 😊

[lilypie.com]

Mallla

Prijavi adminu

Ja jesam pripremila za grčeve. Al ova beba mi je skroz drugačija od Hane i ne znam hoce li imati efekta moja priprema. S Hanom mi je suoer bio probalans baby protect od pharmasa, to su LGG kapi koje sam davala preventivno a grceve nismo imali. Sad ja ne znam jel zbog njih ili nije.
    Baš to što Tia kaže jedino što te drži u tom kaosu je što znaš da će proći. 
    Neka te Negativ, nadamo se da ce svi kako rode tako doci do ove teme a mi nastavljamo tamo bodriti sve nove porode!

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Luckyy42

Prijavi adminu

Bit ce da je to to onda, ne mozes fulat jel? mi smo kupili lefax pumpicu za grceve rekla je babica da mu dajemo svaki dan tri puta, jer kao sve bebe imaju grceve samo je kod nekih manje izrazeno pa da ga ne pocne mucit.. ugl fino mu je ima okus jabuke🙈🙈😂
    Danas je prikopcan na cicu cijeli dan.. bljucka, jede par min i onda prestane, pa pocne plakat i trazi opet🥺 
    Danas nam je otpala pupcana🥳🥳🥳🥳
    I da Mallla kad sam citala tvoje iskustvo poroda eto skoro kao da svoje citam🙈🥰

[lilypie.com]

Luckyy42

Prijavi adminu

Negativ nekaa nam te🤗🤗🤗

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.