Mala Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mrva, sto ti je jucer dr rekao za to krvarenje?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Za krvarenje je rekao da se ne brinem,ako nije u obilnoj kolicini,da ne vidi mjesto odakle krv ide,ali da je vjerojatno u pitanju pucanje žilica zbog sirenja maternice i posteljice.Dali da mu vjerujem,ne znam…samo znam da kad stojim duze na nogama,kriza me ubijaju,a unutra mi je osjecaj na momente kao da imam bolnu ovulaciju,pa mengu…?Vise ni sama ne znam sto mi je,a ocito ni ginekolozi…za poluditi mi je!

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Da se javim…
    Evo me u bolnici,prije sat vremena sam imala spontani,a u bolnici su mi kiretazu napravili… 😔😔😔 isplakala se kao kisna godina za vrijeme pregleda,za vrijeme kiretaza i upravo sada placem…mislila sam da sam se psihicki pripremila,ali ocito nisam.Pogotovo kad pomislim na sina doma kako danima ljubi drob i govori “beba”…a bebe vise nema… 😔

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Da se javim…
    Evo me u bolnici,prije sat vremena sam imala spontani,a u bolnici su mi kiretazu napravili… 😔😔😔 isplakala se kao kisna godina za vrijeme pregleda,za vrijeme kiretaza i upravo sada placem…mislila sam da sam se psihicki pripremila,ali ocito nisam.Pogotovo kad pomislim na sina doma kako danima ljubi drob i govori “beba”…a bebe vise nema… 😔


    Mrva2015 uzasno mi je zao,mislila sam da ce bit sve dobro 😔na to se ne mozes pripremiti 😔😔drzi se 😘😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Da se javim…
    Evo me u bolnici,prije sat vremena sam imala spontani,a u bolnici su mi kiretazu napravili… 😔😔😔 isplakala se kao kisna godina za vrijeme pregleda,za vrijeme kiretaza i upravo sada placem…mislila sam da sam se psihicki pripremila,ali ocito nisam.Pogotovo kad pomislim na sina doma kako danima ljubi drob i govori “beba”…a bebe vise nema… 😔


    A daj…..😭
    Bas mi je zaj… 😣 nez sta bi ti rekla da te utjesin… osim eto da imas sina i imas se kome radovat ❤
    Nadan se da ces se brzo oporavit i ponovo vidit plus na testu za trudnocu 😙

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Bas sam se koma osjecala…tjesim se da nije jos srce bilo kucalo,jos je bio zametak…ali isto 😔 
    Srce me zaboli kad mi sin trazi da ljubi bebu,pa kazem da je beba kod doktora da je nema u drobu…pogleda tuzno u njega i kaze“Ima,ima” i nastavi ljubiti…. 😢😢
    Sad moramo prestati spominjati bebu,da polako pocne zaboravljati.
    A sto da vam kazem cure moje…svima zelim srecu dalje i hvala vam puno na potpori,bas mi je trebala!
    Bit cu i dalje na forumu,a za slijedecu objavu se nadam da ce biti sretna objava s malenim ❤ koje kuca. ❤❤❤🌹🌹🌹

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Bas sam se koma osjecala…tjesim se da nije jos srce bilo kucalo,jos je bio zametak…ali isto 😔
    Srce me zaboli kad mi sin trazi da ljubi bebu,pa kazem da je beba kod doktora da je nema u drobu…pogleda tuzno u njega i kaze“Ima,ima” i nastavi ljubiti…. 😢😢
    Sad moramo prestati spominjati bebu,da polako pocne zaboravljati.
    A sto da vam kazem cure moje…svima zelim srecu dalje i hvala vam puno na potpori,bas mi je trebala!
    Bit cu i dalje na forumu,a za slijedecu objavu se nadam da ce biti sretna objava s malenim ❤ koje kuca. ❤❤❤🌹🌹🌹


    Mrva2015

    Bas sam se koma osjecala…tjesim se da nije jos srce bilo kucalo,jos je bio zametak…ali isto 😔
    Srce me zaboli kad mi sin trazi da ljubi bebu,pa kazem da je beba kod doktora da je nema u drobu…pogleda tuzno u njega i kaze“Ima,ima” i nastavi ljubiti…. 😢😢
    Sad moramo prestati spominjati bebu,da polako pocne zaboravljati.
    A sto da vam kazem cure moje…svima zelim srecu dalje i hvala vam puno na potpori,bas mi je trebala!
    Bit cu i dalje na forumu,a za slijedecu objavu se nadam da ce biti sretna objava s malenim ❤ koje kuca. ❤❤❤🌹🌹🌹

    Virujen da ti je sad uzasno i da trazis utjehu.. vjeroj nesto nije bilo uredu s plodom i zato se tako zavrsilo.. bit ce naravno jos prilike, mi te cekamo 😙❤

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ma da…koliko sam se informirala o svemu tome,moguce da je neka genetska anomalija u pitanju.Zato i dolazi do spontanoga.Za 3 tjedna ce mi doci patoloski nalaz uzorka sto su izvukli pa cu vidjeti sto ce pisati,jer i mene zanima sto je u pitanju.
    Vec sad razmisljam kad cemo probati ponovno bebicu napraviti ❤ bas se nekako osjecam spremnom za jos jednog bebaca.Samo sad moram pratiti kad ce slijedeca menstruacija i sto ce mi gin.reci na slijedecem pregledu.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mrvice, žao mi je radi spontanog. Drži se. Slijedeća trudnoća će doći kad bude vrijeme  Daj i tijelu da se oporavi. Ne želim te strašiti, ali tako je i moja sestra krenula raditi na bebaču i u god.dana je imala 2-3 spontana (ne sjećam se). Moraš pustiti tijelo i da se oporavi… Nakon niza nesretnih događaja je dobila prvog sina i nakon toga još jednog sina i curicu… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Ma da…koliko sam se informirala o svemu tome,moguce da je neka genetska anomalija u pitanju.Zato i dolazi do spontanoga.Za 3 tjedna ce mi doci patoloski nalaz uzorka sto su izvukli pa cu vidjeti sto ce pisati,jer i mene zanima sto je u pitanju.
    Vec sad razmisljam kad cemo probati ponovno bebicu napraviti ❤ bas se nekako osjecam spremnom za jos jednog bebaca.Samo sad moram pratiti kad ce slijedeca menstruacija i sto ce mi gin.reci na slijedecem pregledu.


    Javi nam rezultat. Ja isto mislin da bi tribala pustit koji mj pa probat ponovno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.