Mala Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Svakako,da!
    Pokusavam doci do jednog privatnika,samo je guzva i inace vise ne upisuje,ali nadam se da cu uspjeti upasti kod njega.Cula sam da je imao jedan slucaj poput moga u istom tjednu trudnoce,pa je pricekao 10 dana,sreca pa je srce pocelo kucati.Nadam se da ce i kod mene biti tako…
    E,da!Promijenila sam nick,pa da te ne buni. 🤗 svakako se javim sa novostima cim ih saznam!Hvala jos jednom!
    P.s.:iz Zadra sam 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Svakako,da!
    Pokusavam doci do jednog privatnika,samo je guzva i inace vise ne upisuje,ali nadam se da cu uspjeti upasti kod njega.Cula sam da je imao jedan slucaj poput moga u istom tjednu trudnoce,pa je pricekao 10 dana,sreca pa je srce pocelo kucati.Nadam se da ce i kod mene biti tako…
    E,da!Promijenila sam nick,pa da te ne buni. 🤗 svakako se javim sa novostima cim ih saznam!Hvala jos jednom!
    P.s.:iz Zadra sam 😉


    Ako ne uspijes tu vidi okolna mista. Na kraju krajeva imas Split koji je pun dobrih privatnika, a nije ti daleko.
    Sve je moguce ja se iskreno nadan da ce kucat  ❤

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Evo receno mi je da danas nakon 17 sati nazovem u ordinaciju ovog jednog privatnika za kojeg sam dobila sve preporuke.Ajme bas se nadam da ce mi reci da cemo pricekati jos koji dan,dok se ne cuje srce…
    Cijelu noc i dan mi situacija od jucer ne da mira.

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Evo receno mi je da danas nakon 17 sati nazovem u ordinaciju ovog jednog privatnika za kojeg sam dobila sve preporuke.Ajme bas se nadam da ce mi reci da cemo pricekati jos koji dan,dok se ne cuje srce…
    Cijelu noc i dan mi situacija od jucer ne da mira.


    A virujen ti.. javi ako sta uspijes ❤ 
    Nada uvik postoji i sve je moguce. Ne bi bila ni prva ni zadnja s takvim ishodom.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mrva, pricekaj! Ne mora znaciti da srce nece poceti kucati… Ja osobno ne znam nista o tome(kad sam doznala da sam trudna ocito sam bila trudna 5 tj a potvrdili su mi trudnici sa 7+2d i srce je kucalo), aaaali sam vidjela da su cure znale napisati kako bi na pocetku, oko 5.-6.tj vidjeli gest.vrecicu i tjedan-dva kasnije bi se vidjelo srce kako kuca… Da si npr trudna 8-9 tj bila bi druga prica…
    SRETNOOO!!! Drzim fige da sve prodje kako treba!!  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvalaaaa  ❤❤❤❤
    Legla sam s malim (2 god) sad popodne i dobro se isplakala,dok je on spavao…uf uzasne su ove situacije!
    To sto sam i citala da se zna cuti srce tek sa 8 tjedana mi i ulijeva neku nadu.Samo sto mi je gin.jucer na pregledu bio po prvi put nekako grublji,bas me bolio pregled,da bi sinoc i malo danas krvarila.Nista obilno,ali..!
    Jedva cekam slijedeci pregled kod drugog gin.i njegovo drugo misljenje o ovoj cijeloj situaciji.Nadam se da ce biti razumniji… 
    Hvala cure jos jednom na potpori ❤❤🌹🌹

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Hvalaaaa ❤❤❤❤
    Legla sam s malim (2 god) sad popodne i dobro se isplakala,dok je on spavao…uf uzasne su ove situacije!
    To sto sam i citala da se zna cuti srce tek sa 8 tjedana mi i ulijeva neku nadu.Samo sto mi je gin.jucer na pregledu bio po prvi put nekako grublji,bas me bolio pregled,da bi sinoc i malo danas krvarila.Nista obilno,ali..!
    Jedva cekam slijedeci pregled kod drugog gin.i njegovo drugo misljenje o ovoj cijeloj situaciji.Nadam se da ce biti razumniji…
    Hvala cure jos jednom na potpori ❤❤🌹🌹


    Ma nema na cemu ne zahvaljuj se za to.. jesi dobila pop onog gin? Mozda da odes u bolnicu radi tog krvarenja pa da uberes od njih koju inf?? Tu ne tribas nista cekat i narucivat se..

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Evo da se javim.Termin koji sam imala danas zakazan kod gin.,prebacen je za slijedeci tjedan,jer sam sinoc imala blago krvarenje,pa sam se zaputila pravac ginekologija.
    Plod je manji (ne odg.tjednu za koji gin.tvrdi da je),pa sam ja njima rekla svoj izracun po zacecu,tako da su rekli da plod po tome odgovara i da je svakako rano za vidjeti da srce kuca.
    Kroz 10-ak dana bi se u pravilu trebalo srce vidjeti (duboko se nadam da ce biti sve u redu s tim).
    Po dokt.na ginekologiji je sve u redu s plodom,maternicom,zatvorena sam…a iscjedak i krvarenje koje sam imala me ne bi trebalo zabrinjavati,jer je to od pucanja zilica pri sirenju posteljice i maternice.Rekla sam mu da sam pila Duphaston,ali sam prestala s obzirom da sam se uzasno osjecala po njemu,za njega je rekao da nema svrhe uzimati ga,jer nema apsolutnog ucinka na ista.Ako se vidi zuto tijelo,onda se zna da org.sam stvara progesteron.
    Ne trebam mirovati,sve kucanske poslove mogu obavljati kao i do sada,da nemam razloga brinuti se.
    Sve u svemu,smirio me i dao mi nadu da ce se bas sve biti u najboljem redu!Jos da slijedeci tjedan vidimo srceko i meni ce pasti kamen sa srca ❤

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mrva, držim fige da na slijedećem pregledu srce kuca! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ajme i ja! ❤ jos to i mogu mirno spavati.
    Uf jedva cekam slijedeci tjedan! 😃
    Hvala puno na podrsci! 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.