Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Evo mene, trudnoća je potvrđena, ponovno pregled idući petak da vidimo kako se razvija, vidjelo se nešto malo, i jedan kao hematom za koji mi je rečeno da je moguće da izaziva krvarenje.
    Sad sam malo smirenija i mislim pozitivno i sigurna sam da je to to. Rekao je da krenem piti folnu kiselinu. 

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    jasamja bas mi je drago čestitam od srca. Bude to sve kako treba. ♥️

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Riri čestitam ti, sad samo prati kako tamni 🤞❤️

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jasamja cestitam od srca 🎉🎉🎉🎉 
    Riri da smedje je bilo, velicine male kovanice tipa 10 centi i nije se ponovilo.
    Poslala sam poruku dr i cekam da se javi. 
    Imam iskustva sa smedjarenjm a i pravom krvi u trudnoci pa sam odmah stavila 2 utrica za svaki slucaj.

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage cure, niš vam ne pišem, čekam nalaze amh, nikako da dođu, a ja na iglama!
    Baš je lijepo čuti da netko moli za vas/nas, to je tako smirujuće, ohrabrujuće, budi nadu. Sigurna sam da ćemo sve kad tad biti majke, samo još nismo stigle na red (kao u redu u banci, haha, mala šala). 
    Riri, držim fige da je crtica ono :DBtw. Sad vidim da pišete o tom krvarenju... moja gin nije baš bila pričljiva kad sam joj rekla da mi je M kasnila 7 dana i da sam 2 dana krvarila (a inače imam bolove i traje 4-5 dana). Onda sam malo guglala i pročitala najgore pa se nisam htjela opterećivati s tim.

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    jasamja čestitam!! 🥳🥳🥳

  • moonchild

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Riri

    Nisam nikako pitala koja od vas vec ima djecu?
    Ja jos nemam djece, sve mi je jako novo… do nedavno nisam ni razmisljala o tome, i mislila sam prvi odnos bez zaštite ostaneš trudan kad ono… 😅

    Nemam djece. I ja sam isto mislila 😂😂🙈🙈

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    Riri

    jasamja

    Riri

    jasamja

    Riri

    greta10

    Riri si jutros radila testic?
    Jasamja sreetno🤞🤞
    Hej Greta , jucer sam nakraju popiskila sve sto sam imala tako da nemam za danas 🤦🏽‍♀️ uplasila sam se da crte vise nema popodne pa sam isla raditi i dalje je vidljiva…
    Danas cu kupiti za sutra ujutro, i jedan za danas popodne… nocas sam se budila oko 3 isla piškiti pa nisam mogla ni spavati vise… kod mene i dalje nema nikakve impl. Krvi a nije je bilo ni prosli put, pa se bojim da je opet sve isto :/
    Hej, nemoj brinut. Ja u prošloj trudnoći nisam imala impl. krvarenje, a cure su ovdje pisale da su imale pa sam se brinula, i na kraju je sve ispalo dobro, dok ovaj put sam imala i baš sam se bojala zašto je to sada krenulo. Tako da to krvarenje ako ga nemaš ne znači apsolutno ništa, glavu gore i samo pozitivne misli ❤️🙏
    Hej draga hvala ti na ovome 🙏🏻 trudim se biti pozitivna i nada je uvijek tu prisutna, jedino što mi je malo tesko zbog tog prošlog puta sve uspoređujem, a jako je svježe, i onda sam stalno nekako snuždena , vrtim samo to po glavi… MM je ovaj puta baš optimističan , nadam se da je upravu🤞😊U koliko sati imas termin danas? Jedva cekam da nam javis pozitivne vjestiii, vjerujem da si i ti jako uzbudena 🥰💪🏼
    Vjerujem da nije lako, nije ni meni danas svejedno otići na pregled nakon prošlotjednog iskustva, jer kao svejedno ti je, obzirom da je rano, a opet želiš da sve bude uredu, da nw moraš čekat određeno vrijeme do idućeg pokušaja. Samo se nadam da će se danas uspijet nešto vidjeti, da ne moram ponovno za tjedan dana na pregled jer mi je to baš veliki stres. U 12 i pol imam termin.
    Kako je Greta rekla, kupi danas 4 trakice i piški svaki drugi dan i stavljaj nam slikice da se divim kako crtice tamne 🙂🤞🤞🙏
    Jasamja - mogu misliti kako je tek tebi danas, ali vjerujem da ce sve dobro proci, i da ce se vise vidjeti danas, ma nekako sam sigurna da ce kod tebe bas sve biti dobro 🙏🏻❤️Skočila sam do najbližeg centra i uzela opet testice, ovo je s drugim urinom danas:https://ibb.co/djztvqHhttps://ibb.co/5cXy7YT

    Čestitke 🥰🥰🥰🥰 to je već prava crta 

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Riri

    greta10

    Jasamja cestitam od srca 🎉🎉🎉🎉
    Riri da smedje je bilo, velicine male kovanice tipa 10 centi i nije se ponovilo.
    Poslala sam poruku dr i cekam da se javi.
    Imam iskustva sa smedjarenjm a i pravom krvi u trudnoci pa sam odmah stavila 2 utrica za svaki slucaj.

    Odlicno, ma ti si ovo doktorirala :D nema se tebe sta savjetovati, vjerujem da ce sve biti dobro 🙏🏻❤️
    Nisam nikako pitala koja od vas vec ima djecu?
    Ja jos nemam djece, sve mi je jako novo… do nedavno nisam ni razmisljala o tome, i mislila sam prvi odnos bez zaštite ostaneš trudan kad ono… 😅

    Ja imam jedno, a kod nas je stvarno bilo da sam iz prve ostala trudna i tada i sada 😂

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Riri

    greta10

    Jasamja cestitam od srca 🎉🎉🎉🎉
    Riri da smedje je bilo, velicine male kovanice tipa 10 centi i nije se ponovilo.
    Poslala sam poruku dr i cekam da se javi.
    Imam iskustva sa smedjarenjm a i pravom krvi u trudnoci pa sam odmah stavila 2 utrica za svaki slucaj.

    Odlicno, ma ti si ovo doktorirala :D nema se tebe sta savjetovati, vjerujem da ce sve biti dobro 🙏🏻❤️
    Nisam nikako pitala koja od vas vec ima djecu?
    Ja jos nemam djece, sve mi je jako novo… do nedavno nisam ni razmisljala o tome, i mislila sam prvi odnos bez zaštite ostaneš trudan kad ono… 😅


    Ahahahahaha, a jbg najbolje na sebi naucimo🤣🤣
    Doktor rekao duphastone piti.  Hvala Bogu njje se vise ponovilo danas.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.