Mala Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ma da,da.Naravno,tijelo ce dobiti svoj odmor,to svakako. 😊
    Sreca pa je ocito kiretaza dobro obavljena,jer me apsolutno nista ne boli i ne krvarim puno.Tj.skoro pa ni nema krvi…dali su mi sinoc antibiotik intravenozno,pitala sam hocu li ga podignuti u ljekarni da ga i dalje nastavim piti,pa su rekli da nema potrebe 😕 nadam se da su u pravu…sada mi preostaje jedino odmor sto duze,muz je uzeo godisnji tako da je na godisnjem do kraja ovog tjedna i cijeli slijedeci,svekrva kuha i sredi po kuci,moja mama uzme maloga,pa provede par sati s njim.A meni je grozno osjecati se ovako beskorisno 😟 ali kad moram,moram…samo neka se sve vrati na svoje.

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Ma da,da.Naravno,tijelo ce dobiti svoj odmor,to svakako. 😊
    Sreca pa je ocito kiretaza dobro obavljena,jer me apsolutno nista ne boli i ne krvarim puno.Tj.skoro pa ni nema krvi…dali su mi sinoc antibiotik intravenozno,pitala sam hocu li ga podignuti u ljekarni da ga i dalje nastavim piti,pa su rekli da nema potrebe 😕 nadam se da su u pravu…sada mi preostaje jedino odmor sto duze,muz je uzeo godisnji tako da je na godisnjem do kraja ovog tjedna i cijeli slijedeci,svekrva kuha i sredi po kuci,moja mama uzme maloga,pa provede par sati s njim.A meni je grozno osjecati se ovako beskorisno 😟 ali kad moram,moram…samo neka se sve vrati na svoje.


    Ma brzo ce to proc 😉 citaj nesto, gledaj serije i eto 😃

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    A joj…vjeruj mi da me vec oci bole od mobitela i televizije 😂 nisam tip osobe koja voli lezati,pa ce mi sve ovo prolaziti sporo.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mrvice, odmaraj! Iskoristi priliku 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Jeli mi vjerujes da me glava pocne boliti od duzeg lezanja?Danas sam izasla ispred kuce,jedva sam gledala koliko mi je sunce smetalo za oci,a da ne spominjem kako mi se vrti svaki put kad se dignem…a inace imam nizi tlak.
    Mislim da ipak preporuceno mirovanje (u smislu sto vise lezati) ipak nije najbolje rijesenje u ovoj situaciji.

  • Sladja

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cao zene.Trebala sam dobiti 21.08 i odmah tu vece smo ja i muz poceli sa pravljenjem bebe.7dana smo svaku vece imali odnos i on je svrsavao u mene.Povracala sam,i imala vrtoglavicu,bolio me ke stoma i jajnici.Radila sam test bio je negativan.06.09 sam isla ginekologu kad me je pregledao kaze materica je tvrda kao kod trudnoce,ali kad je radio ginekoloski ultrazvuk kaze da nije siguran dal je trudnoca ili miom.Jutros sam opet radila test i opet je negativan.Da li je neko imao nesto ovako?

  • Kristina@@

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dorja91

    Mucnine su znak da se trudnoca razvija. Pricekaj do sedmog tjedna i obavi uzv, tada Ce se vec vidjeti. Sretno!


    Moze jedno pitanje ja sam trudna tocno 7tijedana doktor mi je reko da se pod ne razvija i da nema otkucaj srca,ali ja imam mucnine povracam svako jutro nemogu svasta da jedm od svega mi muka,sas me zanima dali je mozda pogresijo ili ,dali mi neko moze odg sta bi moglo bit 

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Kristina@@

    Dorja91

    Mucnine su znak da se trudnoca razvija. Pricekaj do sedmog tjedna i obavi uzv, tada Ce se vec vidjeti. Sretno!

    Moze jedno pitanje ja sam trudna tocno 7tijedana doktor mi je reko da se pod ne razvija i da nema otkucaj srca,ali ja imam mucnine povracam svako jutro nemogu svasta da jedm od svega mi muka,sas me zanima dali je mozda pogresijo ili ,dali mi neko moze odg sta bi moglo bit


    Odi tražiti drugo mišljenje kod nekog kvalitetnog privatnika.

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.