Mala Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Ajme i ja! ❤ jos to i mogu mirno spavati.
    Uf jedva cekam slijedeci tjedan! 😃
    Hvala puno na podrsci! 😘


    Bit ce to sve u redu a ti si pronadi novog doktora,super mi je to kad netko tvrdi da bolje od tebe zna kad si zacela😂😂😂 nebi da je on spavo a tvojim muzem😝 kad su takve dijagnoze ja sam uvijek za bar dva misljenja…a sad se fino opusti i uzivaj i bez stresa uskoro ces cut ❤😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ma da,istina!Zato i nisam pristala otici odmah na kiretazu,nego sam isla traziti jos koje misljenje. 🤗😃
    A ako sve bude u najboljem redu,mijenjam ginekologa definitivno…ne mislim dalje šokove prozivljavati 🤔
    Sva sreca da su i u bolnici sinoc bili normalni. 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Ma da,istina!Zato i nisam pristala otici odmah na kiretazu,nego sam isla traziti jos koje misljenje. 🤗😃
    A ako sve bude u najboljem redu,mijenjam ginekologa definitivno…ne mislim dalje šokove prozivljavati 🤔
    Sva sreca da su i u bolnici sinoc bili normalni. 😂


    Bas mi je drago zbog tebe 😍🤗
    Samo se nemoj nervirat..
    Ja san isto pila Duphastone…pakao..uzas..
    A nisan ga tribala pit, sve je bilo uredu..tako da san odma minjala gin i otisla privatno vodit trudnocu..

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Ja sam danas po mom izračunu 5tj + 6 nemam nikakvih simptoma. Imam grčeve kao da cu svaki cas dobit stvari te žuti iscjedak. Bila sam prije 4 dana kod ginekologice (u bolnici) koja je rekla da se vidi gestaciski mjehurić/vreca pa da odem za tj. do dva  na pregled kod svog ginekologa te da se ništa ne preporučuje prvih 12 tj.  Bila sam prije toga 7 dana na antibiotiku i primila Ana-Te cijepivo…zbog ugriza psa. Imam opciju ić kod ginekologice sutra kad sam ravno 6 tj. trudna ili za tjedan dana kad cu bit 7.tj. Imam stalno osjecaj da nešto nije uredu… Išla bi sutra ali ako ne bude otkucaja prolupat cu do sljedećeg tj. 

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Mrva2015

    Ma da,istina!Zato i nisam pristala otici odmah na kiretazu,nego sam isla traziti jos koje misljenje. 🤗😃
    A ako sve bude u najboljem redu,mijenjam ginekologa definitivno…ne mislim dalje šokove prozivljavati 🤔
    Sva sreca da su i u bolnici sinoc bili normalni. 😂

    Bas mi je drago zbog tebe 😍🤗
    Samo se nemoj nervirat..
    Ja san isto pila Duphastone…pakao..uzas..
    A nisan ga tribala pit, sve je bilo uredu..tako da san odma minjala gin i otisla privatno vodit trudnocu..

    Hvala Dalmatinka 😘
    Eto…vec sam mislila da sam jedna od rijetkih kojoj nije bilo super od Duphastona.Kad je muz procitao upute za njega,samo me gledao i pitao “Ma sto je ovo?Sto ti ovo pijes?Ma daj…stani piti to!”
    Na kraju je bio u pravu…nema potrebe za njim!
    A sa strane LOGICKOG RAZMISLJANJA moje mame (nema ona mira sad),sto se tice pucanja žilica i oskudnog krvarenja,moguce da su me nakon prve trudnoce previse sasili,pa se maternica teze siri,zato i dolazi do krvarenja.Jer sam popucala i van i unutra.A na momente i imam stvarno osjecaj kao da se nesto siri unutra,moguce da je to u pitanju…
    I da!I ja cu otici kod privatnika od slijedeceg tjedna,pa na dalje! 😜

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    ikyri

    Pozdrav. Ja sam danas po mom izračunu 5tj + 6 nemam nikakvih simptoma. Imam grčeve kao da cu svaki cas dobit stvari te žuti iscjedak. Bila sam prije 4 dana kod ginekologice (u bolnici) koja je rekla da se vidi gestaciski mjehurić/vreca pa da odem za tj. do dva na pregled kod svog ginekologa te da se ništa ne preporučuje prvih 12 tj. Bila sam prije toga 7 dana na antibiotiku i primila Ana-Te cijepivo…zbog ugriza psa. Imam opciju ić kod ginekologice sutra kad sam ravno 6 tj. trudna ili za tjedan dana kad cu bit 7.tj. Imam stalno osjecaj da nešto nije uredu… Išla bi sutra ali ako ne bude otkucaja prolupat cu do sljedećeg tj.


    Pozdrav ikyri!
    Jesi znala za trudnocu kad si primala cijepivo?

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    ikyri

    Pozdrav. Ja sam danas po mom izračunu 5tj + 6 nemam nikakvih simptoma. Imam grčeve kao da cu svaki cas dobit stvari te žuti iscjedak. Bila sam prije 4 dana kod ginekologice (u bolnici) koja je rekla da se vidi gestaciski mjehurić/vreca pa da odem za tj. do dva na pregled kod svog ginekologa te da se ništa ne preporučuje prvih 12 tj. Bila sam prije toga 7 dana na antibiotiku i primila Ana-Te cijepivo…zbog ugriza psa. Imam opciju ić kod ginekologice sutra kad sam ravno 6 tj. trudna ili za tjedan dana kad cu bit 7.tj. Imam stalno osjecaj da nešto nije uredu… Išla bi sutra ali ako ne bude otkucaja prolupat cu do sljedećeg tj.

    Pozdrav ikyri!
    Jesi znala za trudnocu kad si primala cijepivo?

    Jesam jer sam dva dana prije očekivane menstruacije imala test pozitivan. Kažu da nije štetno jer je mrtvo cjepivo te nema opasnosti za bebu te sam pila amoksicilin koji je navodno isto odobren u trudnoći. Puno je tu bilo stresa i sve to što je kao odobreno isto bolje ne primat…ali tetanus je smrtonosan i rana je bila dosta duboka, pa mi nije bilo druge. 

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hm…ako je tako,ne bi trebalo biti opasno.
    Iako (po mom misljenju),ako je pas cijepljen (pretpostavljam da ste pitali za knjizicu cijepljenja),onda mozda za cijepivo i nije bilo potrebe.Tetanus u pravilu zivi u zemlji i ne prezivljava na kisiku.
    Sto se tice tvog osjecaja da nesto nije u redu,probaj razmisljati pozitivno,a s druge strane mozda imas takav osjecaj zbog cijepiva.Neka mala nuspojava…
    Sve u svemu,nadam se da ce biti sve u redu,a sto se tice pregleda,ja bi cak pricekala…
    Drzi se ❤❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Dalmatinka

    Mrva2015

    Ma da,istina!Zato i nisam pristala otici odmah na kiretazu,nego sam isla traziti jos koje misljenje. 🤗😃
    A ako sve bude u najboljem redu,mijenjam ginekologa definitivno…ne mislim dalje šokove prozivljavati 🤔
    Sva sreca da su i u bolnici sinoc bili normalni. 😂

    Bas mi je drago zbog tebe 😍🤗
    Samo se nemoj nervirat..
    Ja san isto pila Duphastone…pakao..uzas..
    A nisan ga tribala pit, sve je bilo uredu..tako da san odma minjala gin i otisla privatno vodit trudnocu..
    Hvala Dalmatinka 😘
    Eto…vec sam mislila da sam jedna od rijetkih kojoj nije bilo super od Duphastona.Kad je muz procitao upute za njega,samo me gledao i pitao “Ma sto je ovo?Sto ti ovo pijes?Ma daj…stani piti to!”
    Na kraju je bio u pravu…nema potrebe za njim!
    A sa strane LOGICKOG RAZMISLJANJA moje mame (nema ona mira sad),sto se tice pucanja žilica i oskudnog krvarenja,moguce da su me nakon prve trudnoce previse sasili,pa se maternica teze siri,zato i dolazi do krvarenja.Jer sam popucala i van i unutra.A na momente i imam stvarno osjecaj kao da se nesto siri unutra,moguce da je to u pitanju…
    I da!I ja cu otici kod privatnika od slijedeceg tjedna,pa na dalje! 😜


    Duphaston se pije za odrzavanje trudnoce ako tijelo ne proizvodi dovoljno progesterona.. tog nije bilo u mom slucaju tako da to nisan tribala bit..a nazalost jesan..i 3x1.. uzas… i onda san smanjivala pomalo ker se ne smije naglo prestat pit. Ipak su to hormoni.
    Mislin da ti to krvarenje nema veze s sivanjem jer ima dosta cura kojima se to desava u prvoj trudnoci. Ma bitno da ti je sve uredu. 😊

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Znam to za Duphaston,zato mi je i bez veze da se dijeli sakom i kapom bez prethodnih pretraga. 🤔
    A to za krvarenje…jedino mi je bed sto su sve nagadanja.Evo maloprije opet blago krvarenje koje je odmah stalo.Jedino sto uz njega izlaze i sitni komadici sto me dodatno brine.I tocno znam kada ce mi krenuti krvarenje!Osjecam kao da mi netko rasteze/napuhuje maternicu…cim krv izade,bude sve super i osjecam se odlicno.
    Ah…i mi zene 😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.